Mycelcaps

 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300009

Samostatně neprodejné

Vaše cena: 2 290,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Samostatně neprodejné - prosím Mycelcaps objednávejte ZDE.

Mycelcaps obsahuje patentovanou složku AHCC® Professional získanou z hub shiitake. Koncem roku 2018 došlo k navýšení množství AHCC® - každá kapsle nyní obsahuje až o 25 % více této hlavní účinné látky.   
Japonské houbě Shiitake (houževnatec jedlý) se přezdívá „perla mezi houbami“, v Asii je již několik staletí považována za ceněnou houbu s vysokou výživnou hodnotou. Je zdrojem mnoha látek prospěšných pro organismus, hlavní jsou polysacharidy, které mají kladný vliv na imunitu.  
AHCC® je předmětem výzkumů probíhajících zejména v Japonsku (cca 200 studií na zhruba 30 univerzitách), na toto téma vyšla řada odborných publikací. Vědci zkoumají účinky AHCC® u vysokého krevního tlaku, u narušené imunity, prokazují jeho význam pro oslabené jedince, rekonvalescenty, lidi ve stresu. 
Je vhodný pro udržování zdraví ve znečištěných oblastech, je součástí ochrany před civilizačními problémy, nápomocný pro lepší zvládání zátěžových situací. 

Výrobce inovoval hlavní účinnou složku a nazval ji Professional Grade AHCC®. Obsahuje vyšší koncentraci alfa-glukanů (působí na povzbuzení ochranného systému organismu), má vyšší podíl adenosinu (je důležitý pro efektivní imunitní reakci) a zvýšený obsah GI sacharidu (látka s fyziologickou aktivitou, vykazuje účinky zesilující imunitní odpověď, podporuje aktivaci makrofágů a nárůst cytokinů starajících se o imunitní reakce).

Parametry

Složení: 1 kapsle: 200,25 mg aktivní sloučeniny AHCC®, mikrokrystalická celulóza (látka protispékavá), HPMC rostlinná kapsle. Neobsahuje laktózu, kvasnice, sladidla a lepek. Vhodné pro vegany.
Obsah účinných látek: ve 3 kapslích: 600,75 mg aktivní sloučeniny AHCC®
Obsah: 80 kapslí/38 g
Doporučené dávkování: 1 kapsle 3x denně
Návod k použití: ráno, v poledne a večer, po jídle, zapít. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávkování. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Výrobek není určen dětem do 3 let.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, je vhodné používat mycelcaps při radio a chemoterapii?
Marta Polačková
20. 4. 2023
Dobrý den. Ano, klienti, kteří prochází radio a chemoterapií si pochvalují podpůrný efekt produktu Mycelcaps. Tato superpotravina funguje tak, že působí podpůrně při zvládání těchto náročných terapií. Finclub
Finclub
9. 5. 2023
Dobrý den přeji, ráda bych se zeptala, mám na konci zimy vždy velmi špatnou imunitu a jsem velmi vyčerpaná. Nejinak je tomu letos po prodělané kovidu, virózách a permanentnímu stresu. Mám od vás a stále beru vitamin KS + D3 tabs a dobírám Selenitabs. Je možné si přibrat k tomu i Mycelcaps? Není špatně brát více produktů najednou? Děkuji moc za odpověď Zdenka Veselá
Zdenka Veselá
9. 2. 2022
Dobrý den. Je na Vaší volbě kolik a které produkty - doplňky stravy užíváte, není to špatně. Každý produkt je podporou v jiné oblasti. Co se týká vyčerpanosti, zkuste přidat Dynaforstabs nebo Dynaforsis. Jde o rostlinku Rozchodnice růžová, která funguje jako tzv. adaptogen. V případě vyčerpání pomáhá organismu "se vzpamatovat" - na internetu si přečtěte více o této rostlince. Co se týká post covidových potížích, klientům se osvědčují tzv. mitochondriální produkty, kterými jsou: Ubiquinol caps, VitaEnergytabs (PQQ) a Robuvit. Finclub
Finclub
14. 2. 2022

Strana 1 z 2

Recenze

 • Keď som bola kúpiť Antibi, opýtala som sa na DC Prievidza, či by mi nevedeli poradiť niečo z produktov na bolesti trojklaného nervu, ktoré ma dlhodobo trápili. Lekár povedal, že bude potrebná liečba u neurológa a analgetiká, len ešte predtým som chcela skúsiť niečo prírodné. Paťka mi poradila Mycelcaps, ktorý beriem tretí týždeň a je mi lepšie - bolesť v líci, v zuboch poľavila a nemusím brať analgetiká (predtým takmer každý deň, aby sa zvládol deň). Verím, že sa to už nevráti a že už to bude len a len lepšie…
  P.
 • S Finem mám prvotřídní zkušenost :-) vynikající je Mycelcaps! Zinkofresh jako 1. pomoc... A ještě velkým pomocníkem bylo u nás Colostrum! Všem vřele doporučuji, za mne milión 1 s hvězdičkou.
  J.J.
 • Vzhledem k tomu, že manžel má potíže s chronickým kašlem, rozhodli jsme tuto zimu vyzkoušet Mycelcaps. A skutečně - zimní měsíce zvládl bez problémů, dokonce i chřipkové období ho nesložilo. Navíc se spravily i jeho problémy se žaludkem, prostě zlepšení po všech stránkách, a hlavně má i více energie!
  Lucie
 • S vašimi produkty jsem se seznámila poprvé asi před 3 lety, kdy jsem jela do Frenštátu navštívit svého pana profesora Karla Hrubiše a při té příležitosti jsem se seznámila s jeho dcerou - paní Marií Grafovou-Hrubišovou. Měla jsem tehdy zdravotní potíže, opakované záněty průdušek, virózy. Paní Grafová mi obětavě pomohla a můj zdravotní stav se výrazně zlepšil. Užívala jsem Bi-iomare caps, acerolu, Echinfis, spirulinu a později Mycelcaps. Od té doby jsem i členkou Finclubu. Sledování a studium materiálů vydávaných Finclubem mi pomohly zvládnout situaci, která mě před časem potkala. V listopadu 2014 jsem se totiž podrobila operaci zhoubného nádoru prsu. Ještě před zákrokem jsem začala užívat Biomare a Mycelcaps. Cenné rady mi tehdy poskytl MUDr. Holeyšovský. Měla jsem výbornou péči lékařů z Thomayerovy nemocnice v Praze - MUDr. Vrabcová mě úspěšně odoperovala a paní profesorka Abrahamová se o mne stará po onkologické stránce. Měla jsem 6 chemoterapií a 25 ozářek. Operaci i následnou léčbu jsem celou prodělala bez potíží. Jsem ráda, že profesorka Abrahamová mi přípravky z Finclubu „nezakázala“, třebaže sama vyznává klasickou medicínu. Jsem přesvědčená, že produkty Biomare a Mycelcaps měly vliv na průběh léčby, po celou dobu jsem vůbec nebyla nemocná. Cítila jsem se a cítím se dobře. Vím, že jsem se nemohla spoléhat jen na přípravky. Důležitá je při léčbě psychika a úprava režimu. Snažila jsem se změnit jídelníček, odpočívat a zachovat si pozitivní mysl. Vedle toho jsem měla štěstí jak na výborné lékaře z Thomayerovy nemocnice, kterým plně věřím, tak na výborné lidi z Finclubu - obětavou a nyní mou blízkou přítelkyni Mařenku Grafovou a laskavého pana doktora Holeyšovského. Setkala jsem se ve Finclubu ještě s řadou lidí, kteří mi vždy ochotně pomáhají a v nichž mám dobré přátele.
  Věra V.

Strana 1 z 2

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 30 let
na trhu

Garance lékařského
grémia