fin Flexistrong

 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300122

EAN: 6428300003516

Výtažek z novozélandských slávek

Vaše cena: 995,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Flexistrong obsahuje extrakt ze škeblí - z novozélandských slávek zelenoústých (Perna canaliculus). Výrobce uvádí, že jsou zdrojem látek (stopových prvků, vitamínů, aminokyselin, glykosaminoglykanů, EPA, DHA, ETA), které souvisí s péčí o kloubní aparát. Extrakt je lidským organismem snadno přijímán a snášen bez vedlejších účinků, je vhodný pro střední generaci, sportovce, seniory.

V pobřežních vodách Nového Zélandu, kde se slávky zelenoústé chovají, testuje kontrolní tým ještě před výlovem tyto mlže tak, aby byla zabezpečená nejvyšší kvalita těch škeblí, které budou dále zpracovány.

Parametry

Složení: 1 kapsle: lyofilizovaný extrakt z novozélandských slávek (Perna canaliculus) 400 mg, hovězí želatina, titanová běloba (barvivo), látky protispékavé: stearan hořečnatý, oxid křemičitý;
Obsah účinných látek: ve 4 kapslích: extrakt z novozélandských slávek 1 600 mg
Obsah: 60 kapslí / 30 g
Doporučené dávkování: 4 kapsle denně.
Návod k použití: prvních 10 dní 2 kapsle ráno a v poledne s jídlem, poté může být dávkování sníženo na 2 kapsle kdykoli během dne s tekutinou. Nepřekročit denní dávkování. Obsahuje měkkýše. Výrobek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Nebyly nalezeny žádné komentáře.

Recenze

 • Má zkušenost se týká problémů se šlachami a s otoky kloubů. Po doporučeních paní doktorky Zicháčkové (poradila mi na základě osobních zkušeností v rodině) jsem se přesvědčila, jak skvělými přípravky jsou Vi-vaHA collagen, Flexistrong, VitaK2+D3tabs a Fintabs CD bori - přesněji řečeno jejich kombinace. Zaznamenala jsem totiž viditelné výsledky během pouhých několika dní - noha přestala být oteklá a mohla jsem na ni došlápnout. Teď už můžu chodit téměř bez bolesti, konečně neberu žádné prášky, a hlavně - noha je pořád lepší a lepší, já už běžně a v pohodě chodím.
  J.G.
 • Bolesti kolenních kloubů - PROBLÉM: žena 49 let, záněty kolenních kloubů, 2x ročně vytahování vody, zákaz lyžování, doporučeno nepřetěžovat nadměrným pohybem. Přestože klientka klouby šetřila, trpěla neustálými bolestmi. Doporučeno z Finclubu: Flexistrong - dlouhodobě (na zmírnění zánětů), Fintabs CD bori - na zpevnění kostí a kloubů (2x2). VÝSLEDEK: po využívání prvního balení Fintabsu CD bori paní nepotřebuje léky na psychiku, cítí se zklidněná, uvolněná.
  Luďka S.
 • Ráda bych se s vámi podělila o zkušenost s preparátem Flexistrong. Moje kamarádka se vrátila z dovolené a na můj dotaz - jak bylo v Tatrách - odpověděla, že výborně. Až na ta kolena… V běžném životě prý má pokoj a „kolena jí fungují normálně“. Ráda ale chodí po horách a právě tehdy se objevují bolesti. I když s manželem dělali jen menší túry, moc to nepomohlo. Chůzi do kopce sice zvládala bez problémů, ovšem cesta z kopce byla každým krokem horší a horší. Denně si proto „dopřávala brufeny“, které bolest na čas zmírnily. Nedalo mi a dala jsem jí náš časopis, ve kterém byl článek o Flexistrongu. Za pár dní se ozvala, zda by si ho mohla koupit. Nejistě jsem ji upozornila, že nepatří mezi nejlevnější a navíc by kvůli dobrému výsledku měla využívat nejlépe 3 balení. Počítala s tím, bylo to tak napsáno i v časopise… Takže jsem vyzvedla první krabičku a popřála, aby zabrala (o čemž jsem nepochybovala). Když mi pak volala, ať jí koupím druhý, zároveň mi oznámila, že se o víkendu chystají se známými na výšlap. Její věta „tak jsem zvědavá“ ve mně přeci jen vyvolala menší nervozitu. Ta ale byla zbytečná. Hned v pondělí mi kamarádka s nadšením líčila, jak si celou cestu ani nepostěžovala a hned po návratu se nadšeně ptala: „Všimli jste si, že mě nic nebolí a v pohodě jsem s vámi sešla dolů?!?“ No zkrátka kolena šlapala opravdu tak, jak mají, a kamarádka se už těší na léto. Ivana z Českého Těšína
  Ivana

Podobné produkty

fin Flexigel

 • Nejprodávanější
 • Doplněk stravy
 • 795,00 Kč

Kolagen s vitamíny a hořčíkem

fin Vi-vaHA collagen

 • Nejprodávanější
 • Doplněk stravy
 • 965,00 Kč

Obsahuje rybí hydrolyzovaný kolagen Peptan™

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 20 let
na trhu

Garance lékařského
grémia