fin Vitaforsis

  • Novinka
  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300981

Tekutý zdroj vitality - NOVINKA 2023

Vaše cena: 1 585,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Doplněk stravy VITAFORSIS obsahuje dubový extrakt Robuvit®, aktivní formu koenzymu Q10 Kaneka Ubiquinol ™ a vitamín B3. Jedná se o tekutý přípravek s lahodnou příchutí mango/meloun.

Kaneka Ubiquinol™ - aktivní forma koenzymu Q10, na jehož aktivaci již nejsou potřebné další enzymy, je připraven okamžitě vstoupit do metabolických procesů. Koenzym Q10 se vyskytuje ve všech buňkách lidského těla, podílí se na procesech, při kterých se v těle vytváří energie, jeho tvorba ovšem s věkem klesá.

Robuvit® je vyroben z francouzského dubového dřeva. Obsahuje roburiny - látky podporující buněčnou aktivitu, mohou tělu pomoci zvýšit vitalitu, aktivitu, zmírnit únavu.

Vitamín B3 (niacin) přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normálnímu energetickému metabolismu, pečuje o sliznice, psychiku, o činnost nervové soustavy.

Přípravek je prospěšný pro sportovce, vytížené manažery či studenty, užitečný pro seniory, rekonvalescenty, osoby unavené, oslabené. Doporučuje se podávat ho před výkonem, cvičením, při zvýšené zátěži, úbytku energie. Extrakt se rychle vstřebává, pomáhá organismus povzbudit, vzpružit, vitalizovat.

Parametry

Složení: voda, fruktóza, ubiquinol, Robuvit® dubový extrakt, kys. mléčná, zahušťující činidlo: karboxymetylcelulóza, aroma: mango a meloun, nikotinamid, konzervanty: sorban draselný, benzoát sodný.
Obsah účinných látek: v 5 ml (%DRHP): Robuvit® dubový extrakt 100 mg, Kaneka Ubiquinol™ - ubiquinol Q10 40 mg, vitamín B3 16 mg (100%).
Obsah: 150 ml
Doporučené dávkování: 5 ml denně, ráno nebo před výkonem, s tekutinou, po jídle. Nepřekročit denní dávkování. Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, syn 13 let je často velmi unavený, mohl by brát tento produkt? Děkuji
Kristýna Zemanová
11. 4. 2023
Dobrý den. Ano mohl, je třeba užívat ale poloviční dávku, což je 2,5 ml. Finclub
Finclub
13. 4. 2023

Recenze

    Nebyly nalezeny žádné recenze.

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 30 let
na trhu

Garance lékařského
grémia