fin Mycelcaps NEW

 • Nejprodávanější
 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300973

Extrakt z houby Shiitake - o 25 % více AHCC® v každé kapsli

Vaše cena: 2 290,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Mycelcaps obsahuje aktivní patentovanou sloučeninu AHCC® Professional získanou z mycelií hub Shiitake. Koncem roku 2018 došlo k navýšení množství AHCC® - každá kapsle nyní obsahuje až o 25 % více této hlavní účinné látky.

Japonské houbě Shiitake (houževnatec jedlý) se přezdívá „perla mezi houbami“, v Asii je již několik staletí považována za ceněnou houbu s vysokou výživnou hodnotou. Je zdrojem mnoha látek prospěšných pro organismus, hlavní jsou polysacharidy, které mají kladný vliv na imunitu.

AHCC® je předmětem výzkumů probíhajících zejména v Japonsku (cca 200 studií na zhruba 30 univerzitách), na toto téma vyšla řada odborných publikací. Vědci zkoumají účinky AHCC® u vysokého krevního tlaku, u narušené imunity, prokazují jeho význam pro oslabené jedince, rekonvalescenty, lidi ve stresu. Je vhodný pro udržování zdraví ve znečištěných oblastech, součástí ochrany před civilizačními problémy, nápomocný pro lepší zvládání zátěžových situací.

Výrobce inovoval hlavní účinnou složku a nazval ji Professional Grade AHCC®. Obsahuje vyšší koncentraci alfa-glukanů (působí na povzbuzení ochranného systému organismu), má vyšší podíl adenosinu (je důležitý pro efektivní imunitní reakci) a zvýšený obsah GI sacharidu (látka s fyziologickou aktivitou, vykazuje účinky zesilující imunitní odpověď, podporuje aktivaci makrofágů a nárůst cytokinů starajících se o imunitní reakce).

Další inovací jsou rostlinné kapsle Pullulan, které patří na světovém trhu mezi TOP. Vyrábí se přirozenou cestou (kvašením z kvasinek Aureobasidium pullulans), jsou vhodné pro vegetariány, stabilní, vysoce odolné, rozpustné ve vodě, lehce stravitelné. Obsažená látka nepodléhá změnám vlhkosti, teploty, nepropouští kyslík.

 

Parametry

Složení: 1 kapsle: 200,25 mg aktivní sloučeniny AHCC®, mikrokrystalická celulóza (látka protispékavá), rostlinná kapsle Pullulan. Neobsahuje laktózu, kvasnice, sladidla a lepek. Vhodné pro vegany.
Obsah účinných látek: ve 3 kapslích: 600,75 mg aktivní sloučeniny AHCC®
Obsah: 80 kapslí/38 g
Doporučené dávkování: 1 kapsle 3x denně
Návod k použití: ráno, v poledne a večer, po jídle, zapít. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávkování. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Výrobek není určen dětem do 3 let.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, čeká mě konizace čípku. Kdy a v jakém množství mohu začít brát mycelcaps? Až po operaci a dle výsledků nebo mohu začít již teď? Děkuji za odpověď
Marcela Doláková
11. 6. 2021
Dobrý den, zájímá mě, zda je možné kombinovat mycelcaps a biologickou léčbu onkologického onemocnění a pokud ano, jaká je vhodná dávka mycelcapsu.
Václava Mihulková
4. 11. 2020
Dobrý den, ano, kombinovat lze, doporučila bych 3x2-3. MUDr. Jana Brychtová
Finclub
18. 11. 2020
dekuji za odpoved.samozrejme jsem si vedom toho ze me vas lek neuzdravy.jsem ale rad ze existuje pripravek jako je tento protoze nechci uzivat jen chemicke leky.preji krasny den.s pozdravem karchnak.
vladimir karchnak
8. 9. 2020

Strana 1 z 7

Recenze

 • Můj oblíbený přípravek, osvědčil se mi na mnoha úrovních, a zejména teď, v covidovém období – podpořil léčbu a zmírnil pocovidové komplikace, včetně chronické únavy a oslabení.
  Stanislav
 • Když jsem ho užívala, upravil se mi spánek. A taky už nemám tak silnou alergii.
  Gabriela
 • Skvělý doplněk zdraví, vyzkoušel jsem a mohu jen potvrdit.
  Radovan
 • Mycelcaps je moje obrana před infekcemi, vždy spolehlivý.
  Stanislava

Strana 1 z 5

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia