fin Mycelcaps NEW

 • Nejprodávanější
 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300973

Extrakt z houby Shiitake - nyní o 25 % více AHCC® v jedné kapsli

Vaše cena: 2 290,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Doplněk stravy Mycelcaps obsahuje patentovanou sloučeninu AHCC® získanou z mycelií hub Shiitake (mycelium - podhoubí).

Japonské houbě Shiitake (houževnatec jedlý) se přezdívá „perla mezi houbami“, v Asii je již několik staletí považována za ceněnou houbu s vysokou výživnou hodnotou. Je zdrojem mnoha látek prospěšných pro organismus. Hlavní složkou jsou polysacharidy, které mají kladný vliv na funkci imunitního systému.

AHCC® je předmětem výzkumů probíhajících zejména v Japonsku (cca 200 studií na 30 univerzitách), na toto téma vyšla řada článků i odborných publikací. Vědci zkoumají účinky AHCC® u vysokého krevního tlaku, u diabetu, alergií, u narušené imunity. Prokazují jeho význam pro oslabené jedince, rekonvalescenty, lidi ve stresu. Extrakt přispívá k ochraně organismu před faktory znečištěného životního prostředí, příznivě působí na obranyschopnost těla.

V roce 2015 výrobce inovoval patentovanou látku AHCC® a nazval ji „Professional Grade AHCC®“. Tato nová forma je využívána profesionály v nemocnicích v Japonsku a USA. Oproti předcházející verzi je zdrojem většího množství alfa-glukanů, adenosinu a GI sacharidů - jedná se o látky povzbuzující ochranný systém organismu a zesilující jeho imunitní reakce. 

Další inovací jsou rostlinné kapsle Pullulan, které patří na světovém trhu mezi TOP - vyrábí se přirozenou cestou (kvašením z kvasinek Aureobasidium pullulans), jsou vhodné pro vegetariány, stabilní, vysoce odolné, rozpustné ve vodě, lehce stravitelné. Obsažená látka nepodléhá změnám vlhkosti, teploty, nepropouští kyslík.

Parametry

Složení: 1 kapsle: 200,25 mg aktivní sloučeniny AHCC®, mikrokrystalická celulóza (látka protispékavá), rostlinná kapsle Pullulan. Neobsahuje laktózu, kvasnice, sladidla a lepek. Vhodné pro vegany.
Obsah účinných látek: ve 3 kapslích: 600,75 mg aktivní sloučeniny AHCC®
Obsah: 80 kapslí/38 g
Doporučené dávkování: 1 kapsle 3x denně
Návod k použití: ráno, v poledne a večer, po jídle, zapít. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávkování. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Výrobek není určen dětem do 3 let.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

dobrý den, zájímá mě, zda je možné kombinovat mycelcaps a biologickou léčbu onkologického onemocnění a pokud ano, jaká je vhodná dávka mycelcapsu.
Václava Mihulková
8. 7. 2020
Mohou Mycelcaps užívat i kojící ženy? Děkuji.
Zuzana Strachotová
9. 4. 2020
Dobrý den, v případě, že dodržíte doporučené dávkování, lze užívat i v tomto období. Finclub
Finclub
9. 4. 2020
Dobrý den, Chtěla bych se zeptat, zda Mycelcaps můžu užívat v těhotenství (2. trimestr)? Nemůže to uškodit miminku? Předem moc děkuju za odpověď. S pozdravem Jana
Jana M.
20. 3. 2020

Strana 1 z 6

Recenze

 • Mycelcaps je moje obrana před infekcemi, vždy spolehlivý.
  Stanislava
 • Keď mi zistili onkologické ochorenie (rakovina prsníka), hľadala som nejaký výživový doplnok na posilnenie imunity. Našťastie so sa prostredníctvom p. Slávky dostala k Mycelcapsu. V júni som si nasadila vyššie dávky, po 1. chemoterapii v auguste bol nádor o 3 cm menší. Po 4. chemo MR ukázala takmer zázrak - z 8 cm sa zmenšil na 4 mm!!! Popritom mi Mycelcaps pomohol zmierniť nežiaduce účinky (napriek styku s chorými som nepodľahla infekcii, prejavy na sliznici úst boli minimálne, krvný obraz, pečeňové testy, obličky… boli v norme, vlasy mi vypadali, ale nie všetky, takisto obočie odolalo...). Som max. spokojná s jeho účinkom a tento výž. doplnok môžem len a len odporučiť a to nielen onkologickým pacientom. Veľké ĎAKUJEM patrí p. Slávke za jej cenné rady a psychickú podporu.
  Miroslava
 • Priateľovi v minulosti diagnostikovali nezhubné zväčšenie prostaty. Lieky, ktoré bral, tento proces nezastavili. V roku 2018 absolvoval MRI a následne biopsiu prostaty. Šokovalo ho, keď mu oznámili, že z 10 odobratých vzoriek bola 1 pozitívna. Hneď po tomto zistení začal na doporučenie užívať excelentný prípravok Mycelcaps. V roku 2019 ani MRI, ani opakovaná biopsia nevykázali žiadny pozitívny nález (všetkých 10 vzoriek bolo negatívnych). V marci 2020 (tesne pred karanténou) znovu podstúpil biopsiu prostaty a okrem 10 vzoriek mu boli odobraté aj ďalšie 2 cielene (za pomoci kamery) z miesta bývalej pozitívnej vzorky a výsledok bol opäť negatívny. Záver odborníka onkourológa znel: v prostate nie sú žiadne rakovinové bunky. Veľká vďaka patrí Ing. Darinke Galisovej, PhD. (DC Komárno) za jej odbornú pomoc a cenné rady a excelentnému prípravku Mycelcaps.
  Marta
 • Mycelcaps má na mě neskutečné účinky. Jsem po rakovině, užívala jsem ho rok a půl - dodával mi energii, hojil rány „vnitřně i zevně“, pročišťoval cévy…zkrátka doporučuji.
  Eva

Strana 1 z 4

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia