fin Mycelcaps NEW

 • Nejprodávanější
 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300973

Extrakt z houby Shiitake - nyní o 25 % více AHCC® v jedné kapsli

Vaše cena: 2 290,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Doplněk stravy Mycelcaps obsahuje patentovanou sloučeninu AHCC® získanou z mycelií hub Shiitake (mycelium - podhoubí).

Japonské houbě Shiitake (houževnatec jedlý) se přezdívá „perla mezi houbami“, v Asii je již několik staletí považována za ceněnou houbu s vysokou výživnou hodnotou. Je zdrojem mnoha látek prospěšných pro organismus. Hlavní složkou jsou polysacharidy, které mají kladný vliv na funkci imunitního systému.

AHCC® je předmětem výzkumů probíhajících zejména v Japonsku (cca 200 studií na 30 univerzitách), na toto téma vyšla řada článků i odborných publikací. Vědci zkoumají účinky AHCC® u vysokého krevního tlaku, u diabetu, alergií, u narušené imunity. Prokazují jeho význam pro oslabené jedince, rekonvalescenty, lidi ve stresu. Extrakt přispívá k ochraně organismu před faktory znečištěného životního prostředí, příznivě působí na obranyschopnost těla.

V roce 2015 výrobce inovoval patentovanou látku AHCC® a nazval ji „Professional Grade AHCC®“. Tato nová forma je využívána profesionály v nemocnicích v Japonsku a USA. Oproti předcházející verzi je zdrojem většího množství alfa-glukanů, adenosinu a GI sacharidů - jedná se o látky povzbuzující ochranný systém organismu a zesilující jeho imunitní reakce. 

Parametry

Složení: 1 kapsle: 200,25 mg aktivní sloučeniny AHCC®, mikrokrystalická celulóza (látka protispékavá), rostlinná kapsle Pullulan.
Obsah účinných látek: ve 3 kapslích: 600,75 mg aktivní sloučeniny AHCC®
Obsah: 80 kapslí/38 g
Doporučené dávkování: 1 kapsle 3x denně
Návod k použití: ráno, v poledne a večer, po jídle, zapít. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávkování. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Výrobek není určen dětem do 3 let.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, jsem již dlouholetým členem FinClub a vždy jsem plně spokojený. Rád bych si teď pořídil Mycelcaps (pro podporu imun. sys.), ale mám dotaz. U jiných výrobců (přímo z USA či Japonska) jsem četl, že látka AHCC se má užívat na lačno, nebo před jídlem ("before meal"). Vy doporučujete užívat AHCC po jídle.....Je to tedy u této látky jedno, nebo co je lepší? Na lačný žaludek, nebo po jídle? Pokud budu Mycelcaps užívat jinak (myslím co se týká spojitosti s jídlem) můžu snížit vstřebání AHCC do těla? Nebo se může účinná látka v žaludku rozložit a stát se tak neúčinnou? Jakmile si koupím Mycelcaps mám ho tedy užívat po jídle, nebo raději na lačný žaludek, či je to jedno? Velice děkuji předem za ochotu a váš čas! Děkuji!
Mayer
29. 7. 2019
Dobrý den, Mycelcaps na lačný žaludek může u citlivých jedinců dráždit žaludek, proto ho doporučujeme po jídle. Pokud Vám to nic nedělá, lze ho brát i před jidlem. Za dotaz děkuje MUDr Jana Brychtová
Finclub
2. 8. 2019
Dobrý den,doporucujete tento produkt i pacientům s autoimunitnimi chorobami? (revmatoidni artritida). Děkuji
Anna Beránková
17. 2. 2019
Dobrý den. Podle japonského producenta a anglických studií je možné tento produkt - doplněk stravy podávat i při autoimunitních onemocněních. Finclub
Finclub
28. 2. 2019

Recenze

 • S Finem mám prvotřídní zkušenost :-) vynikající je Mycelcaps! Zinkofresh jako 1. pomoc... A ještě velkým pomocníkem bylo u nás Colostrum! Všem vřele doporučuji, za mne milión 1 s hvězdičkou.
  J.J.
 • Vzhledem k tomu, že manžel má potíže s chronickým kašlem, rozhodli jsme tuto zimu vyzkoušet Mycelcaps. A skutečně - zimní měsíce zvládl bez problémů, dokonce i chřipkové období ho nesložilo. Navíc se spravily i jeho problémy se žaludkem, prostě zlepšení po všech stránkách, a hlavně má i více energie!
  Lucie
 • S vašimi produkty jsem se seznámila poprvé asi před 3 lety, kdy jsem jela do Frenštátu navštívit svého pana profesora Karla Hrubiše a při té příležitosti jsem se seznámila s jeho dcerou - paní Marií Grafovou-Hrubišovou. Měla jsem tehdy zdravotní potíže, opakované záněty průdušek, virózy. Paní Grafová mi obětavě pomohla a můj zdravotní stav se výrazně zlepšil. Užívala jsem Bi-iomare caps, acerolu, Echinfis, spirulinu a později Mycelcaps. Od té doby jsem i členkou Finclubu. Sledování a studium materiálů vydávaných Finclubem mi pomohly zvládnout situaci, která mě před časem potkala. V listopadu 2014 jsem se totiž podrobila operaci zhoubného nádoru prsu. Ještě před zákrokem jsem začala užívat Biomare a Mycelcaps. Cenné rady mi tehdy poskytl MUDr. Holeyšovský. Měla jsem výbornou péči lékařů z Thomayerovy nemocnice v Praze - MUDr. Vrabcová mě úspěšně odoperovala a paní profesorka Abrahamová se o mne stará po onkologické stránce. Měla jsem 6 chemoterapií a 25 ozářek. Operaci i následnou léčbu jsem celou prodělala bez potíží. Jsem ráda, že profesorka Abrahamová mi přípravky z Finclubu „nezakázala“, třebaže sama vyznává klasickou medicínu. Jsem přesvědčená, že produkty Biomare a Mycelcaps měly vliv na průběh léčby, po celou dobu jsem vůbec nebyla nemocná. Cítila jsem se a cítím se dobře. Vím, že jsem se nemohla spoléhat jen na přípravky. Důležitá je při léčbě psychika a úprava režimu. Snažila jsem se změnit jídelníček, odpočívat a zachovat si pozitivní mysl. Vedle toho jsem měla štěstí jak na výborné lékaře z Thomayerovy nemocnice, kterým plně věřím, tak na výborné lidi z Finclubu - obětavou a nyní mou blízkou přítelkyni Mařenku Grafovou a laskavého pana doktora Holeyšovského. Setkala jsem se ve Finclubu ještě s řadou lidí, kteří mi vždy ochotně pomáhají a v nichž mám dobré přátele.
  Věra V.
 • Věřím tomu, že základem všeho je dobrá imunita organismu. A také dobrá nálada a život bez stresu. Pokud imunita funguje, jsme zdraví, cítíme se dobře a máme sílu a chuť zdolávat menší i větší překážky, které život přináší. A právě Mycelcaps, i když je to dražší záležitost, nám v tom může hodně pomoci. Já osobně jsem ho nasadila celé rodině. Mám otce, kterému je 86 let, má problémy spojené s tímto vysokým věkem. Postupně mohl vynechat takřka všechny chemické léky a „zobe“ produkty Finclubu. Asi měsíc užívá i Mycelcaps a můžu říct, že v pohodě přežil i pro staré lidi těžké období tropického počasí. Mycelcaps užívá i můj partner, kterému diagnostikovali výduť na aortě. Spolu s Epamarcapsem a Karditabsem se nám daří udržet aortu na uzdě (nerozšiřuje se). I já beru Mycelcaps, abych nebyla šizená a všechno vydržela. Velmi dobré reference mám od své kamarádky, která tento produkt užívá i s manželem. Oba jsou nadšení - zlepšila se jim imunita i psychika. A hned si u mě Mycelcaps objednala pro maminku. Každý rozumný člověk chce nemocem předejít, také si hodně lidí uvědomuje, že chemie všechno neřeší, že prevence je opravdu důležitá. A k tomu je tady sice dražší, ale o to unikátnější produkt, který jiné společnosti nemají.
  Helena S.

Strana 1 z 2

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia