fin VitaEnergytabs

  • Novinka
  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300971

Multifunkční MGCPQQ® - zotavující smoothie pro vaše buňky

Vaše cena: 1 820,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Doplněk stravy VitaEnergytabs obsahuje aktivní složku MGCPQQ® - japonský patentovaný extrakt, který podporuje mitochondriální funkce v těle a je důležitý pro nervové buňky. Produkt neobsahuje žádné složky živočišného původu, je vhodný pro vegany.

MGCPQQ® podle výsledků studií zlepšuje mitochondriální funkce, které pomáhají udržovat duševní a fyzickou činnost. Je prospěšný pro zdraví mozku, paměť, mentální funkce. Kladně ovlivňuje metabolismus, podporuje vitalitu. Působí jako antioxidant. Doporučuje se v době rekonvalescence, při pocitech oslabení a únavy.

V těle je tato látka koncentrována v životně důležitých orgánech (mozek, srdce), které vyžadují množství energie pro svůj výkon. Dle výzkumů může MGCPQQ® chránit zdraví mozku, vykazuje neuroprotektivní účinky, pomáhá udržovat zdravé mentální funkce během stárnutí.

MGCPQQ® je ve vodě rozpustná sloučenina vyrobená fermentací bakterie kmene Hyphomicrobium denitrificans. V srpnu 2018 získala v EU status nové potraviny (Novel Food). Lidský organismus ji není schopen vytvářet, a přestože je produkována v malém množství střevními mikroby, musí být získávána převážně z potravy. Vhodnými zdroji jsou petržel, kiwi, zelená paprika, papája, tofu.

Parametry

Obsah účinných látek: Ve 2 tabletách je: 20 mg MGCPQQ® (disodná sůl pyrrolo-chinolin chinonu) Není určen dětem, těhotným a kojícím ženám.
Obsah: 60 tablet
Doporučené dávkování: 1 tableta 2x denně.
Návod k použití: Ráno a v poledne, s jídlem, zapít. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávkování. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, poradíte mi, prosím, zda je produkt vhodný pro pacienta s lehčí formou srdeční arytmie bez dalších kardiologických potíží? Děkuji
Milena Machová
30. 4. 2021
Dobrý den, otázka zní - zda tento produkt může užívat i osoba s lehčí formou srdeční arytmie či tento produkt přímo tuto lehčí formu srdeční arytmie ovlivňuje? Není zcela jasné, na co je dotaz zacílen. Děkujeme Finclub
Finclub
12. 5. 2021
Dobrý den , chtěla bych se zeptat ,zda by byl tento preparát vhodný při roztroušené sklerote a případně také po narkoze. Předem děkuji za odpověď.
Hana Čechová
29. 4. 2021
Dobrý den. V současné době neexistují aktuální studie PQQ přímo na roztroušenou sklerózu, ovšem princip fungování/mechanismu PQQ ukazuje, že by mohl být nápomocný i při této diagnóze. Zde anglická studie: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4196908/ ukazující případný potenciál při RS. Stejný nadějný princip by mohl fungovat i po narkóze. Finclub
Finclub
12. 5. 2021

Strana 1 z 2

Recenze

    Nebyly nalezeny žádné recenze.

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia