fin Inubitabs 120 tbl.

 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300169

Čekanka zdrojem inulinu

Vaše cena: 555,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Inubitabs je vyroben z čekanky obecné, která je zdrojem inulinu. Tento 100% přírodní inulin se získává z kořene čekanky extrakcí pomocí horké vody - díky tomu není narušena jeho struktura. Výsledkem je bílý prášek, který je lisován do tablet.

Čekanka prospívá funkci střevního traktu i jater, je užitečná pro normální stav kostí a kloubů. Podporuje činnost srdce a cév, pomáhá udržet normální hladinu glukózy v krvi. Přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti, k péči o močovou soustavu.

Inulin - druh rozpustné vlákniny. Je živnou půdou pro prospěšné střevní bakterie, prospívá optimálnímu zažívání. Doporučuje se v rámci péče o střevní flóru, která bývá narušená např. nevhodnou stravou, užíváním antibiotik nebo během cest do zahraničí.

Parametry

Složení: 1 tablety: inulin z kořene čekanky 1051,85 mg, látky protispékavé: zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy, hořečnaté soli mastných kyselin. NEOBSAHUJE laktózu, kvasnice, sladidla a lepek. Vhodné pro vegany.
Obsah: 120 tablet/131 g
Doporučené dávkování: 1 tableta 2x denně
Návod k použití: ráno a večer, před jídlem, zapít. Výrobek není určen dětem do 3 let. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávkování. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den můžou inubitabs těhotné 1 trimestru? Děkuji
Nikola
29. 12. 2023
Dobrý den. V inubitabsu je čekankový extrakt - inulin. Jelikož neznáme Váš aktuální zdravotní stav, ideální je poradit se s Vašim lékařem. S pozdravem, Finclub
Finclub
2. 1. 2024
Dobrý den užívám inubitabs. Chci se zeptat za jak dlouho se zhruba dostaví účinek do týdne? A když beru antibiotika staci brát jen inubitabs nebo i probiotika klasický? Děkuji
Nikola
8. 12. 2023
Dobrý den. Děkujeme za dotaz. Inulin funguje jako prebiotikum - tedy živná půda pro probiotika. Ty se pak lépe rozmnožují a fungují ve střevě. Užívání je dlouhodobé, záleží také na tom, jakou stravu jíte, zda jíte dostatek vlákniny. Co se týká užívání antibiotik spolu s probiotiku je rozšířené to, že by se měli tyto výrobky užívat dohromady. Určitě je to dobré, ale je nutné si uvědomit, že po antibiotické léčbě střevo "dostalo zabrat", mikroflóra je "zničena" a teď teprvé po využívání antibiotik nastává období, kdy je nutné užívat minimálně tři a půl měsíce probiotika spolu s probiotiky, aby došlo k nápravě. Toto není v žádném případě krátkodobá záležitost, ale dlouhodobá. S pozdravem, Finclub
Finclub
11. 12. 2023

Strana 1 z 4

Recenze

 • Mými oblíbenci jsou Inubitabs - má střevní mikroflóra je nyní naprosto v pořádku, pak Glandincaps - má blahodárné účinky na pleť, nehty, srovná všechny ženské hormony v těle, a Chloretabs, který úžasně čistí tělo a napomáhá hubnutí.
  M. H.

Související a podobné produkty

fin Colbalancetabs

 • Doplněk stravy
 • 425,00 Kč

Žvýkací tablety s trávicími enzymy

fin Colenzycaps

 • Doplněk stravy
 • 1 050,00 Kč

Prospěšné trávicí enzymy


fin Colharmonycaps

 • Doplněk stravy
 • 945,00 Kč

Pro pohodu zažívacího traktu

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 30 let
na trhu

Garance lékařského
grémia