Pycnogenol Strong

 • Doplněk stravy
 • Nejprodávanější

Katalogové číslo: 300131

EAN: 6428300001284

Výtažek z kůry pobřežní borovice

Vaše cena: 1 560,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Doplňky stravy Pycnogenol a Pycnogenol Strong obsahují patentovanou látku Pycnogenol®, získanou z kůry pobřežních borovic (Pinus maritima), které rostou v borovicových lesích v jižní Francii. Rozdíl mezi produkty je v obsahu účinné látky: přípravek Pycnogenol je zdrojem 20 mg Pycnogenolu® v jedné tabletě, Pycnogenol Strong obsahuje dvojnásobné množství této látky (tj. 40 mg v tabletě).

Pycnogenol je považován za silný antioxidant, ochraňuje buňky před volnými radikály, pomáhá tak chránit organismus jako celek. Má příznivý vliv na cirkulaci krve (mikrocirkulaci). Podporuje normální funkci dýchacího systému. Mezi potenciální uživatele patří osoby, které často čelí škodlivým vnějším vlivům nebo stresovému prostředí.

Parametry

Složení: kukuřičný škrob (pojivo); látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, oxid křemičitý; výtažek z kůry pobřežní borovice (Pinus maritima) 40 mg. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla.
Obsah účinných látek: v 1 tabl.: Pycnogenol ® 40 mg
Obsah: 60 tablet/ 18 g
Doporučené dávkování: 2 tablety denně.
Návod k použití: ráno a v poledne po 1 tbl s tekutinou po jídle. Nepřekročit denní dávkování. Přípravek není určen pro děti a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Četla jsem, že výtažky z borovice by se neměly používat v případě zánětu ledvin. Platí to i u vašeho přípravku?
Martina
3. 5. 2019
Váš dotaz jsme konzultovali přímo s výrobcem. Zde je odpověď: „Tato otázka zjevně souvisí s esenciálními oleji získanými z borovicových druhů, které obsahují různé terpeny a pryskyřice. Pycnogenol® se vyrábí výhradně z kůry borovice Maritime Pine, která neobsahuje žádný floém ani jiné dřevité materiály, neobsahuje terpeny ani pryskyřice. Proto Pycnogenol® není látka, která zánět vyvolává či rozvíjí, ale naopak, velmi účinně s ním bojuje.“
Finclub
3. 5. 2019

Recenze

 • Posílám zkušenost mé neteře. Ani jsem netušila, s čím už roky bojuje. Svěřila se mi, až když si všimla, že už několik let dělám Finclub. Zůstala jsem beze slov a dojatá. S její lupénkou se stal neskutečný pokrok! Co jsme nasadili? Nejdřív chlorellu, velmi pomalu, pak Avis, ale hlavně Glandincaps a Pycnogenol. Jsem nesmírně šťastná, že náplní mé práce je lidem pomáhat se zdravím, krásou i sebevědomím. Je to požehnání, ne práce.
  SK
 • Letos na dovolené jsem začala brát Pycnogenol a už po týdnu jsem byla příjemně překvapená. Nevím proč, ale já obvykle u moře cítím jakési „těžké nohy“, proto jsem si ho nechávala schválně na léto, že ho vyzkouším tady. A ejhle - zabral! Beru dvě tablety denně a efekt to opravdu má. Hlavně v noci už nohy cítím mnohem míň a nebudí mě to.
  Kamila
 • Před pár lety mi byla diagnostikována věkem podmíněná makulární degenerace. Následovala operace a poměrně rychlá regenerace. Na doporučení oční lékařky jsem užíval Visitabs (střídal s Visistrongem) a Pycnogenol. Zrak se vrátil téměř na původní úroveň a zatím se tento stav nemění. Loni na kontrole se oční lékařka podivila a zároveň potvrdila, že výrazný podíl má pravidelné užívání těchto přípravků. Doporučila mi snížit Visitabs ze dvou tablet na jednu, a naopak zvýšit Pycnogenol na dvě tablety denně. Nedávno jsem absolvoval lékařskou prohlídku nutnou pro platnost řidičského průkazu - a ve svých 65 letech mohu i nadále řídit auto bez brýlí!
  Pavel K., Ostrava
 • Velice mne potěšil Pycnogenol, který jsem nasadila o svátcích manželovi. Pracuje v gastronomii a přes Vánoce je to obzvlášť náročné – přes dva týdny pracuje 11 až 12 hodin denně, prakticky bez volného dne. Začal brát nejdřív dvě tablety Pycnogenolu denně a už po pár dnech jsem si všimla, že není tak unavený jako dříve. Zvedli jsme dávku na 4 tablety denně. Díky tomu nejenže fungoval v práci, ale během odpolední pauzy, kterou trávil doma, měl sílu věnovat se našemu malému synovi, který by ho jinak tři týdny neviděl (ráno odchází do práce, když syn ještě spí, večer se vrací, když už spí, a když zaskočil domů přes polední pauzu, musel si vždy lehnout). Po takových zkušenostech - když se bude blížit letní sezona - už bude vybaven nejen Avisem a Dynaforce, ale nově bude do naší hlavní sestavy zařazen i Pycnogenol!
  Lucie

Strana 1 z 2

Související a podobné produkty

Pycnogenol

 • Doplněk stravy
 • 890,00 Kč

Výtažek z kůry pobřežní borovice

Pycnogenol gel

 • 595,00 Kč

Gel s obsahem Pycnogenolu®

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia