Pycnogenol

 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300890

EAN: 6428300001260

Výtažek z kůry pobřežní borovice

Vaše cena: 830,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Doplňky stravy Pycnogenol a Pycnogenol Strong obsahují patentovanou látku Pycnogenol®, získanou z kůry pobřežních borovic (Pinus maritima), které rostou v borovicových lesích v jižní Francii. Rozdíl mezi produkty je v obsahu účinné látky: přípravek Pycnogenol je zdrojem 20 mg Pycnogenolu® v jedné tabletě, Pycnogenol Strong obsahuje dvojnásobné množství této látky (tj. 40 mg v tabletě).

Pycnogenol je považován za silný antioxidant, ochraňuje buňky před volnými radikály, pomáhá tak chránit organismus jako celek. Má příznivý vliv na cirkulaci krve (mikrocirkulaci). Podporuje normální funkci dýchacího systému. Mezi potenciální uživatele patří osoby, které často čelí škodlivým vnějším vlivům nebo stresovému prostředí.

Parametry

Složení: 1 tablety: kukuřičný škrob (pojivo); látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, oxid křemičitý; výtažek z kůry pobřežní borovice (Pinus maritima) 20 mg.
Obsah účinných látek: ve 4 tabletách: Pycnogenol® 80 mg
Obsah: 60 tablet/18 g
Doporučené dávkování: 4 tablety denně.
Návod k použití: ráno a v poledne po 2 tbl s tekutinou po jídle. Nepřekročit denní dávkování. Přípravek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Lze užívat pycnogenol v těhotenství? Děkuji
Michaela
14. 9. 2016
Váš dotaz jsme konzultovali s lékařkou. Její odpověď zní: ano, v těhotenství lze užívat Pycnogenol, je nutné ale dodržovat doporučené dávkování.
Finclub
11. 10. 2016

Recenze

 • Pycnogenol jsem si nedávno pořídila poprvé, pro sebe i svou dcerku, studentku vysoké školy. Již po krátké době užívání pozoruji u sebe snížení únavy, dcerka říká totéž (má větší výdrž při přípravách na zkoušky). Snad to zabere i u alergie, protože hlavně kvůli ní jsem si tento přípravek koupila (sousedce totiž pomohl u senné rýmy).
  J + K
 • Favoritem naší rodiny je Pycnogenol. I proto máme celý cévní systém v pořádku, babička má srovnanou i arytmii.
  Arnošt K.

Podobné produkty

Pycnogenol gel

 • 595,00 Kč

Gel s obsahem Pycnogenolu®

Pycnogenol Strong

 • Nejprodávanější
 • Doplněk stravy
 • 1 480,00 Kč

Výtažek z kůry pobřežní borovice

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 20 let
na trhu

Garance lékařského
grémia