fin Tyrositabs

  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300166

EAN: 6428300094910

Zaměřeno na štítnou žlázu a psychickou odolnost

Vaše cena: 490,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Tyrositabs obsahuje trio látek působících ve vzájemné synergii - tyrosin, jod a selen.

Tyrosin je aminokyselina, kterou si organismus přirozeně tvoří z fenylalaninu. Působí v těle jako prekurzor hormonů štítné žlázy, melaninu, dopaminu, adrenalinu a noradrenalinu. Má významnou roli v odolnosti vůči stresu, je prospěšný pro bdělost a soustředění.

Jod přispívá k tvorbě hormonů štítné žlázy a k její normální činnosti (přípravky s jodem se ovšem nedoporučují u zvýšené funkce štítné žlázy). Je součástí péče o pokožku, o činnost nervové soustavy.

Selen je užitečný pro vlasy, nehty, imunitu, přispívá k tvorbě spermií, je součástí ochrany buněk před oxidativním stresem.

Testy potvrdily, že jednotlivci vystaveni zátěži a stresovým situacím je s pomocí tyrosinu zvládali lépe. Byli odolnější, měli lepší náladu a výkon paměti.

Parametry

Složení: 1 tabl.: N-acetyl-L-tyrosin, látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, hořečnaté soli mastných kys.; jodid draselný, L-selenomethionin. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla.Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek: V 1 tabletě je: acetyltyrosin 300 mg, jod 150 μg, selen 55 μg.
Obsah: 60 tablet/30 g
Doporučené dávkování: 1 tableta denně (ráno, s jídlem, zapít).
Návod k použití: Není určen dětem, těhotným a kojícím ženám. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávkování. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, prosím může užívat syn - 15 let - bere Eutyrox 120. Je unavený, náladový. V dubnu má dělat příjamčky na střední školu, myslela jsem i na soustředění a lepší paměť. Děkuji M.
Marcela
25. 1. 2021
Dobrý den. Vhodnějším produktem by byl Fosfocaps či Fosfsercaps. Finclub
Finclub
26. 1. 2021
Dobrý den, maminka užívá lék Eutyrox 50, momentálně je tento lék ve výpadku a dlouho nebude k dostání, může zatím užívat Tyrositabs? V lékárně jí paní magistra řekla, že za Eutyrox není náhrada. Děkuji za odpověď.
Stanislava Veçeřová
25. 2. 2020
Dobrý den, Tyrositabs obsahuje 300mg N-acetyl-L-tyrosiu, zatímco Euthyrox je levothyrosin. Nejde tedy o stejnou látku, krátkodobě je jistě Tyrositabs lepší než nic, ale Vaše maminka by měla nastalou situaci konzultovat se svým endokrinologem. Za dotaz děkuje MUDr.Jana Brychtová
Finclub
27. 2. 2020

Strana 1 z 2

Recenze

    Nebyly nalezeny žádné recenze.

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia