fin Colenzycaps

 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300127

EAN: 6428300092626

Prospěšné trávicí enzymy

Vaše cena: 1 050,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Colenzycaps obsahuje komplex trávicích enzymů, které pomáhají u trávení základních živin v zažívacím traktu.

Trávicí enzymy jsou nápomocné u nadýmání nebo problémů s vyprazdňováním, pomáhají absorbovat minerály, podporují vitalitu. Doporučují se seniorům, lidem s vysokou kyselostí organismu, osobám konzumujícím tučnou stravu.

Enzymy jsou podstatou všech chemických reakcí rostlinných a živočišných organismů. Minerály, vitamíny či hormony nemohou bez enzymů fungovat. Jednou z jejich důležitých funkcí je účast při trávení - enzymy štěpí cukry, tuky, bílkoviny na jednodušší části, které jsou využity ke stavbě těla či jako zdroj energie. Při dostatečném zásobování organismu enzymy dochází k regeneraci buněk a k osvěžení celého organismu.

Parametry

Složení: 1 kapsle: mikrokrystalická celulóza (látka protispékavá), amyláza, proteáza 4.5, glukoamyláza, proteáza 6.0, proteáza 3.0, MCT olejový prášek, lipáza, celuláza, sladová amyláza, invertáza, rostlinná kapsle HPMC. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek: trávicí enzymy (7500 DU amyláza, 125 CU celuláza, 10 AGU glukoamyláza, 250 SU invertáza, 437,5 FIP lipáza, 250 DP° sladová amyláza, 10 SAPU proteáza 3.0, 18000 HUT proteáza 4.5, 5000 HUT proteáza 6.0).
Obsah: 60 kapslí/26,4 g
Doporučené dávkování: 1 kapsle denně.
Návod k použití: v poledne, s jídlem, zapít. Nepřekročit denní dávkování. Výrobek není určen pro děti a k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Mohu přípravek i když momentálně kojím?
johanka benešová
1. 2. 2024
Dobrý den, z jakého důvodu produkt chcete používat? Jelikož neznáme Váš aktuální zdravotní stav, je těžké se k této situaci vyjadřovat. Obecně lze říci, že jde o enzymatický doplněk stravy a je na Vás, zda a kdy produkt budete užívat. Finclub
Finclub
14. 2. 2024
Dobrý den. Moje maminka ( 78 let ) má problémy s vyprazdňováním, trápí ji zácpa a bez užití projímadla se nevyprázdní. Je Colenzycaps vhodný při těchto obtížích ? Ještě upřesňuji, že maminka je taktéž po operaci srdce ( kardiostimulátor ), často trpí i úzkostí, má bohužel nadváhu. Můžete mi poradit event. i jiné přípravky, které by byly vhodné pro zlepšení kondice ? Děkuji.
Šárka
25. 4. 2023
Dobrý den, vyprazdňování bych Vám poradila řešit Inubitabsem. Na zlepšení kondice bych sáhla po Ubiquinol capsu. Za dotaz děkuje MUDr. Jana Brychtová.
Finclub
9. 5. 2023

Strana 1 z 3

Recenze

 • Hodně zákazníků se ozvalo s touto opakující se zkušeností: „…zlepšilo se mi trávení, nemám už potíže s trávením…“. Paní, která mívala po některých jídlech i dva dny nafouknuté břicho, hlásila po Colenzycapsu skvělý pocit, jídlo nyní mnohem lépe tráví a „břicho má ploché“. U několika starších lidí pomohl přípravek při zažívacích potížích, v některých případech téměř okamžitě - tj. krátce po užití kapsle (potvrdilo se, že u seniorů je tento produkt obzvláště vhodný, s věkem totiž produkce trávicích enzymů klesá, proto když je trápí nadýmání, trávení, zácpa, hledají pomoc i mezi našimi produkty).
  poznámky z anket
 • Měla jsem velké potíže s trávením a vyprazdňováním. Zkusila jsem přípravek Colenzycaps - a moc se mi ulevilo. Kyselost v žaludku se ztratila, žáha už nepálí a ani potrava se mi už zpátky nevrací (se stolicí je to také na dobré cestě). A to vše po jednom využívaném balení.
  Zdeňka Š.

Související a podobné produkty

fin Colbalancetabs

 • Doplněk stravy
 • 425,00 Kč

Žvýkací tablety s trávicími enzymy

fin Colharmonycaps

 • Doplněk stravy
 • 945,00 Kč

Pro pohodu zažívacího traktu


Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 30 let
na trhu

Garance lékařského
grémia