fin Vi-vaHA collagen

 • Nejprodávanější
 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300153

Obsahuje rybí hydrolyzovaný kolagen Peptan™

Vaše cena: 965,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Doplněk stravy fin Vi-vaHA collagen obsahuje rybí hydrolyzovaný kolagen Peptan™, kyselinu hyaluronovou a vitamín C. Kolagen a kyselina hyaluronová jsou důležité pro zdraví pokožky, pojivové tkáně a pohybového aparátu. S přibývajícím věkem se jejich tvorba postupně snižuje, proto je vhodné je doplňovat. Přispívají k udržení pružné a svěží pleti, podporují hydrataci pokožky, pozitivně ovlivňují její hebkost a elasticitu.

 • Kolagen je základní stavební hmotou pojivových tkání, tedy i chrupavky. Rybí kolagen Peptan™ nezatěžuje trávicí systém a je velmi dobře vstřebatelný.
 • Kyselina hyaluronová je tělu vlastní látka, která se nachází ve všech živých organismech. Je součástí pojivových a nervových vláken, ve velkém množství se nachází v očním sklivci, v kloubním mazu a v kůži. Vyplňuje mezibuněčný prostor kožních buněk, udržuje jejich pevnost a pružnost.
 • Vitamín C přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek, zubů, kůže a cév. Má kladný vliv na obranyschopnost organismu, na činnost nervové soustavy, podílí se na ochraně buněk před oxidativním stresem, je užitečný v boji s únavou.

Doplněk stravy fin Vi-vaHA collagen se doporučuje ženám i mužům ve zralém věku, je vhodné užívat ho po dobu 4 až 8 týdnů. S věkem pokožka ztrácí schopnost regenerace a přirozené produkce kolagenu, což vede ke ztrátě její pevnosti a k tvorbě vrásek.

Parametry

Složení: čištěná voda 66,89%; rybí kolagenní peptidy 16,44%; sacharóza 11,12%, kukuřičný sirup; kyselina mléčná; broskvové pyré; kyselina hyaluronová; L-askorbová kyselina; konzervační látky: sorban draselný, benzoát sodný; kyselina citrónová (okyselovadlo); broskvové aroma; betakaroten. NEOBSAHUJE laktózu, lepek a kvasnice.
Obsah účinných látek: v 50 ml (% denní referenční hodnoty příjmu): kolagen 10 g, kyselina hyaluronová 100 mg, vitamín C 75 mg (94%).
Obsah: 500 ml
Doporučené dávkování: 50 ml denně.
Návod k použití: ráno s jídlem. Nepřekračovat denní dávkování. Přípravek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Články související s produktem

Diskuze k produktu

Jsem diabetička s hodnotou cukru kolem 16.Po týdn u používání Vi-va collagen se hodnoty zvýšíly na 22.Je možné, že zvýšení hodnot je následkem používání collagenu , nebo mám hledat příčinu jinde? Děkuji za odpověď. Červená Ludmila .
Červená Ludmila
1. 3. 2018
Dobrý den. Ve výrobku je sacharóza, broskovové pyré a kukuřičný sirup... Nemáme zpětné vazby týkající se nárůstu hodnoty cukru u diabetiků, ale je možné, že ve Vašem případě toto může být proměnná... Raději možná výrobek neužívejte, je to na Vaší volbě. Finclub
Finclub
6. 3. 2018

Recenze

 • Pomáhá i zvířátkům - V mém okolí se u psů i koček osvědčil VI-VA COLLAGEN (1-2x denně 15 ml, dle váhy a dispozic) - pro zlepšení a udržení dobrého stavu šlach, kloubů i hezké srsti. Vhodná je i kombinace s některým z FINTABSŮ - pro dobrý stav pohybového aparátu u velkých plemen psů, u rychle rostoucích mláďat, u starších psů jsou pak lepší výsledky při dysplaziích a bolestech kloubů, rozvoj artrózy je pomalejší a zlepšuje se pohyblivost.
  FC
 • Má zkušenost se týká problémů se šlachami a s otoky kloubů. Po doporučeních paní doktorky Zicháčkové (poradila mi na základě osobních zkušeností v rodině) jsem se přesvědčila, jak skvělými přípravky jsou Vi-vaHA collagen, Flexistrong, VitaK2+D3tabs a Fintabs CD bori - přesněji řečeno jejich kombinace. Zaznamenala jsem totiž viditelné výsledky během pouhých několika dní - noha přestala být oteklá a mohla jsem na ni došlápnout. Teď už můžu chodit téměř bez bolesti, konečně neberu žádné prášky, a hlavně - noha je pořád lepší a lepší, já už běžně a v pohodě chodím.
  J.G.
 • Účastníci workshopu Finclubu hodnotili přípravek Vi-Va Collagen: „Po vybrání celé kúry kolagenu mě přestal bolet tenisový loket. * Přestaly mi praskat kosti při cvičení. * Kadeřnice si u mě všimla růstu nových vlasů. * Kosmetička potvrdila, že má pleť je krásně hydratovaná, pevnější a pružnější, zjemnily se mi póry. * Kolegyně v práci se mě zeptala, zda jsem nebyla na botoxu. * Trenérka aerobiku si tento přípravek přímo zamilovala, díky němu se cítí svěží a pružná. * Paní, 45 let, ocenila pevnost a krásu svého dekoltu. * Paní, 50 let, vypadá lépe a cítí se lépe - tzn. po vybrání intenzivní kúry (několik balení přípravku) ocenila viditelný estetický efekt na svou pleť, potvrdila, že se cítí i zdravotně lépe. * Sportovec běhající minimálně 3x týdně díky pravidelnému užívání přípravku cítí pevnost vaziva, kloubů a vnitřních orgánů, běh si užívá, stal se pro něho větší radostí, necítí bolest a jeho výkon se zlepšuje.
  Účastníci firemního workshopu
 • Jako pedikérka jsem ošetřovala jedné starší klientce nožky. Když jsem viděla to množství zrohovatělé kůže, rozpraskané paty a množství kuřích ok, padl na mě splín. Držela jsem rotační frézu v ruce a přemýšlela, jak pomoct. Samozřejmě ji obrousím, ošetřím, ale co dál… Napadlo mě oživit znalosti o skvělém VI-VAHA COLLAGENU, který mě okouzlil na přednášce MUDr. Matušky. Jelikož jsem měla s užíváním přípravku i vlastní zkušenost, hezky se mi o něm povídalo. V hlavě mi proběhlo - no jo, ale tam by bylo potřeba ještě i CANDIMIS nebo CANDICAPS… Tak jsem zjišťovala, co má paní za problém, protože jak víme - všechno se vším souvisí. S milou paní Ladou jsme si povídaly o jejím zdraví – co ji trápí, zda bere nějaké léky a co dělá pro to, aby její nožky byly zdravé a hezké na pohled. Odvětila, že vlastně nic moc, pouze běžnou péči, která spočívá v občasném namazání chodidel. Když jsem povyprávěla o kolagenu, o kyselině hyaluronové, o tom, co všechno ten produkt umí, asi jsem sršela pozitivní energií natolik, že paní odcházela z pedikúry s plnou taškou VI-VAHA COLLAGENŮ (tj. 4 ks). Po dvou měsících mě opět navštívila, ještě předtím ale volala, aby mi oznámila, že sice moc ráda přijde na ošetření nohou, ale je prý zvědavá, co na nich budu obrušovat ? Po kolagenu totiž vypadaly skvěle, bez šupinek, bez prasklin, dokonce si pochvalovala, že omládla nejen kůže, nehty, vlasy, ale prý i mozek. Obě jsme měly radost! Ošetření opravdu vypadalo jinak - kůže byla měkká, příjemná na omak, praskliny zhojené, nehty se netřepily. Když si odnášela další kolageny, vykouzlila mi úsměv na rtech a hlavou mi proběhla myšlenka - holka, můžeš mít radost, tvoje práce je prima, je potřebná a dělá radost nejen tvým klientům, ale i tobě samotné. Už se nebojím otevřít pusu a doporučit produkt či předat zkušenost, vidím výsledky, a ty mě přesvědčí! Finclub je moje srdeční záležitost již mnoho let, toto je jen střípek z toho, co už v mém životě dokázal.
  Radka B.

Strana 1 z 2

Podobné produkty

fin Flexistrong

 • Doplněk stravy
 • 995,00 Kč

Výtažek z novozélandských slávek

fin Flexigel

 • Nejprodávanější
 • Doplněk stravy
 • 795,00 Kč

Kolagen s vitamíny a hořčíkem


Vivania krém

 • 795,00 Kč

Péče o zralou pokožku

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia