Odmašťovač CODI ENERGIC (náplň)

 • Nejprodávanější

Katalogové číslo: 403912

Univerzální odmašťovač - náplň

Vaše cena: 195,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Zázrak proti mastnotě

 • neocenitelný pomocník při úklidu v domácnosti, výborný v koupelně i v kuchyni
 • vynikající na odmaštění sporáků, dlaždic, obkladů, podlahových krytin apod.
 • velmi účinně odstraňuje mastné skvrny z oděvů, potahových látek či koberců
 • dokonale bělí záclony
 • čistí součástky strojů a motory aut


Přípravek rozpouští všechny druhy tuků i zašlou mastnou špínu na jakémkoliv povrchu.

Značka GHS05 Korozivní a žíravé látky

Signální slovo: Nebezpečí

H318 Způsobuje vážné poškození očí

H315 Dráždí kůži

P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

P280 Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít.

P302+P352 PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla.

P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.

P501: Odstraňte obsah/obal …

EUH2018: Obsahuje kvartérní sloučeninu. Může vyvolat alergickou reakci.

Parametry

Obsah: 750 ml
Návod k použití: Na odolné skvrny jako tuk, olej, zašlé límce a manžety, aplikujte odmašťovač přímo na znečištěné místo, mírně promněte a vyperte v ruce nebo v pračce. Stejný postup zachovejte při čištění koberců a potahů. Přípravek lze použít na všechny stálobarevné látky kromě vlny!
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Nebyly nalezeny žádné komentáře.

Recenze

 • Úžasný výrobok. Nenahraditeľný pri upratovaní a praní. Používam ho niekoľko rokov. Ušetrí kopu času a peňazí. Záclonu na vyhodenie som ním vybielila a slúži dodnes. Fľaky z oblečenia odstráni. No u mňa jednotka v čistiacich prostriedkoch a stačia mi 2 balenia na rok.
  Katarína
 • Jsem velmi spokojená s vaším výrobkem Codi energic, který si poradí se všemi skvrnami a mastnotou. Jsem moc ráda, že jsem se s vašimi produkty seznámila a mohu je jen vřele doporučovat.
  Olga T.
 • Mám živnost na praní i mandlování a často se setkávám s rozlitým a zaschlým voskem ze svíček na ubrusech z restaurací. Vždy jsem nejdřív odstranila vosk žehličkou přes papírový ubrousek nebo utěrku, použila na skvrnu přípravek na mytí nádobí a vyprala. Po vyprání vypadalo vše v pořádku, ovšem po vymandlování byla mastná skvrna ještě větší. Velmi mě mrzelo, že nemohu odvést dokonalou práci, ale o žádném prostředku na tak silnou mastnotu jsem nevěděla, a když - tak nebyl účinný. Jednou jsem zkusila Codi Energic. Postup jsem opakovala úplně stejně - žehlička, savý papír, místo původního prostředku jsem skvrny postříkala odmašťovačem, dala prát a čekala na výsledek. Při mandlování jsem nevěřila vlastním očím - skvrny zmizely! Měla jsem obrovskou radost, protože s tímto problémem jsem se potýkala skoro dva roky.
  Květa K.
 • Držím se hesla - když už nevíš co by, postříkej to Codi! Odmašťovač se na spoustu věcí osvědčil, na gril, prádlo, záclony, koberce, ale i na ruce. A to nejen mně nebo mámě, pochvalují si ho i ostatní… Kombinací Codi Energic + Codi Cleaner se dá skvěle vyčistit vnitřek auta. Krom toho je Codi Cleaner úžasný, když máte doma zvířátka nebo např. alergika, po jeho použití vše jemně voní čistotou a nedráždí. Dají se v něm prát pelíšky domácích mazlíčků, ale i ponožky nebo záclony, aplikace je jednoduchá a výsledek výborný.
  Dita H.

Strana 1 z 3

Související a podobné produkty

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia