Čistič s antibakteriální přísadou

Katalogové číslo: 403301

Čisticí prostředek proti špíně i zápachu CODI CLEANER

Vaše cena: 170,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Tekutý čisticí prostředek, pomáhá bojovat s bakteriemi. Vhodný na čištění podlah, dlaždic, kuchyní, koupelen, toalet, odpadkových košů. Výborný v domácnostech se zvířecími miláčky. Nezanechává skvrny, nepoškozuje odpady, gumu.

Parametry

Obsah: 1 l
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika

Diskuze k produktu

Dobrý den, je produkt vhodný na čistění vaniček v koupelně? Vanička je kompozit přírodních materiálů spojených pryskyřicí. Děkuji Reznickova
Romana
20. 10. 2023
Dobrý den, může se použít i na plovoucí podlahy? Děkuji.
Naděžda Rohanová
2. 2. 2023
Dobrý den, ano, je to možné. Neznáme důvod, proč by tento produkt nemohl být využíván pro plovoucí podlahy. S pozdravem, Finclub
Finclub
2. 2. 2023
Nenašla jsem nikde dávkování,ani na obalu produktu.Děkuji za odpověď.
Jitka
27. 3. 2016

Strana 1 z 2

Recenze

  • Držím se hesla - když už nevíš co by, postříkej to Codi! Odmašťovač se na spoustu věcí osvědčil, na gril, prádlo, záclony, koberce, ale i na ruce. A to nejen mně nebo mámě, pochvalují si ho i ostatní… Kombinací Codi Energic + Codi Cleaner se dá skvěle vyčistit vnitřek auta. Krom toho je Codi Cleaner úžasný, když máte doma zvířátka nebo např. alergika, po jeho použití vše jemně voní čistotou a nedráždí. Dají se v něm prát pelíšky domácích mazlíčků, ale i ponožky nebo záclony, aplikace je jednoduchá a výsledek výborný.
    Dita H.
  • Nejvíce jsem spokojená s Codi – univerzálním odmašťovačem. Pustí opravdu vše, fleky na prádle, na troubě, na mřížkách u sporáku i na digestoři. Pak jsem velmi spokojená s přípravkem na vytírání s antibakteriální přísadou (CODI CLEANER) - přidám ho do mopu, pak s přehledem zvládnu prach či vlasy.
    Martina S.

Související a podobné produkty


Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 30 let
na trhu

Garance lékařského
grémia