fin Colostrum

 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 200020

Pro každodenní podporu našeho zdraví - 100% kozí kolostrum

Vaše cena: 1 690,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Colostrum obsahuje kozí mlezivo, které je bohatým zdrojem mnoha zdraví prospěšných látek. Kolostrum není možné vyrobit chemickou či syntetickou cestou - je jedinečné, nenahraditelné a nenapodobitelné. Tato unikátní tekutina je vylučována samicemi bezprostředně po porodu mláděte, odebírá se ovšem jen takové množství, které mláděti nechybí (jakmile se kůzle napije, zbylá část kolostra je oddojena a zpracována).


Kolostrum obsahuje značné množství prospěšných látek - např. aminokyseliny, imunitní faktory (laktoferin, cytokiny, oligosacharidy, imunoglobuliny), růstové faktory, enzymy, vitamíny a minerály.


Díky obsahu těchto složek:

 • pečuje o funkci imunitního systému
 • podporuje regeneraci organismu po fyzickém výkonu nebo po nemoci
 • přispívá k zachování zdravé střevní mikroflóry
 • podporuje metabolismus tuků
 • pozitivně ovlivňuje proces hojení
 • je vhodné pro sportovce, rekonvalescenty, unavené či oslabené jedince
 • je užitečné pro posilnění obranyschopnosti, pro zdárnou rekonvalescenci a regeneraci sil

Farmy, z kterých je kolostrum získáváno, chovají zvířata tradičním způsobem se zárukou kvalitního prostředí a přístupu. Jedná se o české a slovenské ekologické farmy s minimální technizací a chemizací a malým počtem zvířat. Zvířata jsou pečlivě vybírána a kontrolována, je jim umožněno, aby se pásla a žila, jak je jim přirozené. Výrobní proces je patentován a garantuje maximální možné zachování původních aktivních látek.

Parametry

Složení: 1 kapsle: 100% kozí kolostrum 250 mg, HPMC kapsle (čistě rostlinný obal kapsle z celulózy).
Obsah účinných látek: ve 2 kapslích: kozí kolostrum 500 mg
Obsah: 60 kapslí/19 g
Doporučené dávkování: 2 kapsle denně.
Návod k použití: ráno a v poledne minimálně půl hodiny před jídlem, zapít tekutinou. Nepřekračovat denní dávkování. Výrobek není určen pro děti do 3 let a jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nevystavujte nadměrnému teplu, ani přímému slunečnímu záření. Po otevření skladujte uzavřenou dózu v chladničce. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Karvinská 21, 737 01 Český Těšín
Výrobce: Betula Pendula, s.r.o., Heršpická 813/5, 639 00 Brno

Přiložené soubory

Články související s produktem

Diskuze k produktu

Mám postiženého syna, který nezvládne polknout celou kapsli kozího colostra. Jediná možnost je sypat mu obsah kapsle do jídla. Má smysl mu colostrum vůbec dávat (mám na mysli pokyn, že se má podávat jedna celá kapsle minimálně půl hodiny před jídlem), nebo se mám poohlédnout po jiném přípravku na podporu imunity?
Markéta
13. 3. 2018
Dobrý den. Děkujeme za dotaz. Obsah kapsle colostra lze zamíchat např. do čaje, do džusu... Rozhodnutí je zcela na Vás. Finclub
Finclub
3. 5. 2018
Dobrý den Mám pětiletou dceru a tříletého syna. hodně často trpí rýmou a kašlem. nyní zase začínají být nachlazení a proto bych ji chtěla dávat Colostrum.Můžete mi doporučit nejvhodnější dávkování? mimo jiné jim dávám multivitamíny v sirupu Fin multis a xyliacertabs. Děkuji
Růžena
11. 10. 2017
Dobrý den, vyzkoušejte 1 kapsličku denně. S pozdravem Finclub
Finclub
12. 10. 2017

Strana 1 z 4

Recenze

 • Finclub nemá chybu, nebýt těchto přírodních preparátů, dávno bych byla několikrát do roka na antibiotikách.
  J.J.
 • Jsem „pylový“ alergik. Od března do června jsem musela denně užívat prášek Xyzal, k tomu oční kapky a nosní sprej. Loni v lednu jsem začala brát 2x denně kozí kolostrum. Na jaře, po zhruba 3 měsících užívání, se sice alergické příznaky (rýma a svědění očí) dostavily, ale jen ve velmi mírné formě. Zlepšila jsem se natolik, že jsem Xyzal vyřadila. Nosní sprej a oční kapky používám jen v případě, když je venku větrno a v ovzduší je hodně prachu a pylů. Na základě mých osobních zkušeností bych tento přípravek doporučila i ostatním alergikům.
  Jana
 • Podzimní výkyvy počasí se u mě většinou neobejdou bez nachlazení - rýma, škrábání v krku, zimnice. Finclubácké přípravky znám, pravidelně některé z nich kupujeme, tentokrát jsem chtěla zkusit Colostrum. Takže když jsem cítila, že na mě „něco leze“, do čaje jsem kapala Echinfis, cucala Zinkofresh, ale hlavně si naordinovala 3x2 kapsle Colostra. Nasadila jsem ho i synovi, který začal mít stejné příznaky. A výsledek? Mně se „klasické“ týdenní nachlazení podařilo zkrátit na 3 dny a syn byl v pohodě ještě dřív! Takže Colostrum už teď nesmí u nás doma chybět.
  Gábina
 • Mám 74 let, dlouhodobě se léčím na artrózu. Trápily mě otoky kloubů na kolenou, a hlavně na rukách, které mě hodně bolely, nemohla jsem ani sevřít prsty. Před časem jsem onemocněla nějakou nepříjemnou infekcí. Užívala jsem antibiotika, ale otoky příliš nemizely a infekce se několikrát vrátila, byla jsem kvůli tomu i hospitalizována. Má rodina mi doporučila a zprostředkovala kozí kolostrum. Začala jsem užívat 2x denně 2 tobolky. Otoky začaly postupně ustupovat a stejně tak bolesti kloubů na rukách. Problém, který mě trápil několik let, se najednou mírnil. Věřím, že mi kolostrum pomohlo i při potlačení potíží s infekčním onemocněním. Nyní jsem bez antibiotik, kolostrum ale užívám nadále (2x1) a cítím se dobře.
  Maja

Strana 1 z 2

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia