fin Mycelcaps

 • Nejprodávanější
 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300939

EAN: 6428300003509

Extrakt z houby Shiitake

Vaše cena: 2 290,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Mycelcaps obsahuje patentovanou sloučeninu AHCC® - Professional získanou z mycelií hub Shiitake (mycelium - podhoubí).

Japonské houbě Shiitake (houževnatec jedlý) se přezdívá „perla mezi houbami“, v Asii je již několik staletí považována za ceněnou houbu s vysokou výživnou hodnotou. Je zdrojem mnoha látek prospěšných pro organismus. Hlavní složkou jsou polysacharidy, které mají kladný vliv na funkci imunitního systému.

AHCC® je předmětem výzkumů probíhajících zejména v Japonsku (cca 200 studií na 30 univerzitách), na toto téma vyšla řada článků i odborných publikací. Vědci zkoumají účinky AHCC® u vysokého krevního tlaku, u narušené imunity, prokazují jeho význam pro oslabené jedince, rekonvalescenty, lidi ve stresu. Výrobce inovoval hlavní účinnou složku a nazval ji Professional Grade AHCC®.

Parametry

Složení: 1 kapsle: myceliový extrakt z hub 200,25 mg (odpovídá 160 mg aktivní sloučeniny AHCC), mikrokrystalická celulóza (látka protispékavá), hovězí želatina, oxid titaničitý (barvivo). NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla.
Obsah účinných látek: ve 2 kapslích: myceliový extrakt 400,5 mg (odpovídá 320 mg AHCC)
Obsah: 80 kapslí / 38 g
Doporučené dávkování: 1 kapsle 2x denně.
Návod k použití: ráno a v poledne po jídle, zapít tekutinou. Nepřekračovat denní dávkování. Výrobek není určen dětem do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Nebyly nalezeny žádné komentáře.

Recenze

 • Pomáhá i zvířátkům - Mojí fence (jorkšírka, 12 let) se objevily nádory na břiše. Veterinář doporučil alternativní léčbu, souhlasil s MYCELCAPSEM. Po několikaměsíčním podávání jedné kapsle denně nádory vymizely. Fenka je ve výborné kondici. Mycelcaps budu podávat i nadále z preventivních důvodů.
  FC
 • Chcela by som sa s vami podeliť o moje skúsenosti s výživovým doplnkom Mycelcaps. S týmto výrobkom som sa stretla v marci 2016, keď mojej mame diagnostikovali karcinom hrubého čreva. Pani Šťastná mi poradila Mycelcaps a možem potvrdiť, že je to TOP prípravok na našom trhu. Mamička ho užívala pravidelne pri chemoterapii, aj následne pri rádioterapii, a liečbu znášala bez akýchkoľvek problémov a plná síl. Krvné výsledky mala v norme a aj po operácii zvládla rekonvalescenciu bez problémov. Mycelcaps užíva naďalej a aj vďaka nemu sa cíti dobre. Na poslednej kontrole u onkológa mala všetky krvné výsledky v poriadku a ako povedal lekár - ako z knihy. Za to všetko veľká vďaka objaviteľovi, výrobcom a samozrejme vám všetkým, ktorí v snahe pomoct šírite svoje skúsenosti s výživovými doplnkami medzi ľudí. Pozdravujem a prajem veľa zdravia.
  Janka z Bratislavy
 • Zdravím, super očista těla s tímto produktem. Doporučuji!
  Simona Majáková
 • Před rokem, když mi obvodní lékařka zjistila uzlíky na štítné žláze a můj organismus byl opravdu hodně vyčerpaný, měla jsem velké štěstí: setkala jsem se s vzácnou paní, odbornou poradkyní na vitamíny a minerály Finclubu, RNDr. Dagmar Zicháčkovou, která mi okamžitě nabídla radu a pomoc. Můj zdravotní stav konzultovala s MUDr. Michalem Klácelem, vzápětí mi velmi ochotně vysvětlila možnosti registrace a všechny výhody členství ve Finclubu. Po regi-straci mi přivezla preparáty, které jsem potřebovala - byly to Mycelcaps, Selenitabs a Mineraltabs. Následkem špatné funkce štítné žlázy jsem se cítila tak unavená, že jsem na produkty čekala doslova jako „na smilování“. A nejen, že jsem nebyla zklamaná, ale tyto přípravky daleko předčily moje očekávání. Úlevu jsem pocítila ihned - jako bych vnitřně omládla o 20 let! Zase jsem nabrala elán a tolik potřebnou vitalitu pro svou rodinu.
  J.G.

Strana 1 z 3

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia