Antibi®

 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300941

EAN: 6428300094767

Pro přirozenou obranyschopnost

Vaše cena: 920,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Doplněk stravy Antibi® obsahuje široké spektrum přírodních složek, které příznivě ovlivňují odolnost, harmonii a vitalitu organismu. Je prospěšný zejména v obdobích považovaných za nepříznivé a vyžadujících podporu imunitního systému.

Echinacea přispívá k přirozené obranyschopnosti, pečuje o horní cesty dýchací a močové cesty. Výtažek z hroznových jader je součástí péče o imunitu, o kardiovaskulární systém i krevní tlak. Česnek pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu, pečuje o srdce, cévy, játra, podporuje odolnost organismu. Pór je zdrojem vitamínů, minerálů, éterických olejů, které mu dodávají charakteristickou chuť. Houba rezavec šikmý obsahuje zdraví prospěšné beta-glukany, antioxidanty, steroly, v ruském lidovém léčitelství je její působení uváděno jako tonizující, adaptogenní a imunitu posilující. Propolis je produktem stavební činnosti včel, je zdrojem B vitamínů a flavonoidů. Oregano má prospěšný vliv na imunitu, horní cesty dýchací, trávení. Olivový olej pozitivně ovlivňuje krevní tlak, hladinu cukru v krvi, přirozenou obranyschopnost. Med zlepšuje chuť přípravku, doplňuje účinky bylin. 

Parametry

Složení: med, extrakt z echinacey (Echinacea purpurea), propolisový extrakt (Propolim), extrakt z hroznových jader (Uva semina), bílé víno, česnek (Allium), pór zahradní (Allium porrum), rezavec šikmý (Inonotus obliquus), olivový olej (Oleum oliva), oreganový olej (Oregano oleum), stévie. Obsah alkoholu 4,2 %.
Obsah účinných látek: v 15 ml: propolisový extrakt 800 mg, extrakt z echinacey 800 mg, extrakt z hroznových jader 800 mg, bílé víno 680 mg, česnekový extrakt 660 mg, extrakt z póru zahradního 660 mg, extrakt z houby rezavec šikmý 100 mg, olivový olej 63,7 mg, oreganový olej 27,3 mg, měď 1 mg.
Obsah: 150 ml
Doporučené dávkování: 7,5 ml (1 až 1,5 čajové lžičky)
Návod k použití: 2x denně (ráno a v poledne, po jídle, nechat rozpustit v ústech). Před použitím protřepat. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávkování. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Výrobek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám, osobám alergickým na včelí produkty, diabetikům.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, je možné kapky Antibi užívat společně s antibiotiky? Děkuji
Lucie Obůrková
8. 10. 2019
Dobrý den. Ano, je to možné, navíc dojde k synergickému efektu spolu s antibiotiky a tudíž by mělo dojít k zesílení efektu. Finclub
Finclub
14. 10. 2019

Recenze

 • Náš 80letý děda měl téměř půl roku afty v puse. Nepomáhaly vody, mastičky ani léky. Dásně (pod protézou) ho tak bolely, že nemohl kousat, a už si pomalu zvykal na kašovitou stravu, chřadnul. Zkusili jsme Antibi. Byl nadšený - po týdnu začaly bolavé puchýře mizet. Dle návodu užíval Antibi 2x denně, několik minut ním proplachoval ústa. Na chuť si zvykl, a i když nebylo třeba, dobral celé balení. V jeho věku je to velká pomoc, může kousat a dopřává si, co má rád.
  R.M.
 • Tématika benzoanu sodného a sorbanu draselného: Jde o konzervanty, kt. se mj. vyskytují taktéž v přirozené formě v přírodě – např. benzoan sodný se nachází v ostružinách a jablcích a sorban draselný zase v jeřabinách. Velkou tématikou v rámci potravin jsou toxiny a mykotoxiny. Velice často se stává to, že např. v sirupech či různých bylinných či ovocných šťávách apod. se snaží výrobci maximálně omezit konzervaci, ovšem zapomínají na problematiku právě toxinů, mykotoxinů a plísní. V první řadě plísně rozkládají živiny v potravinách a zapříčiňují tak kažení potravin. Některé plísně navíc v potravině tvoří plísňové jedy – mykotoxiny, které pronikají hluboko do potraviny. Těch je velké množství. Některé způsobují u lidí zažívací potíže (například průjmy), ale mohou mít i závažnější účinky - poškozují játra, ledviny, imunitní systém a tvorbu krve, jiné mají dokonce rakovinotvorné účinky. Jsou známé i plísňové jedy způsobující halucinace. Nejznámějším plísňovým jedem je aflatoxin B1, který je dáván do souvislosti s rakovinou jater, s poruchami obranyschopnosti a s dalšími zdravotními neduhy. Nejčastěji se nachází v burských oříšcích a dalších suchých plodech, zejména z dovozu z tropů a subtropů. Dalším je například ochratoxin (poškozuje ledviny) nebo patulin. Ten bývá nejčastěji v plesnivém ovoci, zejména jablkách (při výrobě moštů či kompotů je proto třeba používat pouze nezávadné, plísní nenapadené ovoce). Plísňové jedy poškozují nejen naše zdraví, ale i zdraví zvířat, která jsou krmena zaplísněným krmivem. Proto domácí zvířata nekrmte plesnivými potravinami, plísňové jedy zůstávají ve velkém množství v krvi a orgánech zvířat i po porážce a následně jsou i v zabijačkových produktech. Náš finský výrobce bere tuto problematiku velice vážně a jejich výzkumný tým na základě dlouholetých sledování a výzkumů dospěl k závěru, že „menším zlem“ je naprosto minimální – stopové množství konzervantu např. benzoanu sodného a sorbanu draselného může zamezit těmto závažným plísním a mykotoxinům. Je tedy menším zlem toto stopové množství dát do tekutého doplňku stravy, než aby došlo k růstu škodlivých látek ve výrobcích.
  Petra Kantorová FINCLUB
 • Proč neuvádíte tady na internetu, že obsahuje 2 konzervanty, které když se používají společně, vytváří karcinogenní látku. Dostala jsem dárkem Vaše produkty a chtěla využít při nachlazení a po 2 použití zkoumala složení, kvůli divné chuti a zjistila tyto látky. Za mě opravdu ne děkuji.
  VK
 • Nechutná to nejlíp, ale je to velmi účinné. Za nás píšu maximální spokojenost ;-) Moje první SOS pomoc, když jsem nemocná.
  Martina

Strana 1 z 5

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia