fin Karnositabs

  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300949

Zdroj karnosinu a vitamínu E

Vaše cena: 1 595,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Karnositabs obsahuje karnosin a vitamín E.

Karnosin je 100% přírodní látka skládající se ze dvou aminokyselin. V lidském těle se vyskytuje především v mozku, srdci a svalech. Jeho množství v organismu se s narůstajícím věkem snižuje, přičemž důležitý je zejména pro kůži, srdce, svaly, ledviny, játra a mozek. Karnosin byl objeven na začátku 20. století, stále je předmětem řady výzkumů souvisejících se zpomalením procesu stárnutí (studie se týkají např. vlivu karnosinu na omlazování buněk, na prodloužení jejich životnosti, na svalovou i mozkovou vitalitu, na odbourávání těžkých kovů).

Vitamín E přispívá k ochraně buněk před volnými radikály. O přípravek se zajímají především osoby středního věku, senioři, lidé, kteří si chtějí udržet pocit mládí a vitality co nejdéle, jedinci bojující s únavou nebo příznaky zapomínání.

Parametry

Složení: L-karnosin, látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý, stearan hořečnatý; kukuřičný škrob (pojivo), DL-alfa-tokoferyl-acetát. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek: v 1 tbl.: (% denní referenční hodnoty příjmu): L-karnosin 400 mg, vitamín E 6 mg (50%)
Obsah: 60 tbl./ 60 g
Doporučené dávkování: 1 tableta denně
Návod k použití: ráno, s jídlem, dostatečně zapít. Nepřekračovat denní dávkování. Přípravek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Články související s produktem

Diskuze k produktu

Nebyly nalezeny žádné komentáře.

Recenze

  • Karnozín u autismu - máme potvrdené od jednej matky autistického chlapca, že do 10 dní od začiatku užívania Karnositabsu (v dávke 2x1) chlapec výrazne zlepšil komunikáciu, tvorí vety, popisuje objekty, činnosti a skloňuje, čo je úžasný pokrok. Pred tým povedal maximálne - daj to, chcem to..., rodičia sú užasnutí. Chlapec začína viac prejavovať očný kontakt, naviac po kombinácii s Avisom (3x15) sa vie sústrediť na jednotlivé činnosti. Vraj je to úžasné a pani odporučila Finclub aj ďalším. Je to dôležitá informácia pre ostatných členov, aj keby len malé zlepšenie vedel Karnositabs poskytnúť, tak je to vždy skvelé!
    Michaela Wheeler

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia