fin Remasacaps

 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300874

EAN: 6428300002380

Sušená hlíva ústřičná

Vaše cena: 570,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Remasacaps obsahuje vysoce kvalitní výtažek z hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus). Tato jedlá houba má dlouhou historii v tradiční čínské medicíně, kde je používána již více než 3000 let.

Hlíva ústřičná je přirozeným zdrojem beta-glukanů, řady vitamínů a minerálů, které jsou prospěšné pro vitalitu a celkovou pohodu organismu. Obsahuje také vlákninu, která má příznivý vliv na peristaltiku střev. Díky obsahu těchto látek hlíva představuje přírodní podporu správného fungování organismu, je užitečná během rekonvalescence, vhodná pro upevnění vitality a energie nebo jako zdroj vlákniny.

Parametry

Složení: 1 kapsle: sušená hlíva ústřičná (Pleurotus ostreatus) 152 mg, hovězí želatinová kapsle
Obsah účinných látek: ve 2 kapslích: sušená hlíva ústřičná 304 mg
Obsah: 72 kapslí / 18 g
Doporučené dávkování: 1 kapsle 2x denně
Návod k použití: ráno a večer s tekutinou po jídle. Nepřekračovat denní dávkování. Přípravek není určen dětem do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, můžu Remasacaps užívat při kojení? (miminko má 1 měsíc). Děkuji za odpověď.
M.Skypalova
31. 8. 2017
Dobrý den, do konce 6nedělí bych doporučila Remasacaps 1x1, pak 2x1 dlouhodobě. MUDr. Jana Brychtová
Finclub
15. 9. 2017
Mohu brát tento přípravek v těhotenství?
Andrea
12. 3. 2017
Dobrý den. Nevíme o tom, že by tento produkt nemohl být v těhotenství užíván. Finclub
Finclub
13. 3. 2017

Strana 1 z 4

Recenze

 • Již několikrát mi tyto tablety pomohly od bradavic. Nyní zkouším jíst 3x denně 2 tbl. kvůli velkému bolestivému oparu na obličeji. A již po 2 dnech se opar hojí. S výrobky jsem spokojena a doporučuji ostatním.
  Veronika
 • Dobrý den, syn užíval 3 týdny ráno a večer, kapsli jsem vysypala do trošky šťávy a podávala po jídle. Všech 8 bradavic na ploskách nohou je pryč, zůstala jen hladká čístá kůže. Jsem ráda, že jsem při hledání řešení bradavic zabloudila na tyto stránky. Remasacaps opravdu funguje perfektně. Děkuji.
  Hana Kovářová
 • Jak Remasacaps pomáhal u kuřích ok „Mému synovi Maťkovi se objevily na chodidlech kuří oka, to nejbolestivější přímo na bříšku velkého palce. Zkoušela jsem běžné domácí recepty jako přikládání česneku, ovšem taková kúra u 6letého šídla byla dost těžká, když je třeba obklad měnit 2x denně. Tak jsem sáhla po Remasacapsu. Nejdřív jsem dávala 1 kapsli denně. Po třech týdnech se na kuřích okách objevily malé černé puntíky… Věděla jsem, že je to dobré znamení a že tělo začalo „vypuzovat kořeny“ :-) Tehdy nám dětská lékařka poradila zvýšit dávku na 3 kapsle denně. Jaký byl výsledek? Do týdne černé puntíky pokryly celé kuří oko a vytvořila se malá kulička, která se po okrajích začala oddělovat od pokožky. A hned další týden vypadlo úplně, bolest byla pryč a Maťko spokojený. Takto doslova „povypadávala“ všechna ostatní kuří oka, a že jich nebylo málo! Ještě bych ráda dodala, že nyní už se nebojím zvýšeného dávkování - u dětí 3 kapsle denně, u dospělého mám vyzkoušené první týden 3x1, poté 3x2.“
  Michaela Wheeler
 • Členkou Finclubu jsem již dlouhou dobu, téměř od začátku působení firmy v České republice. Používám celou řadu potravinových doplňků, vitamíny užívají i mí rodiče (75 a 81 let), pak také mé děti a jejich děti. Skoro vůbec nemarodíme a každý problém, který se náhodou objeví, řešíme s pomocí Finclubu. Já měla například potíže s klouby, které jsem dala do pořádku produkty SELENITABS a REMASACAPS. Můj malý 2,5letý vnouček papá žraloky - tj. BI-IOMARE CAPS. Je zážitek vidět, jak mu kuličky chutnají :-) Margita P. z Ostrova
  Margita P.

Strana 1 z 2

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 20 let
na trhu

Garance lékařského
grémia