fin Silica Liquid

  • Novinka
  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300176

Tekutý křemík - NOVINKA 2024

Vaše cena: 495,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Silica Liquid je neslazený, neochucený tekutý křemičitý přípravek.

Křemík je jedním ze základních stavebních kamenů pojivových tkání. Bývá označován za minerál krásy díky pozitivnímu vlivu na pokožku, vlasy, nehty. Doporučuje se také jako součást péče o pohybový aparát nebo sliznici dutiny ústní. Tělo si křemík nedokáže vyrobit samo, navíc jeho obsah s věkem klesá, proto ho musíme dodávat prostřednictvím stravy nebo potravinových doplňků.

Při výrobě přípravku se používá velmi jemně rozdělený oxid křemičitý, který je rozptýlen v demineralizované vodě. Želatinová kyselina křemičitá vytváří na žaludeční sliznici ochranný film a neutralizuje žaludeční kyseliny, je tak vhodnou součástí péče o dobrý stav žaludku.

Parametry

Složení: voda, oxid křemičitý, karboxymetylcelulóza (zahušťovadlo), benzoan sodný (konzervant), kys. citronová (regulátor kyselosti). Vhodné pro vegany.
Obsah účinných látek: V 15 ml je: 400 mg křemeliny rozptýlené v poměru 1:35 v demineralizované vodě (zdroj 187 mg křemíku)
Obsah: 250 ml
Doporučené dávkování: 15 ml (polévková lžíce)
Návod k použití: před jídlem, samostatně nebo rozmíchané ve vodě. Neotevřené skladujte při pokojové teplotě, otevřenou lahvičku v chladničce po dobu 2 měsíců. Nepřekračovat denní dávkování. Přípravek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Nebyly nalezeny žádné komentáře.

Recenze

    Nebyly nalezeny žádné recenze.

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 30 let
na trhu

Garance lékařského
grémia