fin Colbalancetabs

  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300170

Žvýkací tablety s trávicími enzymy

Vaše cena: 425,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Colbalancetabs představuje patentovaný trávicí enzymatický produkt vhodný u občasných problémů s pálením žáhy.

Obsahuje uhličitan vápenatý, který pomáhá zvýšit pH žaludku, a trávicí enzymy pro štěpení bílkovin, tuků a sacharidů.

Žvýkací tablety mají příchuť bobulových plodů.

Doporučuje se lidem s vysokou kyselostí organismu, osobám konzumující stravu bohatou na sacharidy a tuky.

Množství uhličitanu vápenatého v jedné tabletě odpovídá 300 mg vápníku. Vápník přispívá k normální funkci trávicích enzymů.

Parametry

Složení: fruktóza, uhličitan vápenatý (844 mg), přírodní bobulová příchuť, látky protisp.: mikrokrystalická celulóza, hořečnaté soli mastných kyselin, kys. citrónová a stearová, maltodextrin, proteáza (A. oryzae, A. niger, B. subtilis), amyláza (A. oryzae), glukoamyláza (A. niger), invertáza (S. cerevisiae), diastáza (A. oryzae), lipáza (C. rugosa, R. oryzae, A. niger). NEOBSAHUJE laktózu a lepek. Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek: V 1 tabletě je: 300 mg vápníku, 15000 HUT proteáza, 2500 DU amyláza, 0,75 AGU glukoamyláza, 40 SAPU proteáza, 250 SU invertáza, 2000 DP° diastáza, 84 FIP lipáza, 2600 PC proteáza, 16 FIP lipáza.
Obsah: 16 tablet/35 g
Doporučené dávkování: 1 tableta denně (max 6 tbl denně)
Návod k použití: rozpustit v ústech. Není určen dětem, těhotným a kojícím ženám. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávkování. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý finclub životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, byli mi doporučeny tabletky coolbalanc na úpravu pH v těle. Můžete mi prosím poradit jakým způsobem je užívat, mohu vybrat celé platicko po 1 tbl denně?
Sabina
9. 8. 2023
Dobrý den. Na úpravu pH v těle jsme původně prodávali produkt ColpHtabs, ten se již ale delší dobu nevyrábí. Výrobek Colbalancetabs je zaměřený spíše na trávicí obtíže, jelikož obsahuje trávicí enzymy a uhličitan vápenatý. Díky uhličitanu vápenatému je možné zvýšit pH žaludku po jídle. Doporučuje se spíše např. potížích s žáhou apod. Je tedy třeba vyzkoušet, jak Vám výrobek bude fungovat. Finclub
Finclub
16. 8. 2023
Dobrý den, produkt Colbalancetabs se užívá každý den jakožto prevence pálení žáhy, nebo se podává ve chvíli, kdy žáha již začne pálit, aby došlo k akutní úlevě? Děkuji za odpověď.
Michaela
27. 11. 2020
Dobrý den. Tento produkt je vhodný při akutních potížích anebo když vědomě jíte něco, o čem víte, že Vám může způsobit potíže. S pozdravem Finclub
Finclub
2. 12. 2020

Strana 1 z 2

Recenze

  • Colbalancetabs u nás doma vyřešil více problémů. Kromě rychlé úlevy u pálení žáhy výborně pomáhá i při plynatosti a zažívacích problémech po těžším jídle. Po užití tablety velmi rychle (cca do 15-20 minut) přijde úleva. Děkuji za jeho doporučení.
    Michaela

Související a podobné produkty

fin Colenzycaps

  • Doplněk stravy
  • 1 050,00 Kč

Prospěšné trávicí enzymy

fin Colharmonycaps

  • Doplněk stravy
  • 945,00 Kč

Pro pohodu zažívacího traktu


Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 30 let
na trhu

Garance lékařského
grémia