fin Colostrum

 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 200020

Pro každodenní podporu našeho zdraví - 100% kozí kolostrum

Vaše cena: 1 840,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Colostrum obsahuje kozí mlezivo, které je bohatým zdrojem mnoha zdraví prospěšných látek. Kolostrum není možné vyrobit chemickou či syntetickou cestou - je jedinečné, nenahraditelné a nenapodobitelné. Tato unikátní tekutina je vylučována samicemi bezprostředně po porodu mláděte, odebírá se ovšem jen takové množství, které mláděti nechybí (jakmile se kůzle napije, zbylá část kolostra je oddojena a zpracována).

Kolostrum obsahuje značné množství prospěšných látek - např. aminokyseliny, imunitní faktory (laktoferin, cytokiny, oligosacharidy, imunoglobuliny), růstové faktory, enzymy, vitamíny a minerály.

Díky obsahu těchto složek je součástí péče o imunitní systém, o střevní flóru a celkovou vitalitu, je užitečné během rekonvalescence a regenerace, vhodné pro všechny věkové kategorie, oblíbené mezi sportovci.
 

Farmy, z kterých je kolostrum získáváno, chovají zvířata tradičním způsobem se zárukou kvalitního prostředí a přístupu. Jedná se o české a slovenské ekologické farmy s minimální technizací a chemizací a malým počtem zvířat. Zvířata jsou pečlivě vybírána a kontrolována, je jim umožněno, aby se pásla a žila, jak je jim přirozené. Výrobní proces je patentován a garantuje maximální možné zachování původních aktivních látek.

 

Parametry

Složení: 1 kapsle: 100% kozí kolostrum 250 mg, HPMC kapsle (čistě rostlinný obal kapsle z celulózy).
Obsah účinných látek: ve 2 kapslích: kozí kolostrum 500 mg
Obsah: 60 kapslí/19 g
Doporučené dávkování: 2 kapsle denně.
Návod k použití: ráno a v poledne minimálně půl hodiny před jídlem, zapít tekutinou. Nepřekračovat denní dávkování. Výrobek není určen pro děti do 3 let a jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nevystavujte nadměrnému teplu, ani přímému slunečnímu záření. Po otevření skladujte uzavřenou dózu v chladničce. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Karvinská 21, 737 01 Český Těšín
Výrobce: Betula Pendula, s.r.o., Heršpická 813/5, 639 00 Brno

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, dcera užívá od vás kozí colostrum. Jsme moc spokojeni. Dřív byla pořád nemocná, má problémy s imunitou a kozí colostrum nám opravdu pomohlo. Chci se, ale zeptat. Po otevření se ma skladovat v lednicce což skladujeme, ale potřebuji to dceři na léto vysadit a nedobere celou tu plastovou lahvičku neb je tam 60tablet a já potřebuji jen ji to dávat ještě ten jeden měsíc tudíž polovinu. A moje otázka zní. Můžu to dal uskladnovat v lednicce a cca za dva měsíce či tři nasadit znovu. Nezkazí se to když to bude již otevřené? Nikde jsem se ne dočetla do kdy se to má spotřebovat po otevření. Děkuji a s pozdravem Dobrá Monika
Monika Dobrá
9. 5. 2021
Dobrý den. Ano, je velmi vhodné otevřený produkt skladovat v ledničce. Nevíme o tom, že by se po otevření v lednici zkazil, samozřejmě je třeba dodržet expiraci. Finclub
Finclub
12. 5. 2021
Dobrý den, je tento přípravek vhodný pro onkologické pacienty? Děkuji
Veronika
17. 2. 2021
Dobrý den, po ukončení chemo- či aktinoterapie, lze Colostrum brát, nelze ale překračovat denní doporučenou dávku. Za dotaz děkuje MUDr. Jana Brychtová
Finclub
23. 2. 2021

Strana 1 z 11

Recenze

 • Oblíbenec mých dětí a navíc velmi nápomocný v udržení obranyschopnosti. Přípravek, který rozhodně stojí za doporučení.
  Alina
 • Jsem astmatička a díky kolostru jsem se z Covidu dostala velice rychle. Cítila jsem, jak nemoc ovlivňuje moje tělo, vnímala bolest ve svalech, únavou prospala celé noci i části dnů. 4 dny od prvních příznaků jsem začala brát kozí kolostrum ve zvýšené dávce a již druhý den cítila, jak moje tělo sílí. Začal ho brát i manžel a děti, a přesto, že byli se mnou v blízkém kontaktu, neonemocněli. Manžel se cítil silnější a taky se zbavil úporného kašle, který ho trápil již 2 měsíce (a který dle testů nebyl způsoben koronavirem). Po této osobní zkušenosti jsme se rozhodli pořídit kozí kolostrum také našim rodičům a prarodičům.
  rodina Pl.
 • S Finem mám prvotřídní zkušenost :-) vynikající je Mycelcaps! Zinkofresh jako 1. pomoc... A ještě velkým pomocníkem bylo u nás Colostrum! Všem vřele doporučuji, za mne milión 1 s hvězdičkou.
  J.J.
 • Je pravda, že je to vynikající výrobek. Můj nejmladší syn ho zbožňuje :-)
  A.M.

Strana 1 z 4

Související a podobné produkty

fin Cow Colostrum

 • Doplněk stravy
 • 845,00 Kč

100% kravské kolostrum

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia