fin VitaK2+D3tabs

  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300940

EAN: 6428300094484

Kombinace vitamínů K2 a D3

Vaše cena: 1 105,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

VitaK2+D3tabs obsahuje vitamín K2 a D3. Vitamín K2 MenaQ7 je získaný z japonského fermentovaného sójového sýra natto, vitamín D3 z lanolinu ekologicky chovaných novozélandských ovcí.

Dostatečná hladina vitamínů K2 a D3 je nezbytná pro využití vápníku v organismu a pro jeho zabudování do kostí. Vitamín K2 má kladný vliv na udržení dobrého stavu kostí. Zároveň pomáhá chránit cévy před ukládáním vápníku. 

Vitamín K přispívá k normální srážlivosti krve, k udržení dobrého stavu kostí. 

Vitamín D je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí, přispívá ke vstřebávání vápníku a fosforu, k normální hladině vápníku v krvi, k udržení zdravých kostí, svalů, zubů, k funkci imunity.
 

Parametry

Složení: 1 tablety: látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, hořečnaté soli mastných kyselin; kukuřičný škrob (pojivo); menachinon 55 mg; cholekalciferol. NEOBSAHUJE laktózu, kvasnice, sladidla a lepek.
Obsah účinných látek: v 1 tabletě (% doporučené referenční hodnoty příjmu): 100 μg vitamínu K2 (133%), 50 μg vitamínu D3 (1000%).
Obsah: 60 tablet / 18 g
Doporučené dávkování: 1 tableta denně
Návod k použití: ráno, nejlépe s jídlem obsahujícím tuk, zapít. Výrobek není určen dětem do 3 let a osobám užívajícím léky snižující krevní srážlivost. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávkování. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý finclub životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, při nedostatku vitamínu D je vhodnější užívat Vita K2+D3 nebo stačí cucací D3? Je mi 25 let. Děkuji
Gabriela
14. 4. 2023
Dobrý den. Děkujeme za dotaz. Ve Vašem věku zřejmě bude stačit vitamín D3 samostatný. Na druhou stranu v případě, že budete užívat spolu s K2, je to investice do budoucna a díky přítomnosti K2 vápníkové potraviny jsou lépe ukládány a do budoucna budete mít nižší pravděpodobnost osteoporózy. Rozhodnutí je na Vás. S přáním všeho dobrého, Finclub
Finclub
9. 5. 2023
Dobrý den, máte nějaké zkušenosti s doplňky pro cervikální dystonii? Děkuji
volfova
17. 1. 2022
Dobrý den. V zásadě existuje několik různých přístupů k léčbě: orální léčiva, komplementární terapie, toxinové terapie a chirurgické zákroky. Lékař by měl jednotlivé způsoby projednat a poradit ten, který je nejvhodnější. Fyzioterapie může zlepšit hybnost a polohu trénováním a uvolňováním různých svalových skupin. Také různé podpůrné terapie a konzultace mohou pomoci při zlepšení nálady, obnově sníženého sebevědomí, prevence proti depresi a sociální izolaci, což jsou běžné doprovodné potíže lidí trpících cervikální dystonií. Co se týká doplňků stravy - doplňky stravy jsou charakterizované jako potraviny. Mohly by být případně nápomocny např. při podpoře lepší nálady apod. V tomto případě lze doporučit fin AVIS - výtažek získaný z ovesných klíčků. Ovesné klíčky se obecně doporučují u osob, které bojují se stresem, podrážděností, špatnou náladou či pracovním vypětím. A pak ještě fin DYNAFORSIS/DYNAFORSTABS - obsahují výtažek z rozchodnice růžové. Rozchodnice se doporučuje např. při oslabení organismu, při poklesu pracovní výkonnosti, v době rekonvalescence či stresu. Finclub
Finclub
24. 1. 2022

Strana 1 z 6

Recenze

    Nebyly nalezeny žádné recenze.

Související a podobné produkty

fin VitaD3caps

  • Doplněk stravy
  • 620,00 Kč

Vitamín D pro kosti, svaly, zuby

fin VitaD3tabs NEW

  • Doplněk stravy
  • 620,00 Kč

Vitamín D pro kosti, svaly, zuby


fin VitaD3drops

  • Doplněk stravy
  • 545,00 Kč

Přírodní vitamín D z lanolinu - NOVINKA 2023

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 30 let
na trhu

Garance lékařského
grémia