fin Colharmonycaps

  • Tip
  • Novinka
  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300132

Pro pohodu zažívacího traktu - NOVINKA 2021

Vaše cena: 890,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Doplněk stravy Colharmonycaps obsahuje přírodní extrakt Nutrigut® (zdroj složek Vicenin 2 a kyseliny rozmarýnové), získaný z listů Perilly frutescens.

Tento patentovaný výtažek podporuje gastrointestinální pohodu, má kladný vliv na trávení, na činnost žaludku a střev. Přispívá k udržení optimálního pH organismu. Podporuje pravidelnou funkci střev a zdravou střevní flóru. Pomáhá mírnit projevy jako nadýmání, pocit plnosti, plynatost.

Je užitečný např. před dovolenou i během cestování, vhodný pro seniory, pro sportovce, doporučuje se i mladší generaci při pocitech stresu (pomáhá „uvolnit stresový žaludek“).

Dvojitě slepá, randomizovaná, placebem kontrolovaná, paralelní studie na lidech trvající 4 týdny prokázala, že Nutrigut® je schopen výrazně snížit gastrointestinální diskomfort, přičemž lepší efekt byl pozorován u žen.

Parametry

Složení: Nutrigut® extrakt z listů Perilly frutescens, rostlinná HPMC kapsle, mikrokrystalická celulóza (látka protispékavá). NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek: v 1 kapsli: 300 mg Nutrigut® extraktu z listů Perilly frutescens, což odpovídá 1,5 g čerstvých listů rostliny obsahující 0,021 mg Viceninu 2 a 0,15 mg kys. rozmarýnové.
Obsah: 30 kapslí/14 g.
Doporučené dávkování: 1 kapsle denně
Návod k použití: Ráno s jídlem, zapít. Nepřekročit denní dávkování. Produkt není vhodný pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Nebyly nalezeny žádné komentáře.

Recenze

    Nebyly nalezeny žádné recenze.

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia