fin Colenzycaps

 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300127

EAN: 6428300092626

Prospěšné trávicí enzymy

Vaše cena: 1 025,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Colenzycaps obsahuje rýžové otruby a komplex trávicích enzymů, které pomáhají u trávení základních živin v zažívacím traktu. 

Trávicí enzymy jsou nápomocné u nadýmání nebo problémů s vyprazdňováním, pomáhají absorbovat minerály, podporují vitalitu. Doporučují se seniorům, lidem s vysokou kyselostí organismu, osobám konzumujícím tučnou stravu.

Enzymy jsou podstatou všech chemických reakcí rostlinných a živočišných organismů. Minerály, vitamíny či hormony nemohou bez enzymů fungovat. Jednou z jejich důležitých funkcí je účast při trávení - enzymy štěpí cukry, tuky, bílkoviny na jednodušší části, které jsou dále využity ke stavbě těla či jako zdroj energie. Při dostatečném zásobování organismu enzymy dochází k regeneraci buněk a k osvěžení celého organismu. 
 

Parametry

Složení: 1 kapsle: rýžové otruby, mikrokrystalická celulóza (látka protispékavá), amyláza, proteáza 4.5, glukoamyláza, proteáza 6.0, proteáza 3.0, MCT olejový prášek, lipáza, celuláza, sladová amyláza, invertáza, rostlinná kapsle HPMC. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek: v 1 kapsli: 7500 DU amyláza, 125 CU celuláza, 10 AGU glukoamyláza, 250 SU invertáza, 437,5 FIP lipáza, 250 DP° sladová amyláza, 10 SAPU proteáza 3.0, 18000 HUT proteáza 4.5, 5000 HUT proteáza 6.0.
Obsah: 60 kapslí/28 g
Doporučené dávkování: 1 kapsle denně.
Návod k použití: v poledne, s jídlem, zapít. Nepřekročit denní dávkování. Výrobek není určen pro děti a k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Lze použít i rok po expiraci? Děkuji
Romana Severýnová
23. 8. 2022
Dobrý den. Pokud výrobek nevykazuje zápach a zevnější změnu, a pokud byl skladován v suchu, tak by měl být ještě použitelný. S pozdravem, Finclub
Finclub
31. 8. 2022
Dobrý den, klientka má problémy se zažíváním, cítí se nafouklá, má pocit pálení žáhy, má potřebu hodně krkat. Lékařka jí předepsala Helicid. Prosím o radu, zda Colenzycaps je pro ni to pravé nebo zda volit jiný preparát. Pokud ano, má pokračovat v užívání Helicidu? Děkuji, Lucie Nová
Lucie Nová
29. 10. 2019
Dobrý den, s Helicidem klientka může klidně pokračovat, doporučuji 3x1 Magnesatabs po jídle skrze to říhání a krkání. Za dotaz děkuje MUDr Jana Brychtová
Finclub
8. 11. 2019

Strana 1 z 2

Recenze

 • Hodně zákazníků se ozvalo s touto opakující se zkušeností: „…zlepšilo se mi trávení, nemám už potíže s trávením…“. Paní, která mívala po některých jídlech i dva dny nafouknuté břicho, hlásila po Colenzycapsu skvělý pocit, jídlo nyní mnohem lépe tráví a „břicho má ploché“. U několika starších lidí pomohl přípravek při zažívacích potížích, v některých případech téměř okamžitě - tj. krátce po užití kapsle (potvrdilo se, že u seniorů je tento produkt obzvláště vhodný, s věkem totiž produkce trávicích enzymů klesá, proto když je trápí nadýmání, trávení, zácpa, hledají pomoc i mezi našimi produkty).
  poznámky z anket
 • Měla jsem velké potíže s trávením a vyprazdňováním. Zkusila jsem přípravek Colenzycaps - a moc se mi ulevilo. Kyselost v žaludku se ztratila, žáha už nepálí a ani potrava se mi už zpátky nevrací (se stolicí je to také na dobré cestě). A to vše po jednom využívaném balení.
  Zdeňka Š.

Související a podobné produkty

fin Colbalancetabs

 • Doplněk stravy
 • 400,00 Kč

Žvýkací tablety s trávicími enzymy

fin Colharmonycaps

 • Doplněk stravy
 • 910,00 Kč

Pro pohodu zažívacího traktu


Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia