Proč Finclub

Lékařské grémium - garance kvality

Jednou ze základních hodnot společnosti Finclub je serióznost. Proto hned na počátku svého působení Finclub zakládá Lékařské grémium - sdružení lékařů z nejrůznějších oborů, kteří jsou garanty serióznosti poskytovaných informací a zároveň zárukou kvality programu péče o naše klienty. V současné době sdružuje Lékařské grémium více než 2000 lékařů a odborníků z různých oborů medicíny.

Přípravky mají originální složení

Při svých výzkumech naši dodavatelé používají světové databanky a nejnovější vědecké poznatky. Ty jsou kombinovány s osvědčenými, několik tisíc let starými přístupy přírodní medicíny.

Zdroj kvality - čistá příroda

Díky své čistotě a polárnímu dni s dlouhodobým slunečním svitem dává finská příroda optimální podmínky pro pěstování léčivých bylin s vysokým obsahem účinných látek. Pro změnu podnebí jižní Itálie je ideální pro pěstování toho nejkvalitnějšího Aloe Vera, které je základní surovinou naší přírodní kosmetiky. Rostlinné extrakty, suroviny a produkty u našich dodavatelů procházejí několikanásobnou kontrolou.

Výrobní proces odpovídá GMP

Good Manufacturing Practice - praxe dobré výroby splňuje nejvyšší požadavky na kvalitu výroby a nejpřísnější normy určené pro výrobu přípravků. Samotný výrobek je pak pod drobnohledem od výběru surovin až po konečný produkt a po celou tuto dobu musí splňovat několikanásobný systém kontroly kvality. Má svůj „rodný list“, který ho provází od jeho zrození až po expedici.

Pěstování a sběr rostlin odpovídá GAP

Good Agricultural Practice - praxe dobrého zemědělství - jde o „revoluci“ při pěstování rostlin, které jsou následně určeny pro výrobu doplňků stravy. Na rozdíl od GMP, které sleduje a zajišťuje kvalitu produktů při výrobě, GAP sleduje a zajišťuje kvalitu rostlin, které jsou k výrobě používány.

Rostlinka je zkrátka pečlivě sledována od semínka až po sklizeň, proto máme záruky, že v našich produktech byly zpracovány rostliny, které jsou:

  • pěstovány bez použití pesticidů
  • sbírány v době, kdy mají nejvíce účinných látek
  • pěstovány v ekologicky čistých oblastech bez použití chemie
  • zpracovány velmi šetrně, okamžitě po sběru, aby nedošlo ke znehodnocení

Netestováno na zvířatech

Mnoho lidí si neuvědomuje skutečnost, že po celém světě stále trpí tisíce zvířat při testování různorodého zboží a také při testování jednotlivých složek takovýchto výrobků. Všichni naši dodavatelé nám písemně garantují to, že žádný z jejich produktů není testován na zvířatech.

Prohlášení našich dodavatelů, že produkty vyrobené touto společností nebyly testovány na zvířatech.

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 30 let
na trhu

Garance lékařského
grémia