Antibi®

 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300941

EAN: 6428300094767

Pro přirozenou obranyschopnost

Vaše cena: 920,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Doplněk stravy Antibi® obsahuje široké spektrum přírodních složek, které příznivě ovlivňují odolnost, harmonii a vitalitu organismu. Je prospěšný zejména v obdobích považovaných za nepříznivé a vyžadujících podporu imunitního systému.

Echinacea přispívá k přirozené obranyschopnosti, pečuje o horní cesty dýchací a močové cesty. Výtažek z hroznových jader je součástí péče o imunitu, o kardiovaskulární systém i krevní tlak. Česnek pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu, pečuje o srdce, cévy, játra, podporuje odolnost organismu. Pór je zdrojem vitamínů, minerálů, éterických olejů, které mu dodávají charakteristickou chuť. Houba rezavec šikmý obsahuje zdraví prospěšné beta-glukany, antioxidanty, steroly, v ruském lidovém léčitelství je její působení uváděno jako tonizující, adaptogenní a imunitu posilující. Propolis je produktem stavební činnosti včel, je zdrojem B vitamínů a flavonoidů. Oregano má prospěšný vliv na imunitu, horní cesty dýchací, trávení. Olivový olej pozitivně ovlivňuje krevní tlak, hladinu cukru v krvi, přirozenou obranyschopnost. Med zlepšuje chuť přípravku, doplňuje účinky bylin. 

Parametry

Složení: med, extrakt z echinacey (Echinacea purpurea), propolisový extrakt (Propolim), extrakt z hroznových jader (Uva semina), bílé víno, česnek (Allium), pór zahradní (Allium porrum), rezavec šikmý (Inonotus obliquus), olivový olej (Oleum oliva), oreganový olej (Oregano oleum), stévie. Obsah alkoholu 4,2 %.
Obsah účinných látek: v 15 ml: propolisový extrakt 800 mg, extrakt z echinacey 800 mg, extrakt z hroznových jader 800 mg, bílé víno 680 mg, česnekový extrakt 660 mg, extrakt z póru zahradního 660 mg, extrakt z houby rezavec šikmý 100 mg, olivový olej 63,7 mg, oreganový olej 27,3 mg, měď 1 mg.
Obsah: 150 ml
Doporučené dávkování: 7,5 ml (1 až 1,5 čajové lžičky)
Návod k použití: 2x denně (ráno a v poledne, po jídle, nechat rozpustit v ústech). Před použitím protřepat. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávkování. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Výrobek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám, osobám alergickým na včelí produkty, diabetikům.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, pomůže Antibi při léčení chronické boreliózy (v tělě zjištěna před dvěma lety, přeléčena antibiotiky, ale momentálně zjištěna znovu a lékaři stav nazývají jako chronickou boreliózu)? Onemocnění je momentálně spojeno se zdravotními problémy a znovu přeléčováno antibiotiky. Děkuji Vám za odpověď a radu.
Hana
26. 8. 2020
Dobrý den, ano, Antibi je plně indikováno, doporučila bych po ATB léčbě ještě Probi8caps a na zotavenou Pycnogenol Strong. Za dotaz děkuje MUDr Jana Brychtová
Finclub
8. 9. 2020
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na možnost užívání přípravků Antibi u dětí 2 roky a 8 měsíců a 4 a půl roku? Jde mi o to, že bych se ráda vyhla naduzivani atb u svých dětí. U staršího syna nevhodné podávání atb lékařkou v batolecim veku způsobilo problémy s imunitou. Proto bych raději volila zpočátku léčbu přírodní a atb až v pripade, kdy by nebylo vyhnutí. Vím, že na produktu je uvedeno nevhodné pro děti, ale domnívám se,že je to stále přijatelnější varianta, než běžná atb. Předem děkuji za odpověď.
Daniela Stašová
30. 6. 2020
Dobrý den, Antibi bych Vám doporučila 2x1 čajovou lžičku pro starší dítě, 2x1/2 čajové lžičky pro mladší dítě. Dále bych Vám ráda doporučila Bi-iomare caps 1x1 pro mladší a 2x1 pro starší dítě, klidně dlouhodobě. Za dotaz děkuje MUDr. Jana Brychtová
Finclub
9. 7. 2020

Strana 1 z 3

Recenze

 • Moja 10ročná dcérka dostala horúčku a bolelo ju veľmi hrdlo a hlava, na DC Prievidza som sa dozvedela o sirupe Antibi a tak som si povedala, že ho kúpim. Poradili mi dávkovanie a hlavne, aby ho jedla po jedle, aby jej nebolo ťažko od žalúdka. Dcérke som ho začala podávať a hoci jej moc nechutil, vysvetlila som jej, že sú v ňom zdravé veci, ktoré jej pomôžu. A naozaj na druhý deň sa cítila oveľa lepšie, išli sme aj pre istotu k lekárke, ale pani dr. potvrdila, že hrdielko je lepšie. Antibi dcérka brala celý týždeň. Na druhý týždeň dostal horúčky manžel, aj jemu som nasadila Antibi, do troch dní bol fit. Kombinovali sme to s Bi-iomare caps.
  Paťa
 • Moje imunita není z těch ukázkových, roky jsem náchylná na bolesti v krku, celkem lehce onemocním a mívám i záněty průdušek. Když se mi do rukou dostalo Antibi, říkala jsem si, že to bude jen další z řady vyzkoušených a kdo ví, zda pomůže… Ale mýlila jsem se! Od doby, co ho beru, je na tom moje imunita mnohem lépe. Někdy si ho dávám jen tak preventivně, někdy když mám pocit, že na mě něco leze. Jsem s efektem velmi spokojená. Nemoc často ani nepropukne, a když jo, mívá mnohem mírnější průběh.
  Lucka
 • Náš 80letý děda měl téměř půl roku afty v puse. Nepomáhaly vody, mastičky ani léky. Dásně (pod protézou) ho tak bolely, že nemohl kousat, a už si pomalu zvykal na kašovitou stravu, chřadnul. Zkusili jsme Antibi. Byl nadšený - po týdnu začaly bolavé puchýře mizet. Dle návodu užíval Antibi 2x denně, několik minut ním proplachoval ústa. Na chuť si zvykl, a i když nebylo třeba, dobral celé balení. V jeho věku je to velká pomoc, může kousat a dopřává si, co má rád.
  R.M.
 • Tématika benzoanu sodného a sorbanu draselného: Jde o konzervanty, kt. se mj. vyskytují taktéž v přirozené formě v přírodě – např. benzoan sodný se nachází v ostružinách a jablcích a sorban draselný zase v jeřabinách. Velkou tématikou v rámci potravin jsou toxiny a mykotoxiny. Velice často se stává to, že např. v sirupech či různých bylinných či ovocných šťávách apod. se snaží výrobci maximálně omezit konzervaci, ovšem zapomínají na problematiku právě toxinů, mykotoxinů a plísní. V první řadě plísně rozkládají živiny v potravinách a zapříčiňují tak kažení potravin. Některé plísně navíc v potravině tvoří plísňové jedy – mykotoxiny, které pronikají hluboko do potraviny. Těch je velké množství. Některé způsobují u lidí zažívací potíže (například průjmy), ale mohou mít i závažnější účinky - poškozují játra, ledviny, imunitní systém a tvorbu krve, jiné mají dokonce rakovinotvorné účinky. Jsou známé i plísňové jedy způsobující halucinace. Nejznámějším plísňovým jedem je aflatoxin B1, který je dáván do souvislosti s rakovinou jater, s poruchami obranyschopnosti a s dalšími zdravotními neduhy. Nejčastěji se nachází v burských oříšcích a dalších suchých plodech, zejména z dovozu z tropů a subtropů. Dalším je například ochratoxin (poškozuje ledviny) nebo patulin. Ten bývá nejčastěji v plesnivém ovoci, zejména jablkách (při výrobě moštů či kompotů je proto třeba používat pouze nezávadné, plísní nenapadené ovoce). Plísňové jedy poškozují nejen naše zdraví, ale i zdraví zvířat, která jsou krmena zaplísněným krmivem. Proto domácí zvířata nekrmte plesnivými potravinami, plísňové jedy zůstávají ve velkém množství v krvi a orgánech zvířat i po porážce a následně jsou i v zabijačkových produktech. Náš finský výrobce bere tuto problematiku velice vážně a jejich výzkumný tým na základě dlouholetých sledování a výzkumů dospěl k závěru, že „menším zlem“ je naprosto minimální – stopové množství konzervantu např. benzoanu sodného a sorbanu draselného může zamezit těmto závažným plísním a mykotoxinům. Je tedy menším zlem toto stopové množství dát do tekutého doplňku stravy, než aby došlo k růstu škodlivých látek ve výrobcích.
  Petra Kantorová FINCLUB

Strana 1 z 5

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia