Přeneste se s námi v čase a vychutnejte špetku báječné atmosféry

Přeneste se s námi v čase a vychutnejte špetku báječné atmosféry

Mezinárodní Finkonference 2016

Vážení a milí FINCLUBÁCI!

Mnozí z Vás jste prožili sobotní den 16. dubna ve „FINCLUBÁCKÉM DUCHU“ a zúčastnili se letošní Mezinárodní FINKONFERENCE. Tentokrát proběhla v reprezentativních prostorách Vysoké školy báňské v Ostravě.

Přijelo Vás přes 500 - což je velmi milé! Těší nás zájem o nové produkty i o aktuality z finclubáckého světa. Dorazili obchodní partneři i členové, bylo přítomno i několik desítek lékařů z České republiky, ze Slovenska i Polska. Nechyběli ani naši milí finští partneři - pan Arno Latvus, majitel a generální ředitel společnosti Hankintatukku Oy, exportní ředitel pan Matti Kaarlas a exportní manažerka paní Hanne Rönkkö.

S poutavými přednáškami se představili členové Lékařského grémia – z ČR MUDr. Jiří Matuška a Mgr. Martin Forejt, Ph.D, z Polska dr. Antoni Kania. Prezentovaly se tyto nové produkty: s cholesterolem bojující, o cévy a mozek pečující krilový olej (VITAKRILCAPS), mládí a vitalitu udržující KARNOSITABS či nervy uklidňující a energii poskytující VITAB12TABS.
Nechyběl ani chutný raut nebo kulturní zpestření v podobě živých soch a dynamické akrobacie na závěsných šálech. Celé toto dění snímaly tři televizní týmy.

Každý účastník obdržel slevový kupon - který určitě nezapomeňte co nejdříve uplatnit! Vy ostatní využijte další dubnové akce, zejména nižší cenu jmenovaných novinek, kterou Vám tento měsíc nabízíme.

Ještě jednou patří náš DÍK všem těm, kteří si v sobotu udělali čas a společně vytvořili příjemnou a nezapomenutelnou atmosféru Finkonference. Pro všechny ostatní ať je tato akce inspirací pro příště. Váš FINCLUB

 

Reportáž regionální televize IFKTV

 

Fotogalerie (klikněte pro více fotografií)

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 30 let
na trhu

Garance lékařského
grémia