fin Vitaforsis

  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300981

Tekutý zdroj vitality

Vaše cena: 1 250,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Doplněk stravy VITAFORSIS obsahuje dubový extrakt Robuvit®, aktivní formu koenzymu Q10 Kaneka Ubiquinol ™ a vitamín B3. Jedná se o tekutý přípravek s lahodnou příchutí mango/meloun.

Kaneka Ubiquinol™ - aktivní forma koenzymu Q10, na jehož aktivaci již nejsou potřebné další enzymy, je připraven okamžitě vstoupit do metabolických procesů. Koenzym Q10 se vyskytuje ve všech buňkách lidského těla, podílí se na procesech, při kterých se v těle vytváří energie, jeho tvorba ovšem s věkem klesá.

Robuvit® je vyroben z francouzského dubového dřeva. Obsahuje roburiny - látky podporující buněčnou aktivitu, mohou tělu pomoci zvýšit vitalitu, aktivitu, zmírnit únavu.

Vitamín B3 (niacin) přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normálnímu energetickému metabolismu, pečuje o sliznice, psychiku, o činnost nervové soustavy.

Přípravek je prospěšný pro sportovce, vytížené manažery či studenty, užitečný pro seniory, rekonvalescenty, osoby unavené, oslabené. Doporučuje se podávat ho před výkonem, cvičením, při zvýšené zátěži, úbytku energie. Extrakt se rychle vstřebává, pomáhá organismus povzbudit, vzpružit, vitalizovat.

Parametry

Složení: voda, fruktóza, ubiquinol, Robuvit® dubový extrakt, kys. mléčná, zahušťující činidlo: karboxymetylcelulóza, aroma: mango a meloun, nikotinamid, konzervanty: sorban draselný, benzoát sodný.
Obsah účinných látek: v 5 ml (%DRHP): Robuvit® dubový extrakt 100 mg, Kaneka Ubiquinol™ - ubiquinol Q10 40 mg, vitamín B3 16 mg (100%).
Obsah: 150 ml
Doporučené dávkování: 5 ml denně, ráno nebo před výkonem, s tekutinou, po jídle. Nepřekročit denní dávkování. Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda by byl Vitaforsis vhodný k užívání pro 8 letou holčičku, jako doplněk pro zlepšení soustředění, případně jestli byste mi mohla doporučit nějakou alternativu, která by pro ni byla vhodnější? Děkuji!
Eliška Balarinová
11. 6. 2023
Dobrý den. Zkuste raději Fosfocaps či Fosfosercaps. Finclub
Finclub
12. 6. 2023
Dobrý den, kojící ženy přípravek nesmí vůbec, nebo občasné použití je možné? Děkuji
Kristýna Zemanová
6. 6. 2023
Dobrý den. Vše, co kojící žena užívá, přechází do mléka pro miminko. Je proto na zváženou, zda užití produktu nemůže nějak výrazně ovlivnit chování miminka. Je na mamince, zda produkt vyzkouší a bude pozorovat chování svého miminka. Finclub
Finclub
12. 6. 2023

Strana 1 z 2

Recenze

  • Vitaforsis je vynikající, vzala jsem si předepsanou dávku hned po snídani - doplnil mi energii, čistá hlava, prostě jednička, můžu doporučit. Po obědě žádné odpočívání, dokonce i nohy přestaly bolet. Další den jsem si ho vzala znovu, tentokrát v poledne a hurá na zahradu řezat túje. Vzhledem k tomu, že beru ráno i večer léky na tlak a arytmii, měla jsem trochu obavy, ale vše bylo v pořádku a chci poděkovat za tohoto SUPERFINCLUBMANA.
    M. Kolářová

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 30 let
na trhu

Garance lékařského
grémia