fin Prostis

  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300986

EAN: 6428300004124

Péče o prostatu a močovou soustavu

Vaše cena: 485,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Prostis  obsahuje výtažek sušeného zralého plodu z americké trpasličí palmy (Serenoa repens) a zlatobýlu obecného.

Serenoa repens pečuje o močový trakt, má kladný vliv na normální funkci prostaty, je užitečná zejména pro muže středního a vyššího věku. Přispívá k normální činnosti reprodukčního systému, je prospěšná pro růst vlasů.

Zlatobýl obecný je prospěšný pro močovou soustavu - přispívá ke správné funkci močového měchýře a dolních močových cest, je užitečný pro přirozenou obranyschopnost, pečuje o menstruační i menopauzální komfort.

Parametry

Složení: extrakt Serenoa repens 80%, extrakt natě zlatobýlu obecného 20%. Obsah alkoholu je 57%. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla.
Obsah: 50 ml (-5%)
Doporučené dávkování: 5 kapek 3x denně.
Návod k použití: ráno, v poledne a večer s vodou před jídlem. Nepřekročit denní dávkování. Výrobek není určen dětem a k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Nebyly nalezeny žádné komentáře.

Recenze

  • Mám dědečka (69 let), který nevěří vitaminům ani jejich užívání, ať už z preventivních důvodů či kvůli zlepšení zdravotního stavu. Já sama jsem členkou Finclubu již několik let, mám svoje oblíbené produkty, které odebírám a věřím jim, proto mě po nějaké době „přešla chuť“ s dědou na toto téma diskutovat. Před rokem ovšem začal mít problémy s prostatou. A protože babička je z jiného těsta a nějaké naše přípravky už brala, zeptala se mě, zda by se něco pro dědu „na tu prostatu“ nenašlo. Donesla jsem jí Prostis s tím, že nevím, jak chce dokázat, aby to děda bral. A tak mu to nejdříve dávala tajně! Do čaje a minerálek, trochu jinou chuť vždy zamluvila novou příchutí nápoje a tak různě… Kdyby se nic nedělo, možná by to takto probíhalo dodnes, ovšem dědovi se po čase zmírnily potíže a začalo mu být lépe. Když se s tím pochlubil babičce (což ani nemusel, protože si sama všimla, že se v noci tak často nebudí a nechodí na WC), řekla mu, že je to jejím přičiněním a ukázala Prostis. Nejdřív tomu nechtěl věřit, ale pak „dobrovolně“ dobral celou lahvičku. A co se stalo dál? Teď už je to on, kdo se nestydí a vždy si řekne o další. Vaše věrná členka
    věrná členka

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia