Mycelcaps

 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300009

NEPRODEJNÉ!

Vaše cena: 2 290,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

SAMOSTATNĚ NEPRODEJNÉ! NEOBJEDNÁVEJTE TENTO VÝROBEK.

OBJEDNÁVEJTE TENTO PRODUKT

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Nebyly nalezeny žádné komentáře.

Recenze

 • S vašimi produkty jsem se seznámila poprvé asi před 3 lety, kdy jsem jela do Frenštátu navštívit svého pana profesora Karla Hrubiše a při té příležitosti jsem se seznámila s jeho dcerou - paní Marií Grafovou-Hrubišovou. Měla jsem tehdy zdravotní potíže, opakované záněty průdušek, virózy. Paní Grafová mi obětavě pomohla a můj zdravotní stav se výrazně zlepšil. Užívala jsem Bi-iomare caps, acerolu, Echinfis, spirulinu a později Mycelcaps. Od té doby jsem i členkou Finclubu. Sledování a studium materiálů vydávaných Finclubem mi pomohly zvládnout situaci, která mě před časem potkala. V listopadu 2014 jsem se totiž podrobila operaci zhoubného nádoru prsu. Ještě před zákrokem jsem začala užívat Biomare a Mycelcaps. Cenné rady mi tehdy poskytl MUDr. Holeyšovský. Měla jsem výbornou péči lékařů z Thomayerovy nemocnice v Praze - MUDr. Vrabcová mě úspěšně odoperovala a paní profesorka Abrahamová se o mne stará po onkologické stránce. Měla jsem 6 chemoterapií a 25 ozářek. Operaci i následnou léčbu jsem celou prodělala bez potíží. Jsem ráda, že profesorka Abrahamová mi přípravky z Finclubu „nezakázala“, třebaže sama vyznává klasickou medicínu. Jsem přesvědčená, že produkty Biomare a Mycelcaps měly vliv na průběh léčby, po celou dobu jsem vůbec nebyla nemocná. Cítila jsem se a cítím se dobře. Vím, že jsem se nemohla spoléhat jen na přípravky. Důležitá je při léčbě psychika a úprava režimu. Snažila jsem se změnit jídelníček, odpočívat a zachovat si pozitivní mysl. Vedle toho jsem měla štěstí jak na výborné lékaře z Thomayerovy nemocnice, kterým plně věřím, tak na výborné lidi z Finclubu - obětavou a nyní mou blízkou přítelkyni Mařenku Grafovou a laskavého pana doktora Holeyšovského. Setkala jsem se ve Finclubu ještě s řadou lidí, kteří mi vždy ochotně pomáhají a v nichž mám dobré přátele.
  Věra V.
 • Věřím tomu, že základem všeho je dobrá imunita organismu. A také dobrá nálada a život bez stresu. Pokud imunita funguje, jsme zdraví, cítíme se dobře a máme sílu a chuť zdolávat menší i větší překážky, které život přináší. A právě Mycelcaps, i když je to dražší záležitost, nám v tom může hodně pomoci. Já osobně jsem ho nasadila celé rodině. Mám otce, kterému je 86 let, má problémy spojené s tímto vysokým věkem. Postupně mohl vynechat takřka všechny chemické léky a „zobe“ produkty Finclubu. Asi měsíc užívá i Mycelcaps a můžu říct, že v pohodě přežil i pro staré lidi těžké období tropického počasí. Mycelcaps užívá i můj partner, kterému diagnostikovali výduť na aortě. Spolu s Epamarcapsem a Karditabsem se nám daří udržet aortu na uzdě (nerozšiřuje se). I já beru Mycelcaps, abych nebyla šizená a všechno vydržela. Velmi dobré reference mám od své kamarádky, která tento produkt užívá i s manželem. Oba jsou nadšení - zlepšila se jim imunita i psychika. A hned si u mě Mycelcaps objednala pro maminku. Každý rozumný člověk chce nemocem předejít, také si hodně lidí uvědomuje, že chemie všechno neřeší, že prevence je opravdu důležitá. A k tomu je tady sice dražší, ale o to unikátnější produkt, který jiné společnosti nemají.
  Helena S.
 • Pár krátkých zkušeností, kdy Mycelcaps pomáhal lidem v mém okolí: • při probíhající léčbě nádoru došlo ke zvýšení počtu bílých krvinek, pravděpodobně prodloužilo a zkvalitnilo délku života • při chlamydiích na posílení a dlouhodobé udržování imunity, paní užívá s přestávkami opakovaně • jako ochrana před záněty či komplikacemi po operaci, pán užíval jedno balení před zákrokem, poté spokojený, potíže nebyly • přípravek si často koupí lidé v případě, kdy někdo z rodiny měl či má nádorové onemocnění • osvědčil se u osob, které silně ohrožuje stres (případ pečování o dlouhodobě nemocného člena rodiny) • v minulosti byl podáván (po konzultaci s onkologem) ve dvou případech rakoviny, jednalo se o melanom za okem a rakovinu lymfatického systému, pacienti dodnes žijí, recidiva se neobjevila, oba prošli i klasickou léčbou, Mycelcaps byl ještě podporou navíc
  Libuše B.
 • Mycelcaps jsem dlouho neznala, obrovskou zkušenost jsem získala až v současné době, kdy jsem prodělala těžký úraz. Po pádu z výšky jsem měla 2x zlomený ramenní kloub a naštípnutý kyčelní kloub. Dle hodnocení ortopedů šlo o vážný úraz s předpokládanou délkou léčby půl roku až rok. Intuitivně jsem sáhla po Mycelcapsu, ačkoliv jsem neměla tušení, jak by mi mohl s takovým úrazem pomoci. Ale předpokládala jsem, že když dokáže tak zásadním způsobem podpořit imunitu, tak pak má tělo dostatek sil, které může „vrhnout“ na hojení úrazu. Samozřejmě jsem hojení podpořila ještě dávkami kolagenu, Fintabsu CD bori a Xyliacertabsu. Mycelcaps jsem ovšem brala také - ve větší dávce (6 kapslí denně), nyní užívám již třetí balení. Výsledek se dostavil záhy! Již je to 5 týdnů po úrazu a na rehabilitaci nevěřícně kroutí hlavou. Zlomeniny srostlé, hybnost kloubu se rychle zlepšuje. Já už řídím auto a dokážu dělat práce, na které bych podle lékaře neměla po 5 týdnech od úrazu ani pomyslet.
  Anna Ch.

Strana 1 z 2

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 20 let
na trhu

Garance lékařského
grémia