PaedDr. Emília Bury - nezávislý poradce Finclubu

PaedDr. Emília Bury

Mám za sebou více než 25leté zkušenosti se službami a péčí v oblasti krásy, zdraví, výživy a pohybu. Vím, že když už se my ženy rozhodneme něco změnit, málokdo nám umí poradit komplexně. A tak sice začneme cvičit, ale neupravíme dobře stravu. Začneme pečovat o svou pleť, ale nedodáme tělu živiny. Nebo ještě hůř, vrhneme se na nějakou dietu, která nás stojí nervy, peníze a čas, a za pár měsíců jsme zase na začátku.

Naše tělo je dílem přírody a stejně jako ona potřebujeme mít vyvážené všechny oblasti, abychom očekávaných změn k lepšímu dosáhli co nejjednodušší, a tudíž i méně finančně i časově náročnou cestou! Na základě svých bohatých osobních zkušeností s tisíci ženami, které hledají tu správnou cestu, vytvářím osobní roční koncept ucelené péče o zdraví a krásu celé rodiny – Plán ochrany zdraví.

V dnešní době jsou ženy pod velkým tlakem – děti, práce, rodina, chceme vše zvládat, média a reklamy nám předhazují vzory krásy a uprostřed toho jsme my - normální ženy. Jsme často smutné, unavené, nemocné, odevzdané rodině. Těmto ženám pomáhám hledat přirozené omlazení těla a mysli, provádím je očistnými programy. Na základě vhodných diagnostik firmy Finclub – diagnostika pleti, analýza vlasů, IN body, stáří cév, kardio, osteoporóza, vitamin D, zjišťuji stav imunity a podle toho doporučuji ženám doplnění výživy těla. Vedu ženy k tomu, aby vnímaly krásu a zdraví jako CELISTVOU ZÁLEŽITOST.


Můj příběh

Můj příběh začíná už v dětství, kde jsem díky mé babičce a její lásce k přírodě a bylinkám nasávala její znalosti, vůni čajů, její odvary na vše, co mě bolelo. Pocity úlevy zůstaly navždy v mých myšlenkách.
Dalším zlomem bylo studium v zahraničí, kde jsem čerpala informace a zkušenosti o bylinkách z různých kultur (sibiřská, ajurvédská, čínská, západní) jak Alenka v říší divů, a samozřejmě vše na sobě zkoušela. Nejvíce mne upoutala diagnostika z tváře, čtení jednotlivých detailů pleti, kůže, barvy v propojení s každým naším orgánem. Pořád jsem hledala ucelený KONCEPT. A jak to v životě bývá, do třetice jsem se potkala s úžasnou firmou, která mi dávala odpovědi na mé otázky. Ohromila mě síla přednášek českých, slovenských a finských lékařů, vědců a odborníků, pobyt ve Finsku a později v Itálii, kde se vše vyrábí. Moje spolupráce s Finclubem trvá už 30 let. Začínala jsem pracovat na firmě v manažerském týmu na pozicích od rozjezdu projektů, přes event marketing, human resourche, vzdělávání distribuční sítě nebo jako osobní asistentka generálního ředitele. Je to magické období silného osobního rozvoje díky inspirativními lidem na firmě. 
Můj manžel a později dcera vybudovali obrovskou distribuční síť na Slovensku a v ČR. Pokračuji v tom, co moje rodina vybudovala, rozvíjím a vedu nyní tisíce obchodníků, členů, kteří s námi spolupracují. Postupně vtahuji do této práce mého syna, který od útlého dětství sleduje moji práci a má zkušenosti s našimi produkty. 
Jsem žena, která miluje vše nové, co mi do života přichází. 


Mé úspěchy

Mám velký obdiv k zakladateli firmy Finclub, který se vydal na cestu, aby naučil lidi podnikat. Věděl, že podnikání není procházka růžovým sadem a je jedno, v jaké fázi jsi – buď na začátku, nebo už máš byznys vybudovaný. Každá fáze vnáší do tvého života novou lekci „dřinu, disciplínu, odříkání“ a nové úspěchy – „vzrušení a radost“. Můj úspěch je tvořit a rozvíjet byznys s ženami. Můj úspěch je podporovat ženy, které podnikání baví, NIKDY se nevzdávají a hledají řešení.

K takovým ženám ve své firmě chovám velký respekt a obdivuji je za to, že si jdou za tím, co v životě chtějí a každá svou přirozenou cestou. 
Úspěchem je pro mne měnit životy žen, ukazovat jim, že i ony mohou mít své projekty, mohou svou práci milovat a být úžasným vzorem pro svou rodinu, pro své děti, pro budoucí generaci.
 


Mé aktivity

Díky získaným zkušenostem na lékařských kongresech Finclubu, vzdělávacích workshopech v oblasti kosmetiky v Bologni, Baden-Baden, Martano učím ženy pečovat nejen o svou pleť, zdraví, ale také „zahnat strachy“ a začít nové cesty. 

Byla jsem koordinátorkou česko-polského projektu proměn ZRALÁ ŽENA.

S lektorkou a trenérkou Ivetou Wojnarovou připravujeme programy pro ženy. Wellness víkendové pobyty jsou důkazem toho, jak propojit fyzické zdraví s relaxem. Posouvat filozofii zdraví dál - to je náš cíl.

Dnešní doba vyžaduje učit se být on line, pracovat z domu. Vypadá to jako něco jednoduchého a nakažlivého, ale znamená to nemít strach a jít do toho. Pomáhám své síti i v této oblasti - jak postupně zavádět některé techniky do svého podnikání tak, aby se u toho cítili komfortně. 

Face maping je moje záliba, v mém salonu krásy SPACOSMETICS provádím relaxační rituály krásy.
 


Má oblast působení

Osobně se setkávám s lidmi v ČR a SK, on-line v Evropě.


Má síť čítá 6317 AKTIVNÍCH ČLENŮ A OBCHODNÍCH PARTNERŮ
Přidej se do mého týmu i TY a nakupuj produkty se slevou

Registruj se do mého
týmu a nakupuj
za zvýhodněné ceny
Přejdi do e-shopu
a nakupuj
bez registrace