fin VitaB12tabs

 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300162

EAN: 6428300006241

Vitamín B12 bojuje s únavou

Vaše cena: 495,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

VitaB12tabs obsahuje vitamín B12 v aktivní formě (methylkobalamin je aktivní koenzymovou formou B12, pro tělo přirozenou, dle studií je v organismu lépe využíván a zachován).  

Vitamín B12 je užitečný pro střední a starší generaci (s věkem se totiž snižuje schopnost vstřebávání B12), rekonvalescenty a oslabené jedince. Je vhodný pro osoby vyčerpané a ve stresu, pro vegetariány i vegany. 
Vitamín B12 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k činnosti nervové soustavy, k tvorbě červených krvinek, k metabolismu homocysteinu, k psychické činnosti, k funkci imunity, ke snížení míry únavy a vyčerpání. 

Parametry

Složení: mannitol (sladidlo) 78,87%, kukuřičný škrob (pojivo), methylkobalamin, hořečnaté soli mastných kyselin (látka protispékavá). NEOBSAHUJE laktózu, lepek a kvasnice. Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek: v 1 tabletě: 1000 μg aktivní koenzymové formy vitamínu B12 (methylkobalaminu).
Obsah: 60 tablet/ 18 g
Doporučené dávkování: 1 tableta denně
Návod k použití: kdykoliv, podle potřeby, vložit pod jazyk a nechat rozpustit. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávkování. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý finclub životní styl. Výrobek není určen dětem do 3 let. Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám nebo lidem v onkologické léčbě.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Karvinská 21, 737 01 Český Těšín
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Články související s produktem

Diskuze k produktu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je B12 vhodná při panické atace, buď přimo u záchvatu nebo snad jako částečná prevence? Děkuji M.S.
Martina
18. 4. 2024
Dobrý den. Tyto záležitosti by bylo lepší diskutovat s Vaším lékařem, každý případ je originální a nelze generalizovat. Každému organismu vyhovuje něco jiného - např. někomu může zmírnit panickou ataku vysoká dávka hořčíku, někomu může pomoci B12 apod. Panická ataka může být také zaměněna s počínajícím infarktem, takže toto patří do rukou odborníků. S pozdravem, Finclub
Finclub
18. 4. 2024
Dobrý den, mohou vitaB12caps užívat děti? Konkrétně mi jde o dceru 11 let. má psychické potíže (úzkosti, stres při přechodu na gymnázium), tak ji podávám magnesa tabs a slyšela jsem doporučení i na vitamín B12. V případě psychických potíží. Případně, jestli mi můžete doporučit i jiný produkt z finclubu. děkuji
Růžena Nováková
19. 10. 2023
Dobrý den. Obecně dávkování doplňků stravy bývá uváděno pro dospělou osobu. Dávkování pro děti je poloviční. Je třeba říci, že produkt VitaB12tabs je velmi silný a má vysokou dávku B12. Takže bychom doporučili toto zkonzultovat s lékařem Vaší dcery. Uvádíte psychické potíže jako úzkosti apod. Ideální je AVIS 100 ml bezalkoholový na zklidnění 3x denně, tam klidně používejte plnou dávku dle doporučení na etiketě a pak také Dynaforstabs. S pozdravem Finclub
Finclub
20. 10. 2023

Strana 1 z 5

Recenze

 • Některé vaše produkty nosím v kabelce, tak tomu bylo i u VitaB12tabsu. Jednou jsem potkala známou - byla rozčílená, necítila se dobře, bušilo jí srdce. Neměla jsem u sebe vodu, ale napadla mě „finclubácká tabletka s B12“ na vnitřní neklid. Dala si ji pod jazyk a už po 5 minutách říkala, že bušení srdce ustalo a že je mile překvapená, jak rychle to zapůsobilo. Prý se jí tyto potíže opakují, když je rozčílená nebo ve stresu. Nedávno volala, že si chce objednat „tu zázračnou tabletku“, která jí minule tak pomohla.
  L.M.
 • Neklidný spánek - PROBLÉM: žena 62 let, potíže se spánkem (časté buzení, ranní únava, neklidný spánek). Doporučeno z Finclubu: VitaB12tabs - 1x1 večer, těsně před spaním, pod jazyk. VÝSLEDEK: po 14 dnech užívání prohloubení klidného spánku bez buzení, během dne je klidnější, lépe zvládá stresové situace, ráno se cítí odpočatá.
  Luďka S.

Související a podobné produkty

fin VitaBtabs

 • Nejprodávanější
 • Doplněk stravy
 • 555,00 Kč

B vitamíny pro emoční rovnováhu

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 30 let
na trhu

Garance lékařského
grémia