fin Flexistrong

 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300122

EAN: 6428300003516

Výtažek z novozélandských slávek

Vaše cena: 995,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Flexistrong obsahuje extrakt ze škeblí - z novozélandských slávek zelenoústých (Perna canaliculus). Výrobce uvádí, že jsou zdrojem látek (stopových prvků, vitamínů, aminokyselin, glykosaminoglykanů, EPA, DHA, ETA), které souvisí s péčí o kloubní aparát. Extrakt je lidským organismem snadno přijímán a snášen bez vedlejších účinků, je vhodný pro střední generaci, sportovce, seniory.

V pobřežních vodách Nového Zélandu, kde se slávky zelenoústé chovají, testuje kontrolní tým ještě před výlovem tyto mlže tak, aby byla zabezpečená nejvyšší kvalita těch škeblí, které budou dále zpracovány.

Parametry

Složení: 1 kapsle: lyofilizovaný extrakt z novozélandských slávek (Perna canaliculus) 400 mg, hovězí želatina, titanová běloba (barvivo), látky protispékavé: stearan hořečnatý, oxid křemičitý. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla.
Obsah účinných látek: ve 4 kapslích: extrakt z novozélandských slávek 1 600 mg
Obsah: 60 kapslí / 30 g
Doporučené dávkování: 4 kapsle denně.
Návod k použití: prvních 10 dní 2 kapsle ráno a v poledne s jídlem, poté může být dávkování sníženo na 2 kapsle kdykoli během dne s tekutinou. Nepřekročit denní dávkování. Obsahuje měkkýše. Výrobek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Nebyly nalezeny žádné komentáře.

Recenze

 • Chci vychválit jeden přípravek, a to FLEXISTRONG. Jelikož mám „horší klouby“ - artrózu 3. stupně, a docela tím trpím, zkusila jsem ho a byla jsem opravdu překvapená účinkem. Takže veškerá spokojenost s vašimi produkty.
  Olga T.
 • Pomáhá i zvířátkům - 10letý jorkšírský teriér, po operaci kloubní jamky levé zadní nohy (kvůli nepohyblivé skrčené nožce, bez možnosti našlápnutí). Do půl roku problémy s pohybem na operované noze, nově se objevily potíže i na druhé zadní noze. Nasazena 1 kapsle FLEXISTRONGU, každé ráno s jídlem. Po týdnu podávání - normální chůze, postupné zlepšování v běhu. Současnost - bez problémů, chůze, běh, vyběhnutí do schodů, vše v pořádku, v užívání 1 kapsle denně pokračuje.
  FC
 • Má zkušenost se týká problémů se šlachami a s otoky kloubů. Po doporučeních paní doktorky Zicháčkové (poradila mi na základě osobních zkušeností v rodině) jsem se přesvědčila, jak skvělými přípravky jsou Vi-vaHA collagen, Flexistrong, VitaK2+D3tabs a Fintabs CD bori - přesněji řečeno jejich kombinace. Zaznamenala jsem totiž viditelné výsledky během pouhých několika dní - noha přestala být oteklá a mohla jsem na ni došlápnout. Teď už můžu chodit téměř bez bolesti, konečně neberu žádné prášky, a hlavně - noha je pořád lepší a lepší, já už běžně a v pohodě chodím.
  J.G.
 • Bolesti kolenních kloubů - PROBLÉM: žena 49 let, záněty kolenních kloubů, 2x ročně vytahování vody, zákaz lyžování, doporučeno nepřetěžovat nadměrným pohybem. Přestože klientka klouby šetřila, trpěla neustálými bolestmi. Doporučeno z Finclubu: Flexistrong - dlouhodobě (na zmírnění zánětů), Fintabs CD bori - na zpevnění kostí a kloubů (2x2). VÝSLEDEK: po využívání prvního balení Fintabsu CD bori paní nepotřebuje léky na psychiku, cítí se zklidněná, uvolněná.
  Luďka S.

Strana 1 z 2

Podobné produkty

fin Flexigel

 • Nejprodávanější
 • Doplněk stravy
 • 795,00 Kč

Kolagen s vitamíny a hořčíkem

fin Vi-vaHA collagen

 • Nejprodávanější
 • Doplněk stravy
 • 965,00 Kč

Obsahuje rybí hydrolyzovaný kolagen Peptan™

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia