fin Inubitabs

 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300106

EAN: 6428300002458

Inulin z kořene čekanky

Vaše cena: 460,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Inubitabs je vyroben z čekanky obecné, která je zdrojem inulinu (Cichorium intybus). Tento 100% přírodní inulin se získává z kořene čekanky extrakcí pomocí horké vody, díky čemu není narušena jeho struktura. Výsledkem je bílý prášek, který je lisován do tablet.

Čekanka obecná - přispívá k normální funkci střevního traktu, jater, kostí a kloubů. Podporuje normální činnost srdce a cév a udržuje normální hladinu glukózy v krvi. Podílí se také na kontrole tělesné hmotnosti a podporuje normální funkci močové soustavy.

Inulin se doporučuje v rámci péče o střevní flóru, která bývá narušená např. nevhodnou stravou, užíváním antibiotik, často je „v ohrožení“ během cest do zahraničí.

Parametry

Složení: 1 tablety: inulin z kořene čekanky 1051,85 mg, látky protispékavé: zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy, stearan hořečnatý. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek: ve 2 tabletách: inulin 2000 mg
Obsah: 150 tablet/164 g
Doporučené dávkování: 2 tablety denně.
Návod k použití: ráno a večer před jídlem, zapít vodou. Nepřekračovat denní dávkování. Přípravek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den syn má leukemii již po druhé a chci se zeptat jestli tyto vitamíny může užívat , jednou mesícně ma chemoterapii, máme purinethol a metotrexat jednou týdně, jsem v udrzovací léčbě, děkuji Gábina
Gabriela
15. 3. 2018
Dobrý den, kontraindikován inulin u leukemie není, nesmí se však překročit doporučené dávky pro daný věk a váhu. Za dotaz děkuje MUDr Jana Brychtová
Finclub
9. 5. 2018
Mám žaludeční polypy, je vhodné tento lék brát, jinak beru i léky na nervy a na cukr, cholesterol a tlak, poraďte prosím. .byl mi tento lék vřele doporučen. .
jana
25. 10. 2017
Dobrý den, s vřelým doporučením souhlasím i já. Jen maličkost: fin Inubitabs je doplněk stravy. Za dotaz děkuje MUDr Jana Brychtová
Finclub
1. 11. 2017

Recenze

 • Mými oblíbenci jsou Inubitabs - má střevní mikroflóra je nyní naprosto v pořádku, pak Glandincaps - má blahodárné účinky na pleť, nehty, srovná všechny ženské hormony v těle, a Chloretabs, který úžasně čistí tělo a napomáhá hubnutí.
  Mirka H.

Související a podobné produkty

fin Probi8caps

 • Doplněk stravy
 • 840,00 Kč

Bakterie mléčného kvašení a inulin

fin Colenzycaps

 • Doplněk stravy
 • 990,00 Kč

Trávicí enzymy


fin ColpHtabs

 • Doplněk stravy
 • 920,00 Kč

Komplex vybraných látek

fin Colplustabs

 • Doplněk stravy
 • 625,00 Kč

Rostlinné extrakty a inulin

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia