O Finclubu

Serióznost

Stavíme na serióznosti v poskytování informací, ve službách, v jednání se svými obchodními partnery i zaměstnanci.

Spolupracuje s námi přes 2000 lékařů sdružených v Lékařském grémiu Finclubu. Tito odborníci jsou garantem zveřejňovaných informací a celého našeho programu péče o zdraví. Díky této spolupráci může firma nabídnout svým klientům lékařskou poradenskou činnost, která působí při každém distribučním centru, a také svůj vlastní Zpravodaj LG s odbornými články.

Pro Českou republiku jsou vybírány produkty, které jsou zaměřeny na konkrétní, specifické problémy obyvatel ČR a tento výběr je vždy konzultován s našimi předními odborníky z oblasti medicíny.

Nesázíme na bombastické reklamní kampaně, ale na osobní zkušenosti našich spokojených klientů.

Osobní rozvoj

Svým spolupracovníkům a obchodním partnerům umožňujeme dlouhodobý osobní růst v mnoha oblastech. S Finclubem máte možnost nejen pečovat o své zdraví, ale také podnikat a budovat vlastní úspěšnou firmu. 

Kvalita

Finclub považuje za nejdůležitější serióznost a kvalitu - byl oceněn certifikátem TOP CZECH QUALITY, opakovaně získal prestižní mezinárodní AAA® ocenění. V roce 2018 obdržel CERTIFIKÁT D & B Top Rating®, který oceňuje stabilitu, solventnost a důvěryhodnost firmy.

„Je důležité, že naše produkty jsou špičkové kvality, ale mnohem důležitější je, že Vám opravdu pomáhají.“

Jan Trojak, zakladatel firmy

Naši výhradní dodavatelé

Hankintatukku Oy

Přírodní doplňky stravy, které vám Finclub nabízí, vyrábí společnost Hankintatukku Oy se sídlem v Helsinkách. Tato společnost patří mezi špičku v oblasti doplňků stravy a zdravé výživy. Je nositelem Ceny ministerstva průmyslu a obchodu. Její výrobky jsou posuzovány v akreditovaných laboratořích a výsledky jsou dozorovány Národní radou zdraví Finska.

Více informací

Natura & Benessere

Náš italský dodavatel 100% přírodní kosmetiky s Aloe Vera společnost Natura & Benessere se od roku 1988 zabývá výzkumem a vývojem řešení pro lepší kvalitu našeho života přírodní cestou. Jedním z jejích nejdůležitějších cílů, když vyvíjí nový produkt, je nejen získat skvělý výsledek, ale také plně respektovat vlastnosti pokožky. Italové garantují vysoký standard kvality svých výrobků, protože jim záleží na každé etapě výrobního cyklu. Všechny kroky ekologického výrobního cyklu jsou certifikovány společnostmi (inspekcemi) ECOGRUPPO ITALIA a NATRUE. Jde o velice důležité certifikáty, které zaručují kvalitu jak společnosti, tak výrobků.

Více informací

Codina

Codina je malý rodinný podnik zabývající se výrobou biologicky odbouratelných čisticích prostředků. Byl založen koncem 19. století (v roce 1889) v malé fabrice situované na oblíbené ulici Santa Marta v městečku Mataró (blízko Barcelony - Španělsko). Za těchto několik desetiletí rodina Codinů vyvinula prvotřídní čisticí prostředky, které prodává pod značkou La Oca. Výjimečná pověst značky La Oca vyvolala vysokou loajálnost k této firmě po řadu generací. Prestiž a neupadající kvalita produktů firmy Codina je jejich nejlepší reklamou.

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 30 let
na trhu

Garance lékařského
grémia