fin VitaEnergytabs

  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300971

Multifunkční MGCPQQ ®

Vaše cena: 1 820,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

VitaEnergytabs obsahuje aktivní složku MGCPQQ® - japonský patentovaný extrakt, který podporuje mitochondriální funkce v těle, je důležitý pro nervové buňky, prospěšný pro vitální tělo i mozek.

MGCPQQ® podle výsledků studií zlepšuje mitochondriální funkce, které pomáhají udržovat duševní a fyzickou činnost. Doporučuje se při rekonvalescenci, při pocitech oslabení a únavy.

V těle je tato látka koncentrována v životně důležitých orgánech (mozek, srdce), které vyžadují množství energie pro svůj výkon. 

MGCPQQ® je ve vodě rozpustná sloučenina vyrobená fermentací bakterie kmene Hyphomicrobium denitrificans. V srpnu 2018 získala v EU status nové potraviny (Novel Food).

Parametry

Složení: 1 tbl: látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, hořečnaté soli mastných kys., předželatinovaný kukuřičný škrob, MGCPQQ® (disodná sůl pyrrolo-chinolin chinonu). NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek: ve 2 tabletách: 20 mg MGCPQQ® (disodná sůl pyrrolo-chinolin chinonu)
Obsah: 60 tablet/15 g
Doporučené dávkování: 1 tableta 2x denně
Návod k použití: ráno a v poledne, s jídlem, zapít. Není určen dětem, těhotným a kojícím ženám. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávkování. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den. Mohu uzivat vitaenergytabs, když užívám antidepresiva? Dekuji
Alena
8. 7. 2024
Dobrý den. Jde o deplněk stravy s účinnou látkou PQQ. Je třeba zkonzultovat s Vašim lékařem, který zná Váš zdravotní stav, zda je tato kombinace možná. S pozdravem, Finclub
Finclub
15. 7. 2024
Vracím se ke svému dotazu z 30.4., kde jsem se ptala, zda tento produkt může užívat osoba s lehčí formou srdeční arytmie - upřesňuji, šlo mi o řešení větší postcovidové únavy, potíže se srdcem se nezhoršily, plíce postiženy nebyly.
Milena Machová
26. 7. 2021
Dobrý den. Nevíme o důvodech, proč by osoba se srdeční arytmií tento produkt nemohla užívat, naopak. S pozdravem Finclub
Finclub
28. 7. 2021

Strana 1 z 4

Recenze

    Nebyly nalezeny žádné recenze.

Související a podobné produkty

Robuvit®

  • Doplněk stravy
  • DO VYPRODÁNÍ
  • 1 330,00 Kč

Dubový extrakt a vitamín B12

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 30 let
na trhu

Garance lékařského
grémia