Nezisková organizace - Finclub for life

V roce 2008 byla založena nezisková organizace FINCLUB FOR LIFE, o.p.s. Jejím posláním je ve spolupráci se společností FINCLUB plus,a.s. podporovat a rozvíjet aktivity související s osvětou v oblasti zdravého životního  stylu a zdravé výživy. Za tímto účelem organizujeme různé osvětové programy, které pomáhají šířit informace a nové poznatky v oblasti preventivní péče o zdraví.

Kardioprogram

Nemoci srdce a cév jsou nejčastější příčinou úmrtí v České republice. Ročně mají na svědomí více než 53 000 úmrtí, což je zhruba tolik, jako kdyby denně spadlo letadlo se 150 pasažéry. Každých 9 minut zemře na kardiovaskulární onemocnění jeden člověk. Mezi ty nejčastější patří infarkt myokardu, angina pectoris, hypertenze, ateroskleróza, mozková mrtvice. Proto Finclub ve spolupráci s obecně prospěšnou společností FINCLUB FOR LIFE o.p.s. připravil projekt, jehož cílem je zvýšení povědomí o rizicích kardiovaskulárních onemocnění a seznámení s možností prevence a snížení rizika těchto onemocnění.  

Orientační měření osteoporozy

Osteoporóza - řídnutí kostí - je onemocnění skeletu, které je často označováno jako „tichý zloděj kostí“. Příznaky se totiž mnohdy objeví až tehdy, kdy dojde k první zlomenině. Podle statistických údajů trpí osteo- porózou 15 % obyvatelstva ČR. Každá třetí žena utrpí v životě některou z osteoporotických zlomenin. Po 65. roce se jejich výskyt zvyšuje.

Diagnostika Max pulse – stáří Vašich cév

Jak staré jsou vaše cévy Vám pomůže zjistit MAX PULSE - nová diagnostika Finclubu MAX PULSE je neinvazivní vyšetření, provádí se pomocí pulsové vlny. Zhodnotí stáří, pružnost a také průchodnost vašich cév. Sleduje srdeční frekvenci a výkon. Vyhodnotí činnost vegetativního nervového systému.

Diagnostika výživy z vlasů

Jedná se o diagnostickou metodu, která analyzuje složení, koncentraci a poměr jednotlivých prvků v těle. Zkoumaným materiálem jsou u této diagnostiky vlasy. Co všechno se z takového vyšetření dozvíte? O životosprávě: co byste měli jíst, jak jíst, kdy jíst a v jakém poměru a množství. O přípravcích: jaké látky byste měli doplnit, jaké produkty užívat a proč a v jaké kombinaci. O sobě:  k jakým onemocněním máte sklony, jak se jim vyhnout a jak podpořit svou léčbu.

Měření přístrojem InBody

InBody je dnes nejmodernější počítačově ovládaný přístroj určený pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla. Ze získaných informací se dozvíte, jak vypadá kompletní stavba vašeho těla, jestli vám hrozí nějaká zdravotní rizika, zda a jak je třeba změnit jídelníček, jaké pohybové aktivitě se věnovat, aby úbytek (přírůstek) hmotnosti byl efektivní atd. Měření trvá necelou minutu - přístroj poté zpracuje snadno srozumitelný výstup.

Měření antioxidační kapacity

Kdykoli naše buňky využívají kyslík, produkují volné radikály, které mohou způsobit škody v organismu. Antioxidanty působí jako „zametači volných radikálů“ - předcházejí a opravují škody napáchané volnými radikály. Mohou zlepšit imunitní obranný štít a snížit tak riziko vzniku mnohých nemocí.  Antioxidanty snižují, neutralizují a zabraňují škodám způsobeným volnými radikály na lidském těle. Volné radikály jsou elektrony, které již nejsou spojeny s atomy. Místo toho, aby kroužily kolem atomového jádra (podobně jako Země obíhá Slunce), jsou velmi nestabilní, napadají buňky lidského těla a způsobují tímto „cestováním“ velké škody.

Kontakty

 

Adresa:

FINCLUB FOR LIFE, o.p.s.
Hrabinská 521/3
737 01 Český Těšín
Česká republika

Mgr. Dagmar Sosnová
Ředitelka FINCLUB FOR LIFE, o.p.s.

+420 558 711 558
+420 724 625 045
dagmar.sosnova@finclub.cz

Marcela Zogatová
Medicínský reprezentant

+420 558 711 556
+420 724 625 057
marcela.zogatova@finclub.cz

E-mail:

info@finclubforlife.cz

Web:

www.finclubforlife.cz

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia