fin Colostrum

 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 200020

Pro každodenní podporu našeho zdraví - 100% kozí kolostrum

Vaše cena: 1 840,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Colostrum obsahuje kozí mlezivo, které je bohatým zdrojem mnoha zdraví prospěšných látek. Kolostrum není možné vyrobit chemickou či syntetickou cestou - je jedinečné, nenahraditelné a nenapodobitelné. Tato unikátní tekutina je vylučována samicemi bezprostředně po porodu mláděte, odebírá se ovšem jen takové množství, které mláděti nechybí (jakmile se kůzle napije, zbylá část kolostra je oddojena a zpracována).

Kolostrum obsahuje značné množství prospěšných látek - např. aminokyseliny, imunitní faktory (laktoferin, cytokiny, oligosacharidy, imunoglobuliny), růstové faktory, enzymy, vitamíny a minerály.

Díky obsahu těchto složek je součástí péče o imunitní systém, o střevní flóru a celkovou vitalitu, je užitečné během rekonvalescence a regenerace, vhodné pro všechny věkové kategorie, oblíbené mezi sportovci.
 

Farmy, z kterých je kolostrum získáváno, chovají zvířata tradičním způsobem se zárukou kvalitního prostředí a přístupu. Jedná se o české a slovenské ekologické farmy s minimální technizací a chemizací a malým počtem zvířat. Zvířata jsou pečlivě vybírána a kontrolována, je jim umožněno, aby se pásla a žila, jak je jim přirozené. Výrobní proces je patentován a garantuje maximální možné zachování původních aktivních látek.

 

Parametry

Složení: 1 kapsle: 100% kozí kolostrum 250 mg, HPMC kapsle (čistě rostlinný obal kapsle z celulózy).
Obsah účinných látek: ve 2 kapslích: kozí kolostrum 500 mg
Obsah: 60 kapslí/19 g
Doporučené dávkování: 2 kapsle denně.
Návod k použití: ráno a v poledne minimálně půl hodiny před jídlem, zapít tekutinou. Nepřekračovat denní dávkování. Výrobek není určen pro děti do 3 let a jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nevystavujte nadměrnému teplu, ani přímému slunečnímu záření. Po otevření skladujte uzavřenou dózu v chladničce. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Karvinská 21, 737 01 Český Těšín
Výrobce: Betula Pendula, s.r.o., Heršpická 813/5, 639 00 Brno

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

děkuji p. doktorko za odpověď,jen jak je to s užíváním tedy pokud mnoho lidí neví o tom,že zhoubný nádor v sobě má.. pak by hrozila aktivace jeho růstu?
Marta Hošková
22. 3. 2020
) Dobrý den, takových látek, které v sobě skrývají riziko potenciálního rozvoje onko onemocnění je mnoho, pokud nejsou v přehnaném množství (a to u Finclubu rozhodně nejsou), je opravdu celá řada. S příslušným dávkováním bych se nebála. Vždyť i Warfarin je jen hodně ředěný jed na krysy kumarin! Za dotaz děkuje MUDr Jana Brychtová
Finclub
26. 3. 2020
dobrý večer,poprosím o odpověď,pakliže kozí kolostrum obsahuje růstové faktory,má vliv také na nádorové onemocnění? Např. onkologického charakteru? děkuji
Marta Hošková
14. 3. 2020
Dobrý den, kozí kolostrum se v době onkologického onemocnění nedoporučuje právě pro možný vliv na růst nádorových buněk. Za dotaz děkuje MUDr. Jana Brychtová
Finclub
20. 3. 2020

Strana 1 z 8

Recenze

 • S Finem mám prvotřídní zkušenost :-) vynikající je Mycelcaps! Zinkofresh jako 1. pomoc... A ještě velkým pomocníkem bylo u nás Colostrum! Všem vřele doporučuji, za mne milión 1 s hvězdičkou.
  J.J.
 • Je pravda, že je to vynikající výrobek. Můj nejmladší syn ho zbožňuje :-)
  A.M.
 • Nejlepší kolostrum dostupné na trhu.
  Karina J.
 • Je to přípravek pro každého a v každém věku.
  M.S.

Strana 1 z 3

Související a podobné produkty

fin Cow Colostrum

 • Doplněk stravy
 • 845,00 Kč

100% kravské kolostrum - novinka z Finska

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia