fin VitaEnergytabs

  • Novinka
  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300971

Multifunkční MGCPQQ® - zotavující smoothie pro vaše buňky

Vaše cena: 1 820,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Doplněk stravy VitaEnergytabs obsahuje aktivní složku MGCPQQ® - japonský patentovaný extrakt, který podporuje mitochondriální funkce v těle a je důležitý pro nervové buňky. Produkt neobsahuje žádné složky živočišného původu, je vhodný pro vegany.

MGCPQQ® podle výsledků studií zlepšuje mitochondriální funkce, které pomáhají udržovat duševní a fyzickou činnost. Je prospěšný pro zdraví mozku, paměť, mentální funkce. Kladně ovlivňuje metabolismus, podporuje vitalitu. Působí jako antioxidant. Doporučuje se v době rekonvalescence, při pocitech oslabení a únavy.

V těle je tato látka koncentrována v životně důležitých orgánech (mozek, srdce), které vyžadují množství energie pro svůj výkon. Dle výzkumů může MGCPQQ® chránit zdraví mozku, vykazuje neuroprotektivní účinky, pomáhá udržovat zdravé mentální funkce během stárnutí.

MGCPQQ® je ve vodě rozpustná sloučenina vyrobená fermentací bakterie kmene Hyphomicrobium denitrificans. V srpnu 2018 získala v EU status nové potraviny (Novel Food). Lidský organismus ji není schopen vytvářet, a přestože je produkována v malém množství střevními mikroby, musí být získávána převážně z potravy. Vhodnými zdroji jsou petržel, kiwi, zelená paprika, papája, tofu.

Parametry

Obsah účinných látek: Ve 2 tabletách je: 20 mg MGCPQQ® (disodná sůl pyrrolo-chinolin chinonu) Není určen dětem, těhotným a kojícím ženám.
Obsah: 60 tablet
Doporučené dávkování: 1 tableta 2x denně.
Návod k použití: Ráno a v poledne, s jídlem, zapít. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávkování. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, účinkuje i na postcovidovou ztrátu čichu? Děkuji Andrea K.
andrea koryťáková
7. 7. 2021
Dobrý den. Produkt fin VitaEnergytabs je příliš krátce na trhu, aby bylo možné na takovou otázku odpovědět. Účinná látka PQQ se jeví nadějně při zvyšování mitochondriální energie v buňkách organismu. V případě Covidu jde pravděpodobně o "vysávání" mitochondrií či jejich narušování. Je možné, že při užívání PQQ může dojít k rychlejší podpoře mitochondrií a tudíž i k rychlejšímu návratu, ale toto nelze exaktně vyhodnotit. S pozdravem Finclub
Finclub
12. 7. 2021
Dobrý den, mám dlouhodobě problém s nespavostí..zatím mi nic nepomohlo . Jsme v období menopauzy která to určitě také ovlivňuje ale problémy jsem měla i dříve,vyzkoušela jsem přípravky s vojtěškou,pupalku,melatonin..nedávno mi byl doporučen vitaenergy, máte u něho nějaké zkušenosti s dobrým vlivem na nespavost ?
Monika Trefilová
23. 6. 2021
Dobrý den. Z vlastní zkušenosti je třeba říct, že jde o produkt, který podporuje energii. Je nutné ho užívat POUZE ráno, jelikož při dávkování vyšším může naopak způsobovat nespavost. Je třeba si odpovědět na otázku, co je původem nespavosti ve Vašem případě, důvodů může být řada. Jestli mohu doporučit, zkuste kombinaci fin Avis + fin Relaxinis + fin Magnesi5caps před spaním. A odpoledne již neužívat žádné produkty ani potraviny, které povzbuzují - typu vitamín C, káva, černý čaj, čokoláda apod. Finclub
Finclub
23. 6. 2021

Strana 1 z 3

Recenze

    Nebyly nalezeny žádné recenze.

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia