fin Visistrong

  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300156

Výtažky z měsíčku a borůvek + vitamíny, minerály a Pycnogenol ®

Vaše cena: 775,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Visistrong obsahuje Flora GLO Lutein a zeaxantin z květů měsíčku a z borůvek, navíc je obohacen o vitamíny (C, E, B6, B12), minerály (mangan, zinek), kyselinu listovou a Pycnogenol®

Obsažené látky jsou vhodné pro osoby zvýšeně namáhající svůj zrak, např. řidiče, studenty, lidi pracující u počítačů, seniory apod. 

Lutein a zeaxantin jsou karotenoidy, které organismus kumuluje v sítnici a oční čočce. Jejich největší množství je v centru tzv. žluté skvrny, která je zodpovědná za centrální vidění. 

Měsíček pečuje o pokožku, o funkci dýchacího systému, jater i střev. 

Borůvky podporují dobrý zrak, přispívají k tvorbě kolagenu v oku. 

Pycnogenol® - extrakt z pobřežní borovice, pomáhá chránit buňky před volnými radikály, má příznivý vliv na mikrocirkulaci krve.

Mangan přispívá k energetickému metabolismu, k tvorbě pojivových tkání.

Zinek pečuje o zrak, kosti, vlasy, nehty, pokožku a imunitu.

Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu, k činnosti nervové a imunitní soustavy. 

Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Kyselina listová podporuje krvetvorbu.

Vitamín B6 přispívá k normální psychické činnosti.

Vitamín B12 přispívá k funkci imunity, k tvorbě červených krvinek.

Parametry

Složení: 1 tablety: látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý; extrakt z měsíčku (Flora GLO Lutein) 50 mg, L-askorbová kys., DL-alfa tokoferyl acetát, borůvkový extrakt 15 mg, citrát zinečnatý, výtažek z kůry pobřežní borovice (Pinus maritima) 5 mg, citrát manganatý, kyanokobalamin 0,1%, pyridoxin-hydrochlorid, kys. pteroylmonoglutamová. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek: ve 2 tabl. (% denní referenční hodnoty výživy): vitamin C 50 mg (62,5%), Pycnogenol® 10 mg, vitamin E 10 mg (83,3%), lutein 10 mg, zinek 5 mg (50%), vitamin B6 2,2 mg (157,1%), mangan 2 mg (100%), zeaxantin 0,5 mg, kyselina listová 300 μg (150%), vitamin B12 3 μg (120%)
Obsah: 60 tablet/18 g
Doporučené dávkování: 1 tbl 2x denně
Návod k použití: kdykoli během dne, zapít. Nepřekračovat denní dávkování. Výrobek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Nebyly nalezeny žádné komentáře.

Recenze

  • Vynikající, když bolí oči z klimy nebo počítače.
    Ic1
  • Před pár lety mi byla diagnostikována věkem podmíněná makulární degenerace. Následovala operace a poměrně rychlá regenerace. Na doporučení oční lékařky jsem užíval Visitabs (střídal s Visistrongem) a Pycnogenol. Zrak se vrátil téměř na původní úroveň a zatím se tento stav nemění. Loni na kontrole se oční lékařka podivila a zároveň potvrdila, že výrazný podíl má pravidelné užívání těchto přípravků. Doporučila mi snížit Visitabs ze dvou tablet na jednu, a naopak zvýšit Pycnogenol na dvě tablety denně. Nedávno jsem absolvoval lékařskou prohlídku nutnou pro platnost řidičského průkazu - a ve svých 65 letech mohu i nadále řídit auto bez brýlí!
    Pavel K., Ostrava

Související a podobné produkty

fin Visitabs

  • Doplněk stravy
  • 820,00 Kč

Výtažky z měsíčku a borůvek

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia