fin Colenzycaps

 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300127

EAN: 6428300092626

Trávicí enzymy

Vaše cena: 990,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Colenzycaps obsahuje rýžové otruby a komplex trávicích enzymů, které pomáhají u trávení základních živin v zažívacím traktu. Trávicí enzymy jsou nápomocné u nadýmání nebo problémů s vyprazdňováním, pomáhají absorbovat minerály potřebné pro tělo, podporují vitalitu. Doporučují se seniorům, lidem s vysokou kyselostí organismu, jsou vhodné pro osoby konzumující stravu bohatou na sacharidy a tuky.

Rýžové otruby: Rýžové otruby jsou získávány při mletí rýže a to z vrstvy, která je mezi rýžovým zrnem a slupkou. Obecně 1 kg rýžových otrub obsahuje cca 180 ml rýžového oleje. Rýžové otruby obsahují vlákninu, vitaminy skupiny B (thiamin, niacin, vit.B6), vitamín E, minerální prvky (železo, hořčí, draslík, fosfor), volné mastné kyseliny (palmitová, olejová, linolová), antioxidanty (nejdůležitější je Gamma oryzanol).

ENZYMY představují organické látky - substance, které jsou podstatou všech chemických reakcí rostlinných a živočišných organismech. Látky jako minerály, vitamíny či hormony nemohou fungovat bez enzymů, tudíž naše tělo, orgány, tkáně a buňky mohou fungovat díky enzymům. Člověk se rodí s určitou zásobou enzymů.

Jednou z důležitých funkcí enzymů v těle je účast při trávení. Dochází k tomu, že nezymy štěpí cukry, tuky, bílkoviny na jednodušší části, které jsou dále využity ke stavbě těla či jako zdroj energie. Štěpení živin začíná v našich ústech a proces poté pokračuje v trávicím ústrojí. Díky trávení tepelně zpracovaného jídla musí tělo dodat veškeré enzymy na trávení samo (nemá je přirozeně v syrové stravě). Nejvíce enzymů se nachází v obilných zrnech, luštěninách, v semínkách slunečnice, tykve a v ořechových jádrech. A jelikož kromě trávicích enzymů tělo potřebuje také enzymy metabolismu, díky extrémnímu zatížení trávicích enzymů již příliš nezbývá na enzymy metabolismu. Následně dochází k fatálním důsledkům takového deficitu jako např. předčasná vyčerpanost organismu, únava, obezita, vysoká náchylnost k nemocem apod.

S nedostatkem živých enzymů vznikají civilizační choroby. Jde o to, že když se v organismu vyčerpají endogenní enzymy a včas nedodají exogenní, dochází k předčasnému stárnutí. Při dostatečném zásobování organismu enzymy dochází k regeneraci buněk, k obnově žláz a k omlazení celého organismu.

Parametry

Složení: 1 kapsle: rýžové otruby 235 mg, mikrokrystalická celulóza (látka protispékavá), amyláza, proteáza 4.5, glukoamyláza, proteáza 6.0, proteáza 3.0, lipáza RO, celuláza, sladová amyláza, invertáza, hydroxypropylmetylcelulóza (stabilizátor vlhkosti), chlorofyl (barvivo). NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek: v 1 kapsli: 7500 DU amyláza, 125 CU celuláza, 10 AGU glukoamyláza, 250 SU invertáza, 437,5 FIP lipáza RO, 250 DP° sladová amyláza, 10 SAPU proteáza 3.0, 18000 HUT proteáza 4.5, 5000 HUT proteáza 6.0.
Obsah: 60 kapslí/37 g
Doporučené dávkování: 1 kapsle denně.
Návod k použití: v poledne s jídlem. Nepřekročit denní dávkování. Výrobek není určen pro děti a k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, klientka má problémy se zažíváním, cítí se nafouklá, má pocit pálení žáhy, má potřebu hodně krkat. Lékařka jí předepsala Helicid. Prosím o radu, zda Colenzycaps je pro ni to pravé nebo zda volit jiný preparát. Pokud ano, má pokračovat v užívání Helicidu? Děkuji, Lucie Nová
Lucie Nová
29. 10. 2019
Dobrý den, s Helicidem klientka může klidně pokračovat, doporučuji 3x1 Magnesatabs po jídle skrze to říhání a krkání. Za dotaz děkuje MUDr Jana Brychtová
Finclub
8. 11. 2019
Dobry den, chcem sa spytat, ci je mozne polku obsahu kapsule presipat do inej kapsule. Naraz ta davka mi pride vela, t.j. davkovat ako 2x1/2 kapsula. Neznehodnoti sa takymto sposobom obsah? Dakujem;) Gordonova
Gordonova
15. 11. 2017
Dobrý den, ano, můžete si přesypat obsah kapsle či vysypat a uchovat do dalšího dne. Finclub
Finclub
29. 11. 2017

Strana 1 z 2

Recenze

 • Hodně zákazníků se ozvalo s touto opakující se zkušeností: „…zlepšilo se mi trávení, nemám už potíže s trávením…“. Paní, která mívala po některých jídlech i dva dny nafouknuté břicho, hlásila po Colenzycapsu skvělý pocit, jídlo nyní mnohem lépe tráví a „břicho má ploché“. U několika starších lidí pomohl přípravek při zažívacích potížích, v některých případech téměř okamžitě - tj. krátce po užití kapsle (potvrdilo se, že u seniorů je tento produkt obzvláště vhodný, s věkem totiž produkce trávicích enzymů klesá, proto když je trápí nadýmání, trávení, zácpa, hledají pomoc i mezi našimi produkty).
  poznámky z anket
 • Měla jsem velké potíže s trávením a vyprazdňováním. Zkusila jsem přípravek Colenzycaps - a moc se mi ulevilo. Kyselost v žaludku se ztratila, žáha už nepálí a ani potrava se mi už zpátky nevrací (se stolicí je to také na dobré cestě). A to vše po jednom využívaném balení.
  Zdeňka Š.

Související a podobné produkty

fin Colbalancetabs

 • Doplněk stravy
 • 380,00 Kč

Obsahuje uhličitan vápenatý a trávicí enzymy

fin Probi8caps

 • Doplněk stravy
 • 850,00 Kč

Bakterie mléčného kvašení a inulin

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia