fin Seraflecaps

  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300163

EAN: 6428300094750

Prospěšný enzym v kapslích

Vaše cena: 1 100,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Doplněk stravy Seraflecaps obsahuje Serrazimes®-I, což je proteolytický enzymový systém získaný z hub Aspergillus oryzae a Aspergillus melleus.

Jde o bezpečnou formu enzymu serapeptázy, který se využívá k péči o zdraví srdce, plic, pohybového aparátu a k posílení imunitního systému.

Serapeptáza

  • je užitečná pro proces hojení
  • má pozitivní vliv na klouby, svaly
  • podporuje regeneraci
  • bývá součástí výživy sportovců
  • přispívá k rozkladu metabolických produktů způsobených stresem či sportovními úrazy (jako např. výrony, pohmož- děniny, modřiny apod.), napomáhá jejich vylučování z organismu a podporuje tak hojení.

Parametry

Složení: 1 kapsle: Serrazimes®-I enzym proteáza 100000 U 166,70 mg, rýžové otruby, látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza.
Obsah účinných látek: v 1 kapsli: 100000 U Serrazimes®-I enzym proteáza.
Obsah: 60 cps./26 g
Doporučené dávkování: 1 kapsle denně
Návod k použití: Kdykoli během dne, mezi jídly nalačno, zapít. Nepřekračovat denní dávkování. Přípravek není určen dětem a k používání jako náhrada pestré stravy. Nedoporučuje se během těhotenství, kojení, osobám s potížemi se srážlivostí krve, s hemofilií, během dialýzy, při léčbě antibiotiky, před operací. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou, vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli užívání serafle capsu přináší nějaká pozitiva při onemocnění endometriózou.
Hana Franková
23. 4. 2019
Dobrý den, svým působením na imunitu může mít Seraflecaps pozitivní vliv na rozvoj endometriosy. Za dotaz děkuje MUDr. Jana Brychtová
Finclub
2. 5. 2019
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, je možné přípravek užívat i v případě onemocnění Leidenskou mutací (bez užívání antikoagulační léčby)? V letáčku je zmíněná pouze hemofilie jako komplikace při poruše srážlivosti krve. Předem děkuji za informaci.
Adéla Semančiková
23. 6. 2018
Dobrý den, o serapeptase (Seraflecaps) není v souvislosti s leidenskou mutací uváděn žádný nežádoucí účinek, lze jej tedy užívat, samozřejmě se nedoporučuje překračovat doporučené dávky. Za dotaz děkuje MUDr Jana Brychtová
Finclub
19. 7. 2018

Recenze

    Nebyly nalezeny žádné recenze.

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia