fin Colenzycaps

 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300127

EAN: 6428300002519

Trávicí enzymy

Vaše cena: 990,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Colenzycaps obsahuje rýžové otruby a komplex trávicích enzymů, které pomáhají u trávení základních živin v zažívacím traktu. Trávicí enzymy jsou nápomocné u nadýmání nebo problémů s vyprazdňováním, pomáhají absorbovat minerály potřebné pro tělo, podporují vitalitu. Doporučují se seniorům, lidem s vysokou kyselostí organismu, jsou vhodné pro osoby konzumující stravu bohatou na sacharidy a tuky.

Rýžové otruby: Rýžové otruby jsou získávány při mletí rýže a to z vrstvy, která je mezi rýžovým zrnem a slupkou. Obecně 1 kg rýžových otrub obsahuje cca 180 ml rýžového oleje. Rýžové otruby obsahují vlákninu, vitaminy skupiny B (thiamin, niacin, vit.B6), vitamín E, minerální prvky (železo, hořčí, draslík, fosfor), volné mastné kyseliny (palmitová, olejová, linolová), antioxidanty (nejdůležitější je Gamma oryzanol).

ENZYMY představují organické látky - substance, které jsou podstatou všech chemických reakcí rostlinných a živočišných organismech. Látky jako minerály, vitamíny či hormony nemohou fungovat bez enzymů, tudíž naše tělo, orgány, tkáně a buňky mohou fungovat díky enzymům. Člověk se rodí s určitou zásobou enzymů.

Jednou z důležitých funkcí enzymů v těle je účast při trávení. Dochází k tomu, že nezymy štěpí cukry, tuky, bílkoviny na jednodušší části, které jsou dále využity ke stavbě těla či jako zdroj energie. Štěpení živin začíná v našich ústech a proces poté pokračuje v trávicím ústrojí. Díky trávení tepelně zpracovaného jídla musí tělo dodat veškeré enzymy na trávení samo (nemá je přirozeně v syrové stravě). Nejvíce enzymů se nachází v obilných zrnech, luštěninách, v semínkách slunečnice, tykve a v ořechových jádrech. A jelikož kromě trávicích enzymů tělo potřebuje také enzymy metabolismu, díky extrémnímu zatížení trávicích enzymů již příliš nezbývá na enzymy metabolismu. Následně dochází k fatálním důsledkům takového deficitu jako např. předčasná vyčerpanost organismu, únava, obezita, vysoká náchylnost k nemocem apod.

S nedostatkem živých enzymů vznikají civilizační choroby. Jde o to, že když se v organismu vyčerpají endogenní enzymy a včas nedodají exogenní, dochází k předčasnému stárnutí. Při dostatečném zásobování organismu enzymy dochází k regeneraci buněk, k obnově žláz a k omlazení celého organismu.

Parametry

Složení: 1 kapsle: rýžové otruby 235 mg, mikrokrystalická celulóza (látka protispékavá), amyláza, proteáza 4.5, glukoamyláza, proteáza 6.0, proteáza 3.0, lipáza RO, celuláza, sladová amyláza, invertáza, hydroxypropylmetylcelulóza (stabilizátor vlhkosti), chlorofyl (barvivo).
Obsah účinných látek: v 1 kapsli: 7500 DU amyláza, 125 CU celuláza, 10 AGU glukoamyláza, 250 SU invertáza, 437,5 FIP lipáza RO, 250 DP° sladová amyláza, 10 SAPU proteáza 3.0, 18000 HUT proteáza 4.5, 5000 HUT proteáza 6.0.
Obsah: 60 kapslí/37 g
Doporučené dávkování: 1 kapsle denně.
Návod k použití: v poledne s jídlem. Nepřekročit denní dávkování. Výrobek není určen pro děti a k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobry den, chcem sa spytat, ci je mozne polku obsahu kapsule presipat do inej kapsule. Naraz ta davka mi pride vela, t.j. davkovat ako 2x1/2 kapsula. Neznehodnoti sa takymto sposobom obsah? Dakujem;) Gordonova
Gordonova
15. 11. 2017
Dobrý den, ano, můžete si přesypat obsah kapsle či vysypat a uchovat do dalšího dne. Finclub
Finclub
29. 11. 2017
Dobry den, chcem sa spytat, ci mozem tieto enzymi pouzivat ak mam alergiu na plesne. Viem, ze niektore enzymy extrahuju z plesni z rodu Aspergillus. Dakujem
Gordonova
29. 11. 2016
Dobrý den, kontaktovali jsme lékařku a ta potvrdila, že je možné podle Vámi popisovaného stavu tento produkt užívat. S pozdravem Finclub
Finclub
1. 12. 2016

Recenze

 • Hodně zákazníků se ozvalo s touto opakující se zkušeností: „…zlepšilo se mi trávení, nemám už potíže s trávením…“. Paní, která mívala po některých jídlech i dva dny nafouknuté břicho, hlásila po Colenzycapsu skvělý pocit, jídlo nyní mnohem lépe tráví a „břicho má ploché“. U několika starších lidí pomohl přípravek při zažívacích potížích, v některých případech téměř okamžitě - tj. krátce po užití kapsle (potvrdilo se, že u seniorů je tento produkt obzvláště vhodný, s věkem totiž produkce trávicích enzymů klesá, proto když je trápí nadýmání, trávení, zácpa, hledají pomoc i mezi našimi produkty).
  poznámky z anket
 • Měla jsem velké potíže s trávením a vyprazdňováním. Zkusila jsem přípravek Colenzycaps - a moc se mi ulevilo. Kyselost v žaludku se ztratila, žáha už nepálí a ani potrava se mi už zpátky nevrací (se stolicí je to také na dobré cestě). A to vše po jednom využívaném balení.
  Zdeňka Š.

Podobné produkty

fin Inubitabs

 • Doplněk stravy
 • 460,00 Kč

Inulin z kořene čekanky

fin Probi8caps

 • Doplněk stravy
 • 840,00 Kč

Bakterie mléčného kvašení a inulin


fin ColpHtabs

 • Doplněk stravy
 • 920,00 Kč

Komplex vybraných látek

fin Colplustabs

 • Doplněk stravy
 • 625,00 Kč

Rostlinné extrakty a inulin

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 20 let
na trhu

Garance lékařského
grémia