fin Uricaps Probi

  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300158

EAN: 6428300094354

Klikvový (brusinkový) extrakt s probiotiky

Vaše cena: 1 250,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Uricaps Probi obsahuje výtažek z klikvy velkoplodé (zdroj patentované složky CranMax®) a z kořene čekanky (zdroj inulinu). Je obohacen o probiotika - denní dávka obsahuje až dvě miliardy probiotik.

Klikva velkoplodá (označována kanadská či americká brusinka) podporuje obranyschopnost organismu, má pozitivní vliv na metabolismus bílkovin, glukózy a krevních tuků, je užitečná při menopauze..

Čekanka - přispívá k funkci střevního traktu i jater, je užitečná pro normální stav kostí a kloubů, podporuje činnost srdce a cév, pomáhá udržet normální hladinu glukózy v krvi. Přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti, k péči o močovou soustavu.

Inulin - druh rozpustné vlákniny, je živnou půdou pro prospěšné střevní bakterie, může přispět ke správnému zažívání, doporučuje se v rámci péče o střevní flóru, která bývá narušená např. nevhodnou stravou, užíváním antibiotik, během cest do zahraničí.

Lactobacillus a Bifidobacterium - mléčné bakterie, které jsou nezbytnou součástí střevní mikroflóry, mohou příznivě ovlivnit zdraví konzumenta zlepšením rovnováhy jeho střevní mikroflóry.

Statisticky patří mezi časté odběratele těchto produktů osoby, které chtějí poskytnout svému močovému ústrojí zvýšenou péči. Mezi kupujícími jsou to většinou ženy, které hledají cesty, jak přírodní cestou dbát na pohodu střev či močových cest.

Parametry

Složení: NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla.
Obsah účinných látek: Obsah účinných látek ve 2 kapslích: 500 mg přírodního koncentrátu z klikvy velkoplodé - zdroj složky CranMax® (Vaccinium macrocarpon), 360 mg inulinu. V momentu výroby obsahuje minimálně 2,0x109 probiotik (Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei). Rostlinná HPMC kapsle.
Obsah: 60 kapslí
Doporučené dávkování: 1 kapsle 2x denně
Návod k použití: Ráno a v poledne před jídlem, dostatečně zapít. Výrobek není určen dětem do 3 let. Přípravky nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávkování. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, prosím o odpověď na tyto otázky: 1) jedná se o stejnou patentovanou směs probiotik, jako u výrobku Probi8caps? 2) je nutné tento doplněk a stejně tak i Probi8caps konzumovat v kapslích? Resp. neutrpí jeho účinnost, pokud si obsah kapslí vysypu a zkonzumuji bez kapslového obalu (např. kapsli vysypu na lžičku, pak zapiji vodou).
Petr Nejedlý
2. 11. 2018
Dobrý den. ad 1) Nejde o stejnou patentovanou směs jako u Probi8capsu ad 2) Pokud nezvládáte přípravek konzumovat v kapslích, je to řešení, je ovšem třeba vždy počítat s tím, že v obalu něco zbyde. Za dotaz děkuje MUDr Jana Brychtová
Finclub
4. 12. 2018

Recenze

  • Mám vyzkoušené na své mamince – 83 let. Několik měsíců se trápila s léky, ale problémy nezmizely. Byla z toho nešťastná. Jednou se mi svěřila, tak jsme hned další den vyzkoušeli Uricaps probi. Během dvou dnů byly kladné výsledky. Problémy po 3 baleních úplně zmizely. Rok to vydrželo. Před měsícem maminka znovu posiluje své zdraví Uricapsem probi (stačilo už jen 1 balení).
    D.V.
  • Posílám recenzi na váš brusinkový produkt: nachladila jsem se (pravděpodobně sezením na studené kovové lavičce, od teď budu opatrnější!). Příznaky měly docela rychlý nástup, a protože jsem měla v domácí lékárničce Uricaps Probi, rozhodla jsem se, že ho vyzkouším. První tři dny se nedělo nic, častá potřeba chodit na wc se sice nezhoršovala, ale také nijak nezlepšovala. Brala jsem 2 kapsle denně a byla na vážkách, zda vydržet a doufat, nebo začít brát antibiotika. Čtvrtý den jsem konečně začala cítit úlevu, zlepšení pak bylo i každý následující den. Jsem opravdu ráda, že jsem sama na sobě mohla vyzkoušet účinek dalšího přírodního produktu Finclubu.
    L.M.

Související a podobné produkty

fin Betutabs

  • Doplněk stravy
  • 370,00 Kč

Získaný z listů břízy

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia