fin VitaEnergytabs

  • Doplněk stravy
  • Novinka

Katalogové číslo: 300971

Multifunkční MGCPQQ® - zotavující smoothie pro vaše buňky

Vaše cena: 1 820,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Doplněk stravy VitaEnergytabs obsahuje aktivní složku MGCPQQ® - japonský patentovaný extrakt, který podporuje mitochondriální funkce v těle a je důležitý pro nervové buňky. Produkt neobsahuje žádné složky živočišného původu, je vhodný pro vegany.

MGCPQQ® podle výsledků studií zlepšuje mitochondriální funkce, které pomáhají udržovat duševní a fyzickou činnost. Je prospěšný pro zdraví mozku, paměť, mentální funkce. Kladně ovlivňuje metabolismus, podporuje vitalitu. Působí jako antioxidant. Doporučuje se v době rekonvalescence, při pocitech oslabení a únavy.

V těle je tato látka koncentrována v životně důležitých orgánech (mozek, srdce), které vyžadují množství energie pro svůj výkon. Dle výzkumů může MGCPQQ® chránit zdraví mozku, vykazuje neuroprotektivní účinky, pomáhá udržovat zdravé mentální funkce během stárnutí.

MGCPQQ® je ve vodě rozpustná sloučenina vyrobená fermentací bakterie kmene Hyphomicrobium denitrificans. V srpnu 2018 získala v EU status nové potraviny (Novel Food). Lidský organismus ji není schopen vytvářet, a přestože je produkována v malém množství střevními mikroby, musí být získávána převážně z potravy. Vhodnými zdroji jsou petržel, kiwi, zelená paprika, papája, tofu.

Parametry

Složení: 1 tbl: látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, hořečnaté soli mastných kys., předželatinovaný kukuřičný škrob, MGCPQQ® (disodná sůl pyrrolo-chinolin chinonu). NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek: ve 2 tabletách: 20 mg MGCPQQ® (disodná sůl pyrrolo-chinolin chinonu)
Obsah: 60 tablet
Doporučené dávkování: 1 tableta 2x denně.
Návod k použití: Ráno a v poledne, s jídlem, zapít. Není určen dětem, těhotným a kojícím ženám. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávkování. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Vracím se ke svému dotazu z 30.4., kde jsem se ptala, zda tento produkt může užívat osoba s lehčí formou srdeční arytmie - upřesňuji, šlo mi o řešení větší postcovidové únavy, potíže se srdcem se nezhoršily, plíce postiženy nebyly.
Milena Machová
26. 7. 2021
Dobrý den. Nevíme o důvodech, proč by osoba se srdeční arytmií tento produkt nemohla užívat, naopak. S pozdravem Finclub
Finclub
28. 7. 2021
Dobrý den, účinkuje i na postcovidovou ztrátu čichu? Děkuji Andrea K.
andrea koryťáková
7. 7. 2021
Dobrý den. Produkt fin VitaEnergytabs je příliš krátce na trhu, aby bylo možné na takovou otázku odpovědět. Účinná látka PQQ se jeví nadějně při zvyšování mitochondriální energie v buňkách organismu. V případě Covidu jde pravděpodobně o "vysávání" mitochondrií či jejich narušování. Je možné, že při užívání PQQ může dojít k rychlejší podpoře mitochondrií a tudíž i k rychlejšímu návratu, ale toto nelze exaktně vyhodnotit. S pozdravem Finclub
Finclub
12. 7. 2021

Strana 1 z 3

Recenze

    Nebyly nalezeny žádné recenze.

Související a podobné produkty

Robuvit®

  • Doplněk stravy
  • 1 330,00 Kč

Extrakt z dubového dřeva a vitamín B12

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia