Fintabs CD bori+K2 NEW

  • Novinka
  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300140

Komplexní péče o pohybový aparát i pokožku

Vaše cena: 775,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Doplněk stravy Fintabs CD bori+K2 NEW poskytuje organismu optimální výživu pro pohybový  aparát a pokožku, pro kostní a kloubní systém.

Vápník je obohacen o hořčík, bor, vitamíny D3, C, K2 a biotin. Tyto látky jsou užitečné zejména pro střední generaci, seniory, ženy v  menopauze, prospěšné pro kůži i pleť.

Inovovaná verze přípravku obsahuje vysoce vstřebatelnou formu organického hořčíku (bisglycinát) a navýšené množství vitamínů C a D3 (dočasně bez obsahu křemíku).

Vápník přispívá k činnosti svalů, je potřebný pro zdravé zuby a kosti.

Hořčík kladně působí na činnost nervové a svalové soustavy, přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů.

Vitamín C přispívá k tvorbě kolagenu, je užitečný pro činnost nervové soustavy a imunitního systému.

Vitamín K2 přispívá k normální srážlivosti krve, k udržení normálnímu stavu kostí, zároveň pomáhá chránit cévy před ukládáním vápníku.

Biotin pečuje o vlasy, sliznice, pokožku.

Vitamín D3 přispívá k normální hladině vápníku v krvi, k udržení zdravých kostí, svalů, k funkci imunity.

Parametry

Složení: uhličitan vápenatý, bisglycinát hořečnatý, látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, hořečnaté soli mastných kyselin, zesíť. sůl karboxymethylcelulózy; L-askorbová kys., boritan sodný, menachinon, cholekalciferol, D-biotin. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla.
Obsah účinných látek: Ve 4 tabletách je: vápník 400 mg, hořčík 200 mg, vit. C 90 mg, bor 3,2 mg, vit. K2 45 µg, biotin 30 µg, vit. D3 20 µg
Obsah: 180 tablet/131 g
Doporučené dávkování: 2 tablety 2x denně
Návod k použití: ráno, v poledne, před jídlem, zapít. Není určen dětem do 3 let. Dbát zvýšené opatrnosti u osob užívajících léky snižující krevní srážlivost. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávkování. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, když je u doplňku psáno ,,před jídlem” Znamená to, že to může být těsně před jídlem nebo je potřeba, např. 1/2 hodiny ? Děkuji.L.Dubská
Lenka Dubská
7. 4. 2024
Dobrý den. Většinou, když je třeba hodinu či půl hodiny před jídlem, toto je zmíněno. S pozdravem, Finclub
Finclub
15. 4. 2024
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, máte tento produkt Fintabs CD bori+K2 v balíčku pro děti. Z jakého důvodu je vhodné ho dávat dětem? A kdy by ho dítě mělo začít užívat? Děkuji.
Barbora
26. 3. 2024
Dobrý den. Do balíčku byl zařazen díky vhodnosti doplňovat dítěti vhodné minerály a stopové prvky během růstu. Samozřejmě co se týká dávkování, pro děti se doporučuje poloviční dávkování než to, které je uvedeno na etiketě. Finclub
Finclub
3. 4. 2024

Strana 1 z 2

Recenze

    Nebyly nalezeny žádné recenze.

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 30 let
na trhu

Garance lékařského
grémia