fin Vi-va HA collagen

 • Doplněk stravy
 • Nejprodávanější

Katalogové číslo: 300153

EAN: 6428300004223

Obsahuje rybí hydrolyzovaný kolagen Peptan™

Vaše cena: 965,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Doplněk stravy fin Vi-vaHA collagen obsahuje rybí hydrolyzovaný kolagen Peptan™, kyselinu hyaluronovou a vitamín C. Kolagen a kyselina hyaluronová jsou důležité pro zdraví pokožky, pojivové tkáně a pohybového aparátu. S přibývajícím věkem se jejich tvorba postupně snižuje, proto je vhodné je doplňovat. Přispívají k udržení pružné a svěží pleti, podporují hydrataci pokožky, pozitivně ovlivňují její hebkost a elasticitu.

 • Kolagen je základní stavební hmotou pojivových tkání, tedy i chrupavky. Rybí kolagen Peptan™ nezatěžuje trávicí systém a je velmi dobře vstřebatelný.
 • Kyselina hyaluronová je tělu vlastní látka, která se nachází ve všech živých organismech. Je součástí pojivových a nervových vláken, ve velkém množství se nachází v očním sklivci, v kloubním mazu a v kůži. Vyplňuje mezibuněčný prostor kožních buněk, udržuje jejich pevnost a pružnost.
 • Vitamín C přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek, zubů, kůže a cév. Má kladný vliv na obranyschopnost organismu, na činnost nervové soustavy, podílí se na ochraně buněk před oxidativním stresem, je užitečný v boji s únavou.

Doplněk stravy fin Vi-vaHA collagen se doporučuje ženám i mužům ve zralém věku, je vhodné užívat ho po dobu 4 až 8 týdnů. S věkem pokožka ztrácí schopnost regenerace a přirozené produkce kolagenu, což vede ke ztrátě její pevnosti a k tvorbě vrásek.

Parametry

Složení: čištěná voda 66,89%; rybí kolagenní peptidy 16,44%; sacharóza 11,12%, kukuřičný sirup; kyselina mléčná; broskvové pyré; kyselina hyaluronová; L-askorbová kyselina; konzervační látky: sorban draselný, benzoát sodný; kyselina citrónová (okyselovadlo); broskvové aroma; betakaroten. NEOBSAHUJE laktózu, lepek a kvasnice.
Obsah účinných látek: v 50 ml (% denní referenční hodnoty příjmu): kolagen 10 g, kyselina hyaluronová 100 mg, vitamín C 75 mg (94%).
Obsah: 500 ml
Doporučené dávkování: 50 ml denně.
Návod k použití: ráno s jídlem. Nepřekračovat denní dávkování. Přípravek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Články související s produktem

Diskuze k produktu

Dobrý den, doporučené užívání je 4-8 týdnů, jak často se může během roku opakovat tenhle interval, nebo je možné užívat nepřetržitě?
Jitka
4. 12. 2018
Dobrý den.je Viva Ha collagen vhodný i v těhotenství?
Adéla Luknárová
21. 10. 2018
Dobrý den. Nemáme informace, že by tento produkt nemohl být užíván v těhotenství. Finclub
Finclub
23. 10. 2018
Jsem diabetička s hodnotou cukru kolem 16.Po týdn u používání Vi-va collagen se hodnoty zvýšíly na 22.Je možné, že zvýšení hodnot je následkem používání collagenu , nebo mám hledat příčinu jinde? Děkuji za odpověď. Červená Ludmila .
Červená Ludmila
1. 3. 2018

Strana 1 z 2

Recenze

 • Dobírám první balení Vi-va collagenu. Zatím nepociťuji změnu v kloubech, ale musím uznat, že mám moc pěknou pleť v obličeji. Jinak pokračuji ve fytoestrogenech (Femiveltabs), ty jsou fakt super. A někdy, když mě děti rozčílí, si nakapu Avis, a život jde dál ;-)
  Kamila
 • Opatrně - návykový :-) člověk se po něm lépe cítí, lépe vypadá, no zkrátka nechce přestat!
  Monika G.
 • Tento přípravek patří mezi mé oblíbence!
  Alina S.
 • Pomáhá i zvířátkům - V mém okolí se u psů i koček osvědčil VI-VA COLLAGEN (1-2x denně 15 ml, dle váhy a dispozic) - pro zlepšení a udržení dobrého stavu šlach, kloubů i hezké srsti. Vhodná je i kombinace s některým z FINTABSŮ - pro dobrý stav pohybového aparátu u velkých plemen psů, u rychle rostoucích mláďat, u starších psů jsou pak lepší výsledky při dysplaziích a bolestech kloubů, rozvoj artrózy je pomalejší a zlepšuje se pohyblivost.
  FC

Strana 1 z 2

Související a podobné produkty

fin Flexistrong

 • Doplněk stravy
 • 995,00 Kč

Výtažek z novozélandských slávek

fin Flexigel

 • Nejprodávanější
 • Doplněk stravy
 • 795,00 Kč

Kolagen s vitamíny a hořčíkem


Vivania krém

 • 795,00 Kč

Péče o zralou pokožku

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia