fin Vi-vaHA collagen

 • Nejprodávanější
 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300153

Obsahuje rybí hydrolyzovaný kolagen Peptan™

Vaše cena: 965,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Doplněk stravy fin Vi-vaHA collagen obsahuje rybí hydrolyzovaný kolagen Peptan™, kyselinu hyaluronovou a vitamín C. Kolagen a kyselina hyaluronová jsou důležité pro zdraví pokožky, pojivové tkáně a pohybového aparátu. S přibývajícím věkem se jejich tvorba postupně snižuje, proto je vhodné je doplňovat. Přispívají k udržení pružné a svěží pleti, podporují hydrataci pokožky, pozitivně ovlivňují její hebkost a elasticitu.

 • Kolagen je základní stavební hmotou pojivových tkání, tedy i chrupavky. Rybí kolagen Peptan™ nezatěžuje trávicí systém a je velmi dobře vstřebatelný.
 • Kyselina hyaluronová je tělu vlastní látka, která se nachází ve všech živých organismech. Je součástí pojivových a nervových vláken, ve velkém množství se nachází v očním sklivci, v kloubním mazu a v kůži. Vyplňuje mezibuněčný prostor kožních buněk, udržuje jejich pevnost a pružnost.
 • Vitamín C přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek, zubů, kůže a cév. Má kladný vliv na obranyschopnost organismu, na činnost nervové soustavy, podílí se na ochraně buněk před oxidativním stresem, je užitečný v boji s únavou.

Doplněk stravy fin Vi-vaHA collagen se doporučuje ženám i mužům ve zralém věku, je vhodné užívat ho po dobu 4 až 8 týdnů. S věkem pokožka ztrácí schopnost regenerace a přirozené produkce kolagenu, což vede ke ztrátě její pevnosti a k tvorbě vrásek.

Parametry

Složení: čištěná voda 66,89%; rybí kolagenní peptidy 16,44%; sacharóza 11,12%, kukuřičný sirup; kyselina mléčná; broskvové pyré; kyselina hyaluronová; L-askorbová kyselina; konzervační látky: sorban draselný, benzoát sodný; kyselina citrónová (okyselovadlo); broskvové aroma; betakaroten.
Obsah účinných látek: v 50 ml (% denní referenční hodnoty příjmu): kolagen 10 g, kyselina hyaluronová 100 mg, vitamín C 75 mg (94%).
Obsah: 500 ml
Doporučené dávkování: 50 ml denně.
Návod k použití: ráno s jídlem. Nepřekračovat denní dávkování. Přípravek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Články související s produktem

Diskuze k produktu

Nebyly nalezeny žádné komentáře.

Recenze

 • Má zkušenost se týká problémů se šlachami a s otoky kloubů. Po doporučeních paní doktorky Zicháčkové (poradila mi na základě osobních zkušeností v rodině) jsem se přesvědčila, jak skvělými přípravky jsou Vi-vaHA collagen, Flexistrong, VitaK2+D3tabs a Fintabs CD bori - přesněji řečeno jejich kombinace. Zaznamenala jsem totiž viditelné výsledky během pouhých několika dní - noha přestala být oteklá a mohla jsem na ni došlápnout. Teď už můžu chodit téměř bez bolesti, konečně neberu žádné prášky, a hlavně - noha je pořád lepší a lepší, já už běžně a v pohodě chodím.
  J.G.
 • Účastníci workshopu Finclubu hodnotili přípravek Vi-Va Collagen: „Po vybrání celé kúry kolagenu mě přestal bolet tenisový loket. * Přestaly mi praskat kosti při cvičení. * Kadeřnice si u mě všimla růstu nových vlasů. * Kosmetička potvrdila, že má pleť je krásně hydratovaná, pevnější a pružnější, zjemnily se mi póry. * Kolegyně v práci se mě zeptala, zda jsem nebyla na botoxu. * Trenérka aerobiku si tento přípravek přímo zamilovala, díky němu se cítí svěží a pružná. * Paní, 45 let, ocenila pevnost a krásu svého dekoltu. * Paní, 50 let, vypadá lépe a cítí se lépe - tzn. po vybrání intenzivní kúry (několik balení přípravku) ocenila viditelný estetický efekt na svou pleť, potvrdila, že se cítí i zdravotně lépe. * Sportovec běhající minimálně 3x týdně díky pravidelnému užívání přípravku cítí pevnost vaziva, kloubů a vnitřních orgánů, běh si užívá, stal se pro něho větší radostí, necítí bolest a jeho výkon se zlepšuje.
  Účastníci firemního workshopu
 • Jako pedikérka jsem ošetřovala jedné starší klientce nožky. Když jsem viděla to množství zrohovatělé kůže, rozpraskané paty a množství kuřích ok, padl na mě splín. Držela jsem rotační frézu v ruce a přemýšlela, jak pomoct. Samozřejmě ji obrousím, ošetřím, ale co dál… Napadlo mě oživit znalosti o skvělém VI-VAHA COLLAGENU, který mě okouzlil na přednášce MUDr. Matušky. Jelikož jsem měla s užíváním přípravku i vlastní zkušenost, hezky se mi o něm povídalo. V hlavě mi proběhlo - no jo, ale tam by bylo potřeba ještě i CANDIMIS nebo CANDICAPS… Tak jsem zjišťovala, co má paní za problém, protože jak víme - všechno se vším souvisí. S milou paní Ladou jsme si povídaly o jejím zdraví – co ji trápí, zda bere nějaké léky a co dělá pro to, aby její nožky byly zdravé a hezké na pohled. Odvětila, že vlastně nic moc, pouze běžnou péči, která spočívá v občasném namazání chodidel. Když jsem povyprávěla o kolagenu, o kyselině hyaluronové, o tom, co všechno ten produkt umí, asi jsem sršela pozitivní energií natolik, že paní odcházela z pedikúry s plnou taškou VI-VAHA COLLAGENŮ (tj. 4 ks). Po dvou měsících mě opět navštívila, ještě předtím ale volala, aby mi oznámila, že sice moc ráda přijde na ošetření nohou, ale je prý zvědavá, co na nich budu obrušovat ? Po kolagenu totiž vypadaly skvěle, bez šupinek, bez prasklin, dokonce si pochvalovala, že omládla nejen kůže, nehty, vlasy, ale prý i mozek. Obě jsme měly radost! Ošetření opravdu vypadalo jinak - kůže byla měkká, příjemná na omak, praskliny zhojené, nehty se netřepily. Když si odnášela další kolageny, vykouzlila mi úsměv na rtech a hlavou mi proběhla myšlenka - holka, můžeš mít radost, tvoje práce je prima, je potřebná a dělá radost nejen tvým klientům, ale i tobě samotné. Už se nebojím otevřít pusu a doporučit produkt či předat zkušenost, vidím výsledky, a ty mě přesvědčí! Finclub je moje srdeční záležitost již mnoho let, toto je jen střípek z toho, co už v mém životě dokázal.
  Radka B.
 • Loni na podzim byla v Ostravě prezentace Vi-vaHA collagenu s přednáškou MUDr. Matušky - jako vždy zajímavá a odborně fundovaná. V preparátech typu kolagen + hyaluronidáza je nepochybně budoucnost, je to podstatně šetrnější než kloubní endoprotézy (zásah do anatomických poměrů kloubu, bolest, někdy dlouhodobá rehabilitace, možnost komplikací, především infekce, apod.).
  MUDr. Frýblová

Podobné produkty

fin Flexistrong

 • Doplněk stravy
 • 995,00 Kč

Výtažek z novozélandských slávek

fin Flexigel

 • Nejprodávanější
 • Doplněk stravy
 • 795,00 Kč

Kolagen s vitamíny a hořčíkem


Vivania krém

 • 795,00 Kč

Péče o zralou pokožku

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 20 let
na trhu

Garance lékařského
grémia