Oral care

Katalogové číslo: 801104

Aloe Vera zubní pasta se zázvorem a hydroxyapatitem

Vaše cena: 445,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

  • vhodná péče o zuby a ústní dutinu
  • vyvážená ústní hygiena pro celou rodinu
  • dlouhodobý pocit svěžesti

Kombinace Aloe Vera, zázvoru a dalších složek představuje komplexní péči o ústní dutinu. Zubní pasta čistí zuby, zlepšuje pohodu zubů, dásní a ústní dutiny, poskytuje dlouhodobý pocit svěžesti a čistoty.

Hydroxyapatit je přírodní minerál, který se běžně vyskytuje na povrchu zubů, ale denně ho ztrácíme kvůli užívání alkoholických nápojů, kávy, léků atd. nebo špatnou ústní hygienou. Tato tekutá zubní sklovina pomáhá zlepšit barvu a lesk zubů, přispívá k jejich remineralizaci.

Zdraví zubů i celé ústní dutiny podporují i další obsažené složky: Aloe Vera, levandule, zázvor, hydroxyapatit, citron, máta.

 

Výrobek organický - 100% přátelský k lidem i přírodě.

Parametry

Složení: Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Glycerin, Sorbitol, Hydroxyapatite, Xanthan Gum, Zinziber Officinalis Root Oil, Mentha Arvensis Leaf Extract, Lavandula Angustifolia Flower Extract*, Citrus Limon Peel Extract*, Coco-Glucoside, Erythritol, Rebaudioside A, Olea Europaea Fruit Extract*, Acacia Senegal Gum, Benzyl Alcohol, Salicyl Acid, Sorbic Acid, Sodium Benzoate, Sodium Dehydroacetate, Algin, Citric Acid *From organic farming
Obsah: 100 ml
Návod k použití: Čistěte si zuby 2x denně. Po použití vypláchněte ústní dutinu a vyplivněte. Pouze pro vnější použití. Vyhněte se kontaktu s očima.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: N & B S.r.I., Via N. Bellisario s.n. - Z.A. - 73025 Martano (LE) – ITALY

Diskuze k produktu

Dobrý den, prosím o radu. Lze použít tuto pastu pro 5-leté dítě na mléčné zuby. Dcera má na třech stoličkách pětkách kazy (které nejsou na první pohled patrné, jsou zezadu stoliček), paní zubařka odmítá zuby vyvrtat a dát výplň s tím, že by se dostala k zubní dřeni a tímto tyto zuby rozbouřila. Máme zuby udržovat alespoň v tom stavu, v jakém je má dcera teď . Hledám, co by nám mohlo pomoci udržovat ústní dutinu vyváženou nebo případně jaký prostředek z řad zubních past Finclubu by mohl být pro nás vhodný. Předem děkuji
Jana
25. 7. 2022
Dobrý den. Ano, dcerka může používat uvedenou zubní pastu. Finclub
Finclub
15. 8. 2022

Recenze

  • Zubní pastu se zázvorem jsem dala mamince (70 let) při problémech se zuby. Bolely ji zubní implantáty, měla hnisavé rány v místech zavedení, bylo to bolestivé a krvácelo. Po dvou týdnech používání se mamka radovala - zuby krvácely méně, nebolely, hnisavá ložiska zmizela, dásně se krásně stáhly, a hlavně nemusela jít na operaci, která jí kvůli tomu hrozila.
    Veronika Ch.

Související a podobné produktyProč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia