fin Remasacaps

 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300874

EAN: 6428300002380

Sušená hlíva ústřičná - nyní o téměř 70 % více hlívy v jedné kapsli

Vaše cena: 570,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Remasacaps obsahuje vysoce kvalitní výtažek z hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus). Tato jedlá houba má dlouhou historii v tradiční čínské medicíně, kde je používána již více než 3000 let.

Hlíva ústřičná je přirozeným zdrojem beta-glukanů, řady vitamínů a minerálů, které jsou prospěšné pro vitalitu a celkovou pohodu organismu. Obsahuje také vlákninu, která má příznivý vliv na peristaltiku střev. Díky obsahu těchto látek hlíva představuje přírodní podporu správného fungování organismu, je užitečná během rekonvalescence, vhodná pro upevnění vitality a energie nebo jako zdroj vlákniny.

Parametry

Složení: 1 kapsle: sušená hlíva ústřičná (Pleurotus ostreatus) 254 mg, hovězí želatinová kapsle. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla.
Obsah účinných látek: ve 2 kapslích: sušená hlíva ústřičná 508 mg
Obsah: 72 kapslí/25 g
Doporučené dávkování: 1 kapsle 2x denně
Návod k použití: ráno a večer s tekutinou po jídle. Nepřekračovat denní dávkování. Přípravek není určen dětem do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, můžu užívat fin Remasacaps při kojení? Děkuji Bára
bára
14. 5. 2019
Dobrý den, Remasacaps již užíváme necelý měsíc ..Dcera na bradavice, syn na molusky...Můj dotaz se vztahuje na molusky...Je možné, že při užívání Remasacaps molusky více vygradují? Jsou mnohem větší...Zda to vymizí? Či jestli nevíte, co očekávat do vymizení molusek, jak poznat, zda jsou na ústupu? Děkuji mnohokrát, s pozdravem Petra
Petra Mahďáková
25. 3. 2019
Dobrý den, Remasacaps je suverénní v případě bradavic, ovšem ani u mollusc by nemělo přicházet jejich zvětšování. Necelý měsíc je velmi krátká doba užívání, pokud molluska nezačnou mizet ani po 2 měsících užívání, zkusila bych kontaktovat dermatologa. Za dotaz děkuje MUDr Jana Brychtová
Finclub
25. 3. 2019
Dobrý den, chci se zeptat na účinky zlikvidování bradavic /kuřích ok/ na prstech nohou. Mám velké problémy. Je léčba opravdu účinná a s jakou dobou léčby počítat? Děkuji za radu. Aneta
Aneta
25. 12. 2018

Strana 1 z 7

Recenze

 • Syn mal bradavice po celých ploskach nôh, jednu som znicila bežnými dostupnými prostriedkami v lekarni a desať maličkých sa okolo tej znicenej objavilo, všetko čo sa dalo sme skúsili, nič nič nepomáhalo, nakoniec som skúsila Remasacaps, po prvom balení začali bradavice miznúť, až som tomu neverila, potom som to podporila aj prikladaním cesnaku v octe, na noc, po troch baleniach sme mali nohy čisté. Určite odporúčam :-)
  Moni
 • Tak konečně zmizly, všech pět po třech letech. Díky hlívo, budu o tobě hlásat jenom to nejlepší . Lenka
  Lenka
 • Výborný na imunitu , a taky bradavice konečně mizí po třech letech , jenom jedna ještě zůstává , ale je menší. Dávám ji tak dva měsíce a díky hlívě určitě zmizí. Jsem ráda že jsem natrefila na váš produkt .
  Lenka Lysková
 • Očividně funguje. Co se týče posílení imunity, obvykle touto dobou mívám pravidelně zánět horních cest dýchacích, letos se tento nevítaný společník stále nedostavil. I když jsem několikrát cítil, že na mě něco leze, naštěstí z toho nic nebylo.
  P.Z.

Strana 1 z 3

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia