fin Mycelcaps NEW

 • Nejprodávanější
 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300973

Extrakt z houby Shiitake -  když imunita pokulhává

Vaše cena: 2 290,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Mycelcaps obsahuje patentovanou složku AHCC® Professional získanou z hub shiitake. Koncem roku 2018 došlo k navýšení množství AHCC® - každá kapsle nyní obsahuje až o 25 % více této hlavní účinné látky.   
Japonské houbě Shiitake (houževnatec jedlý) se přezdívá „perla mezi houbami“, v Asii je již několik staletí považována za ceněnou houbu s vysokou výživnou hodnotou. Je zdrojem mnoha látek prospěšných pro organismus, hlavní jsou polysacharidy, které mají kladný vliv na imunitu.  
AHCC® je předmětem výzkumů probíhajících zejména v Japonsku (cca 200 studií na zhruba 30 univerzitách), na toto téma vyšla řada odborných publikací. Vědci zkoumají účinky AHCC® u vysokého krevního tlaku, u narušené imunity, prokazují jeho význam pro oslabené jedince, rekonvalescenty, lidi ve stresu. 
Je vhodný pro udržování zdraví ve znečištěných oblastech, je součástí ochrany před civilizačními problémy, nápomocný pro lepší zvládání zátěžových situací. 

Výrobce inovoval hlavní účinnou složku a nazval ji Professional Grade AHCC®. Obsahuje vyšší koncentraci alfa-glukanů (působí na povzbuzení ochranného systému organismu), má vyšší podíl adenosinu (je důležitý pro efektivní imunitní reakci) a zvýšený obsah GI sacharidu (látka s fyziologickou aktivitou, vykazuje účinky zesilující imunitní odpověď, podporuje aktivaci makrofágů a nárůst cytokinů starajících se o imunitní reakce).

Parametry

Složení: 1 kapsle: AHCC®, mikrokrystalická celulóza (látka protispékavá), HPMC rostlinná kapsle. NEOBSAHUJE laktózu, kvasnice, sladidla a lepek. Vhodné pro vegany.
Obsah účinných látek: ve 3 kapslích: 600,75 mg aktivní sloučeniny AHCC®
Obsah: 80 kapslí/38 g
Doporučené dávkování: 1 kapsle 3x denně
Návod k použití: ráno, v poledne a večer, po jídle, zapít. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávkování. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Výrobek není určen dětem do 3 let.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Mam onkologicky nemocnou manzelku s rozsahlym melanomem, bez moznosti lecby. Ma smysl toto pouzit. Dekuji za odpoved.
Petr
5. 6. 2024
Dobrý den. Podle zkušeností z japonských nemocnic pacienti i s rozsáhlými onkologickými potížemi mohli svoje dny prožívat kvalitněji díky užívání účinné látky AHCC než pacienti, kteří tuto látku neužívali. S pozdravem Finclub
Finclub
11. 6. 2024
Dobrý den, Máme otci bylo doporučeno Mycelcaps v dávkování 5-0-6 vždy před jídlem a to dlouhodobě v řádu několika měsíců, ne-li rok, dva vkuse. Chci se zeptat zda je dávkování v pořádku a zda se opravdu může užívat každý den, takhle dlouhodobě, zda to nemá nějaký vedlejší účinky, např. Na žaludek apod. Děkuji s pozdravem Mirka.
Mirka
24. 4. 2024
Dobrý den. Dávkování je ryze individuální dle potřeb jedince. AHCC působí mj. jako prebiotikum, takže by naopak mělo být pro žaludek a střeva podpůrné. Pakliže by např. vadily kapsle, je možné obsah kapslí vysypat a zamíchat např. do jogurtu. S pozdravem Finclub
Finclub
6. 5. 2024

Strana 1 z 19

Recenze

 • Zjistil jsem z vlastní zkušenosti, že když pravidelně užívám Mycelcaps, došlo tím k výraznému zlepšení nejen psychické, ale i fyzické kondice. Zvýšila se moje energetická úroveň zvládání krátkodobého i dlouhodobého stresu a výrazným způsobem se zlepšila nejen psychická, ale také fyzická odolnost. Děkuji za tento produkt.
  JB
 • Kolegyni začaly po překonání boreliózy bolet klouby a postupně jí vypadaly vlasy. Na radu neuroložky brala antibiotika (troje ANT během dvou let), těžko je snášela, byla bledá, zhubla. Doporučila jsem jí Evocaps a Pycnogenol Strong. Zpočátku se nic nedělo, až po nasazení Antibi přišla úleva a začalo ji bavit žít. Po přečtení článku se rozhodla přidat Mycelcaps a to teprve byl efekt - po 3měsíčním užívání jí začaly růst vlasy. Měla ohromnou radost! Mycelcaps dala i své mamince, která je onkologickou pacientkou. I zde byly úžasné výsledky, kterých si všimli i lékaři. Jelikož je spousta lidí s podobným problémem, rozhodla jsem se podělit o tuto zkušenost, aby nikdo nevzdával šanci na nový život. Finclub je úžasný a výsledky neskutečné, proto patří výrobci srdečné díky.
  Zlata Sk.
 • Začali jsme brát pro posílení imunity během Covidu. Cítím se po letech mnohem lépe, mojí ženě výrazně snížil tlak a navíc využíváme i při jakýchkoliv známkách bolesti nebo nachlazení. Zvýšíme denní dávku a jakákoliv nemoc je pryč. Mohu jen doporučit.
  Petr
 • Můj oblíbený přípravek, osvědčil se mi na mnoha úrovních, a zejména teď, v covidovém období – podpořil léčbu a zmírnil pocovidové komplikace, včetně chronické únavy a oslabení.
  Stanislav

Strana 1 z 6

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 30 let
na trhu

Garance lékařského
grémia