fin Mineraltabs

  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300982

EAN: 6428300003417

Komplex minerálů

Vaše cena: 400,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Mineraltabs obsahuje minerály a stopové prvky, které přispívají ke správnému fungování organismu.

Vápník přispívá k normální srážlivosti krve, k činnosti svalů, je potřebný pro zdravé zuby a kosti, pro růst kostí u dětí.
Fosfor má kladný vliv na energetický metabolismus, na stav kostí a zubů.
Hořčík přispívá ke snížení únavy, k činnosti nervové soustavy, svalů a psychiky.
Křemík je jedním ze základních stavebních kamenů svalových tkání.
Železo kladně ovlivňuje tvorbu červených krvinek a hemoglobinu.
Zinek přispívá k plodnosti, pečuje o zrak, kosti, vlasy, pokožku, imunitu.
Mangan přispívá k tvorbě pojivových tkání, k ochraně buněk před oxidativním stresem.
Měď podporuje přenos železa v těle, udržení normálního stavu pojivových tkání.
Selen přispívá k tvorbě spermií, k ochraně před oxidativním stresem, pečuje o imunitu, štítnou žlázu.
Chrom přispívá k udržení optimální hladiny glukózy v krvi.
Vitamín C přispívá k tvorbě kolagenu, ke snížení únavy, zvyšuje vstřebávání železa.

Parametry

Složení: 1 tbl.: vápenaté soli kys. fosforečné, látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý; oxid hořečnatý, L-askorbová kys., křemelina, citrát železnatý a zinečnatý, L-seleno-methionin, citrát manganatý a měďnatý, vanilin (přírodní aroma), pikolinát chromitý. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek: ve 2 tbl. (% denní referenční hodnoty příjmu): vápník 260 mg (32,5%), fosfor 200 mg (28,6%), hořčík 90 mg (24%), vit. C 60 mg (75%), křemík 16 mg, železo 5 mg (35,7%), zinek 4 mg (40%), mangan 0,8 mg (40%), měď 0,5 mg (50%), selen 20 μg (36,4%), chrom 13 μg (32,5%)
Obsah: 110 tbl./77 g
Doporučené dávkování: 2 tbl. denně.
Návod k použití: ráno a v poledne po jídle nebo výkonu, zapít tekutinou. Nepřekračovat denní dávkování. Přípravek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, může se tento produkt - fin Mineraltabs brát při kojení?
Věra Martínková
24. 10. 2020
Dobrý den, pokud dodržíte doporučené dávkování, lze produkt - doplněk stravy užívat i v době kojení. Finclub
Finclub
26. 10. 2020
Dobrý den , může mineraltabs používat pejsek když má špatnou průdušnici a dělají se mu kaminky v mocovem měchýři. Dekuji
Andrea
11. 6. 2020
Dobrý den, tento doplněk stravy je prioritně určen pro člověka. Víme, že naši členové někdy používají tyto doplňky stravy také pro zvířátka, ale spíše se poraďte se svým veterinářem. Finclub
Finclub
11. 6. 2020

Strana 1 z 4

Recenze

  • Colplustabs se osvědčil v případech, kdy má někdo problémy s trávením nebo pálením žáhy, s brkáním po jídle či pachutí z úst po probuzení. Přípravek zbavil potíží, když se užívala jedna tableta 3 až 4x denně, vždy 10 minut před jídlem (nejlépe ráno, v poledne, večer a před spaním, zapít asi 1 dl vlažné vody). Kdo trpí únavou, ať přidá Mineraltabs (2x1, mezi jídly, dopoledne a odpoledne), bude se cítit svěží a plný energie.
    Blanka
  • Před rokem, když mi obvodní lékařka zjistila uzlíky na štítné žláze a můj organismus byl opravdu hodně vyčerpaný, měla jsem velké štěstí: setkala jsem se s vzácnou paní, odbornou poradkyní na vitamíny a minerály Finclubu, RNDr. Dagmar Zicháčkovou, která mi okamžitě nabídla radu a pomoc. Můj zdravotní stav konzultovala s MUDr. Michalem Klácelem, vzápětí mi velmi ochotně vysvětlila možnosti registrace a všechny výhody členství ve Finclubu. Po regi-straci mi přivezla preparáty, které jsem potřebovala - byly to Mycelcaps, Selenitabs a Mineraltabs. Následkem špatné funkce štítné žlázy jsem se cítila tak unavená, že jsem na produkty čekala doslova jako „na smilování“. A nejen, že jsem nebyla zklamaná, ale tyto přípravky daleko předčily moje očekávání. Úlevu jsem pocítila ihned - jako bych vnitřně omládla o 20 let! Zase jsem nabrala elán a tolik potřebnou vitalitu pro svou rodinu.
    J.G.

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia