fin Alermin gums

 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 10440

EAN: 6428300004360

Žvýkačky s perilou křovitou

Vaše cena: 120,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Žvýkačky Alermin gums obsahují výtažek z perily křovité (Perilla frutescens), která přispívá k ochraně organismu ve znečištěném prostředí.

Perilla frutescens obsahuje substance, které pomáhají zmírňovat nežádoucí reakce na pyl, prach, houby či plísňové výtrusy. Tato rostlina produktuje cytokiny - látky, které se významně účastní imunitní odpovědi organismu.

Produkt nesnižuje pozornost, nevyvolává ospalost, nevytváří návyk.

Alermin gums oproti původní verzi nabízí až trojnásobek Perilly frutescens v jedné žvýkačce. Jsou osvěžující, praktické. Dvě žvýkačky odpovídají jedné kapsli Aleracapsu (doplněk stravy s perilou v podobě kapslí).

Parametry

Složení: gumová báze; sladidla: isomalt, xylitol, manitol; aroma; extrakt z listů perilly (Perilla frutescens); látky protispékavé: hořečnaté soli mastných kys., talek, oxid křemičitý; potahové látky: arabská guma, rýžový škrob, uhličitan vápenatý, kukuřiční maltodextrin, kanaubský vosk; barevné vločky: CI potravinářská modř 2; sladidla: acesulfam K, sukralóza, thaumatin.
Obsah účinných látek: v 1 žvýkačce: 75 mg extraktu z perily, což odpovídá 3,9 g čerstvých listů perily.
Obsah: 10 ks/15 g
Doporučené dávkování: 1 až 2 kusy žvýkaček denně.
Návod k použití: žvýkačku žvýkat kdykoliv během dne, minimálně 10 až 15 minut, aby se uvolnily obsažené přírodní složky. Nepřekročit denní dávkování. Udržovat mimo dosah dětí. Přípravek není určen dětem do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: MD'E Gum Srl, Via Tevere, 16 - 64020 CASTELNUOVO Vomano (TE) - Italy

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli jsou tyto žvýkačky a ostatní produkty na alergii, vhodné pro těhotné a kojící. Dcera bude rodit v květnu a v té době jí začíná silná alergie. Nechce užívat chemické léky. Prosím poraďte, co by měla užívat a dávkování. Děkuji. Iveta Vernerová
Iveta Vernerová
24. 3. 2021
Dobrý den. Vhodný je produkt Aleracaps, je nutné ale dodržet doporučené dávkování. Taktéž u žvýkaček. S pozdravem Finclub
Finclub
13. 4. 2021

Recenze

 • Se žvýkačkami na alergii jsem se setkala před několika lety, byla jsem pak překvapená, že nejsou k dostání normálně v lékárně, jen u vás. Že jsou zpátky, je skvělá zpráva – děkuji! Ty nové jsou skutečně silnější, je to poznat, zaberou rychleji.
  R.M.
 • Mám několik oblíbených přípravků, bez kterých bych se přinejmenším neobešla, pokud nechci užívat chemická léčiva a chci nechat přírodě volnou cestu. Jsou to např. žvýkačky s Perillou, které jsou po ruce, když je potřebuji a nemusí se brát jako léky po určitou dobu a v určitý čas, je to prostě první pomoc.
  Olga T.
 • Aleramis i Bi-iomare caps užíváme již několik let a stále je máme doma po ruce. Obojí nám velmi pomohlo zvýšit imunitu a zbavit se alergických potíží. * Kapsle s Perillou jsou to jediné, co mohu bez problémů užívat a co mi opravdu pomáhá. Doufám, že to nepřestanete prodávat, to už bych neměla nic. Dlouho mi trvalo, než jsem tento přípravek objevila a jsem maximálně spokojená mohu dýchat! * K užívání Aleracapsu nás inspirovaly reference jednoho uživatele. Můj syn (15 let) trpí od dětství alergiemi na trávy, pyly i srstnatá zvířata. Nasadila jsem mu ho ještě před sezónou, a žádné potíže pak neměl. * Aleracaps mám vyzkoušený, pomáhá mi zvládat alergii na potraviny. Věřím, že funguje, protože se cítím lépe. * Od svých dvou let mám alergii a sennou rýmu. Nic mi dosud nepomohlo tak jako Aleracaps. Nejdříve jsem nechtěl jeho působení přecenit. Nástup účinku byl sice pozvolný, ale pomáhal jsem si ještě žvýkačkou. Pro sezónní astma jsem nemohl sportovat, nyní chodím běhat i v květnu! * Tyto výrobky mě mile překvapily. Můj manžel trpí léta sennou rýmou, ale nikdy nic neužíval (je proti všem lékům, pokud nejsou nezbytně nutné). Při užívání Alerminů obtíže pomalu mizely, manžel si výrobky velice chválil a určitě si je znovu objedná. * Alerminy užíváme pravidelně cca od března jako prevenci před hlavním pylovým obdobím, léky pak bereme jen v akutních případech. Hlavní „alergickou sezónu“ jsme díky tomu zmenšili z původních 6 měsíců na dva týdny v roce.
  zkušenosti členů Finclubu

Související a podobné produkty

fin Aleracaps

 • Doplněk stravy
 • 510,00 Kč

Výtažek z perily křovité

Gum No Stress

 • Doplněk stravy
 • 120,00 Kč

Žvýkačky s meduňkou a šišákem pro duševní pohodu

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 30 let
na trhu

Garance lékařského
grémia