Pycnogenol®

 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300890

EAN: 6428300001260

Pycnogenol ® získaný z pobřežní borovice

Vaše cena: 890,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Pycnogenol®Pycnogenol® Strong obsahují patentovanou látku Pycnogenol®, získanou z kůry pobřežních borovic (Pinus maritima)

Borovice rostou v lesích v jižní Francii - v čistém prostředí bez vlivu průmyslu, s větry vanoucími od Atlantiku, což jim zajišťuje téměř nulovou kontaminaci cizorodými látkami.

Rozdíl mezi produkty je v obsahu účinné látky: přípravek Pycnogenol® je zdrojem 20 mg Pycnogenolu® v jedné tabletě, Pycnogenol® Strong obsahuje dvojnásobné množství této látky (tj. 40 mg v tabletě).

Výtažek z borovice je považován za antioxidant, pomáhá chránit buňky před útokem vol-ných radikálů. Má příznivý vliv na mikrocirkulaci krve, na činnost cévní soustavy. Podporuje normální funkci dýchacího systému. 

Mezi časté uživatele patří lidé, kteří čelí škodlivým vnějším vlivům, stresovému prostředí nebo únavě. Jedinci, kteří mají dědičné sklony ke vzniku křečových žil, osoby bojující se zvýšenou hladinou cukru v krvi, pečující o pokožku, zrak, o cévní systém, také sportovci a fyzicky aktivní lidé. 

Parametry

Složení: 1 tablety: kukuřičný škrob (pojivo); látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý; výtažek z kůry pobřežní borovice (Pinus maritima) 20 mg. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek: ve 4 tabletách: Pycnogenol® 80 mg
Obsah: 60 tablet/18 g
Doporučené dávkování: 2 tablety 2x denně
Návod k použití: ráno a v poledne, po jídle, zapít. Nepřekročit denní dávkování. Přípravek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Lze užívat pycnogenol v těhotenství? Děkuji
Michaela
14. 9. 2016
Váš dotaz jsme konzultovali s lékařkou. Její odpověď zní: ano, v těhotenství lze užívat Pycnogenol, je nutné ale dodržovat doporučené dávkování.
Finclub
11. 10. 2016

Recenze

 • Posílám zkušenost mé neteře. Ani jsem netušila, s čím už roky bojuje. Svěřila se mi, až když si všimla, že už několik let dělám Finclub. Zůstala jsem beze slov a dojatá. S její lupénkou se stal neskutečný pokrok! Co jsme nasadili? Nejdřív chlorellu, velmi pomalu, pak Avis, ale hlavně Glandincaps a Pycnogenol. Jsem nesmírně šťastná, že náplní mé práce je lidem pomáhat se zdravím, krásou i sebevědomím. Je to požehnání, ne práce.
  SK
 • Letos na dovolené jsem začala brát Pycnogenol a už po týdnu jsem byla příjemně překvapená. Nevím proč, ale já obvykle u moře cítím jakési „těžké nohy“, proto jsem si ho nechávala schválně na léto, že ho vyzkouším tady. A ejhle - zabral! Beru dvě tablety denně a efekt to opravdu má. Hlavně v noci už nohy cítím mnohem míň a nebudí mě to.
  Kamila
 • Velice mne potěšil Pycnogenol, který jsem nasadila o svátcích manželovi. Pracuje v gastronomii a přes Vánoce je to obzvlášť náročné – přes dva týdny pracuje 11 až 12 hodin denně, prakticky bez volného dne. Začal brát nejdřív dvě tablety Pycnogenolu denně a už po pár dnech jsem si všimla, že není tak unavený jako dříve. Zvedli jsme dávku na 4 tablety denně. Díky tomu nejenže fungoval v práci, ale během odpolední pauzy, kterou trávil doma, měl sílu věnovat se našemu malému synovi, který by ho jinak tři týdny neviděl (ráno odchází do práce, když syn ještě spí, večer se vrací, když už spí, a když zaskočil domů přes polední pauzu, musel si vždy lehnout). Po takových zkušenostech - když se bude blížit letní sezona - už bude vybaven nejen Avisem a Dynaforce, ale nově bude do naší hlavní sestavy zařazen i Pycnogenol!
  Lucie
 • Pycnogenol jsem si nedávno pořídila poprvé, pro sebe i svou dcerku, studentku vysoké školy. Již po krátké době užívání pozoruji u sebe snížení únavy, dcerka říká totéž (má větší výdrž při přípravách na zkoušky). Snad to zabere i u alergie, protože hlavně kvůli ní jsem si tento přípravek koupila (sousedce totiž pomohl u senné rýmy).
  J + K

Strana 1 z 2

Související a podobné produkty

Pycnogenol gel

 • 610,00 Kč

Gel s obsahem Pycnogenolu®

Pycnogenol® Strong

 • Nejprodávanější
 • Doplněk stravy
 • 1 585,00 Kč

Pycnogenol ® získaný z pobřežní borovice

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia