fin Colostrum

 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 200020

EAN: 8594173700215

100% kozí kolostrum - pro každodenní podporu zdraví

Vaše cena: 1 910,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Colostrum obsahuje 100% kozí kolostrum, které je bohatým zdrojem mnoha zdraví prospěšných látek. 

Kolostrum není možné vyrobit chemickou či syntetickou cestou - je jedinečné, nenahraditelné a nenapodobitelné. Tato unikátní tekutina je vylučována samicemi bezprostředně po porodu mláděte, odebírá se ovšem jen takové množství, které mláděti nechybí (jakmile se kůzle napije, zbylá část kolostra je oddojena a zpracována). 

Kolostrum obsahuje značné množství prospěšných látek - např. aminokyseliny, imunitní faktory (laktoferin, cytokiny, oligosacharidy, imunoglobuliny), růstové faktory, enzymy, vitamíny a minerály. 

Díky obsahu těchto složek kolostrum:

 • pečuje o funkci imunitního systému
 • podporuje regeneraci organismu po fyzickém výkonu nebo po nemoci
 • přispívá k zachování zdravé střevní mikroflóry
 • podporuje metabolismus tuků
 • pozitivně ovlivňuje proces hojení
 • je vhodné pro sportovce, rekonvalescenty, unavené či oslabené jedince 
 • je užitečné pro posilnění obranyschopnosti
 • podporuje rekonvalescenci a regeneraci sil

Farmy, z kterých je kolostrum získáváno, chovají zvířata tradičním způsobem se zárukou kvalitního prostředí a přístupu. Jedná se o české a slovenské ekologické farmy s minimální technizací a chemizací a malým počtem zvířat. Zvířata jsou pečlivě vybírána a kontrolována, je jim umožněno, aby se pásla a žila, jak je jim přirozené. Výrobní proces je patentován a garantuje maximální možné zachování původních aktivních látek.

 

Parametry

Složení: 1 kapsle: 100% kozí kolostrum 250 mg, HPMC kapsle (čistě rostlinný obal kapsle z celulózy). NEOBSAHUJE kvasnice, lepek a sladidla.
Obsah účinných látek: ve 2 kapslích: kozí kolostrum 500 mg
Obsah: 60 kapslí/19 g
Doporučené dávkování: 2 kapsle denně
Návod k použití: ráno a v poledne, minimálně půl hodiny před jídlem, zapít. Nepřekračovat denní dávkování. Výrobek není určen pro děti do 3 let a jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nevystavujte nadměrnému teplu, ani přímému slunečnímu záření. Po otevření skladujte uzavřenou dózu v chladničce. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Karvinská 21, 737 01 Český Těšín
Výrobce: Betula Pendula, s.r.o., Heršpická 813/5, 639 00 Brno

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

8-letý syn Swachmann - Diamond syndrom, nefunkční slinivka, užívá umělé trávicí enzymy ke každému jídlu Kreon 25 000, colostrum se užívá na lačno. Dotaz, zda syn k užití colostra musí užít Kreon? Ptám se, protože colostrum obsahuje tuky. Jak velké množství tuků obsahuje, zda je užití Kreonu nutné nebo je obsah tuku zanedbatelný a nemusím Kreon podávat? Ostatní léky užívá ráno nalačno bez Kreonu
Renata
30. 11. 2022
Dobrý den, po opakovaném covidu a užívání nadměrného množství ATB (asi 90dnů) mám už více jak rok a půl opakující se záněty tlustého střeva, již jsem několik týdnů na JiP a mám potvrzenou těžkou dysmikrobii, která spouští tyto infekční záněty na základě přemnožení špatných bakterií ve střevu. Mé tělo bez mikrobiomu nezvládá přijímat ani běžnou stravu, pouze nějaké lehce stravitelné potraviny. Dokáže mi tento produkt pomoci obnovit mikrobiom na střevech? Případně nějaké jiné doporučení k tomuto přípravku (např. transplantace stolice)? Děkuji.
Jan
1. 10. 2022
Dobrý den. U takto těžkých stavů by Vám měli poradit v nemocnici a předpokládám, že Vám budou doporučovat fekální transplantaci. Colostrum a humánní probiotika lze doporučit jako podporu mikrobiomu, dále inulin a enzymy (Colostrum, Probi8caps, Inubitabs, Colenzycaps). Je nutné také radikálně upravit stravování. S pozdravem Finclub
Finclub
17. 10. 2022
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli Colostrum pomůže i jako podpora růstu. Dceři je 16 let a měřil 153cm, já 175cm stejně. Už 2 roky nevyrostla ani o cm. Bylo mi toto doporučeno. Ale nikde jako podpora růstu tu napsáno nevidím. Děkuji
Michaela
23. 2. 2022

Strana 1 z 14

Recenze

 • Oblíbenec mých dětí a navíc velmi nápomocný v udržení obranyschopnosti. Přípravek, který rozhodně stojí za doporučení.
  Alina
 • Jsem astmatička a díky kolostru jsem se z Covidu dostala velice rychle. Cítila jsem, jak nemoc ovlivňuje moje tělo, vnímala bolest ve svalech, únavou prospala celé noci i části dnů. 4 dny od prvních příznaků jsem začala brát kozí kolostrum ve zvýšené dávce a již druhý den cítila, jak moje tělo sílí. Začal ho brát i manžel a děti, a přesto, že byli se mnou v blízkém kontaktu, neonemocněli. Manžel se cítil silnější a taky se zbavil úporného kašle, který ho trápil již 2 měsíce (a který dle testů nebyl způsoben koronavirem). Po této osobní zkušenosti jsme se rozhodli pořídit kozí kolostrum také našim rodičům a prarodičům.
  rodina Pl.
 • S Finem mám prvotřídní zkušenost :-) vynikající je Mycelcaps! Zinkofresh jako 1. pomoc... A ještě velkým pomocníkem bylo u nás Colostrum! Všem vřele doporučuji, za mne milión 1 s hvězdičkou.
  J.J.
 • Je pravda, že je to vynikající výrobek. Můj nejmladší syn ho zbožňuje :-)
  A.M.

Strana 1 z 4

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia