fin Aleracaps

 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300991

EAN: 6428300003189

Výtažek z byliny perily křovité

Vaše cena: 485,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Přípravky Aleracaps a Aleramis obsahují výtažek z perily křovité (Perilla frutescens), která přispívá k ochraně organismu ve znečištěném prostředí.Perilla frutescens obsahuje substance, které pomáhají zmírňovat reakce na pyl, prach, houby či plísňové výtrusy. Tato rostlina produktuje cytokiny (cytokiny se významně účastní na imunitní odpovědi organismu) a specifické protilátky.

Aleracaps má podobu kapslí, je vhodný např. pro osoby, které mají problém s polykáním kapslí - mohou tobolku „otevřít“ a její obsah vysypat. Aleramis je tekutý extrakt, užívá se vnitřně, příp. je možné ho použít k potírání pokožky (např. po bodnutí hmyzem).

Tyto bylinné produkty nesnižují pozornost, nevyvolávají ospalost a nevytvářejí návyk.

Parametry

Složení: 1 kapsle: mikrokrystalická celulóza (látka protispékavá), 150,07 mg sušeného extraktu z perily křovité (Perilla frutescens), hovězí želatina, oxid titaničitý (barvivo). NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla.
Obsah účinných látek: ve 2 kapslích: 300,14 mg sušeného extraktu z perily křovité což odpovídá 16 g čerstvých listů rostliny.
Obsah: 24 kapslí/10 g
Doporučené dávkování: 2 kapsle denně.
Návod k použití: ráno, nezávisle na jídle, zapít tekutinou. Nepřekračovat denní dávkování. Výrobek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, prosím mohou fin Aleracaps i těhotné ženy? Děkuji za odpověď
Martina
27. 3. 2018
Dobrý den, ano, můžete, nesmíte však překročit doporučené dávky. Za dotaz děkuje MUDr Jana Brychtová
Finclub
9. 5. 2018
dobrý den dívám se na daný lék a opět obsahuje E 171 na který mám bohužel alergii. Kolik g je v jednotlivé cps.
Martina
24. 6. 2017
Dobrý den. Jde o doplněk stravy a E171 je součástí kapsle, tzn. že můžete kapsli odstranit a vysypat jen obsah - prášek, účinnou látku. Finclub
Finclub
27. 6. 2017

Recenze

 • Pomáhá i zvířátkům - Naše fenka má alergii na traviny, od března do konce září se trápí. Naskáčou jí červené pupínky, svědí, v poslední fázi sleze celá srst od hrudi dolů, kůže je mokvavá a rozdrápaná. Od té doby, co jsem zkusila ALERACAPS s GLANDINCAPSEM jsou příznaky o 80 % menší! Dávám 1 kapsli Glandincapsu ráno a 1 kapsli Aleracapsu večer, vždy se žrádlem. Chci vám poděkovat, protože nyní máme zase klidné noci a nebudí nás kňourající a drápající se pes.
  FC
 • Aleramis i Bi-iomare caps užíváme již několik let a stále je máme doma po ruce. Obojí nám velmi pomohlo zvýšit imunitu a zbavit se alergických potíží. * Kapsle s Perillou jsou to jediné, co mohu bez problémů užívat a co mi opravdu pomáhá. Doufám, že to nepřestanete prodávat, to už bych neměla nic. Dlouho mi trvalo, než jsem tento přípravek objevila a jsem maximálně spokojená mohu dýchat! * K užívání Aleracapsu nás inspirovaly reference jednoho uživatele. Můj syn (15 let) trpí od dětství alergiemi na trávy, pyly i srstnatá zvířata. Nasadila jsem mu ho ještě před sezónou, a žádné potíže pak neměl. * Aleracaps mám vyzkoušený, pomáhá mi zvládat alergii na potraviny. Věřím, že funguje, protože se cítím lépe. * Od svých dvou let mám alergii a sennou rýmu. Nic mi dosud nepomohlo tak jako Aleracaps. Nejdříve jsem nechtěl jeho působení přecenit. Nástup účinku byl sice pozvolný, ale pomáhal jsem si ještě žvýkačkou. Pro sezónní astma jsem nemohl sportovat, nyní chodím běhat i v květnu! * Tyto výrobky mě mile překvapily. Můj manžel trpí léta sennou rýmou, ale nikdy nic neužíval (je proti všem lékům, pokud nejsou nezbytně nutné). Při užívání Alerminů obtíže pomalu mizely, manžel si výrobky velice chválil a určitě si je znovu objedná. * Alerminy užíváme pravidelně cca od března jako prevenci před hlavním pylovým obdobím, léky pak bereme jen v akutních případech. Hlavní „alergickou sezónu“ jsme díky tomu zmenšili z původních 6 měsíců na dva týdny v roce.
  zkušenosti členů Finclubu

Podobné produkty

fin Aleramis

 • Doplněk stravy
 • 535,00 Kč

Výtažek z byliny perily křovité

fin Alermin gums

 • Doplněk stravy
 • 100,00 Kč

Nové žvýkačky - trojnásobně silnější

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia