fin Mega7

 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300125

Rakytník - pro srdce i pokožku

Vaše cena: 1 245,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Mega7 obsahuje za studena lisovaný olej získaný z rakytníku řešetlákového. Rakytníkový olej je zdrojem esenciální mastných kyselin (omega-3, 6, 7, 9), vitamínů i minerálů.

Rakytník řešetlákový má prospěšný vliv na stav pokožky, pečuje o imunitu a přirozenou obranyschopnost, podporuje činnost kardiovaskulárního systému, je užitečný pro udržení energie, pro boj s únavou, přispívá k normálnímu trávení. Ve Finsku byl rakytník vyhlášen rostlinou roku 2005.

Parametry

Obsah účinných látek: ve 4 kapslích: olej z rakytníku řešetlákového 2 000 mg - kyselina palmitoolejová 600 mg, kys. linolová 400 mg, kys. olejová 120 mg, kys. vaccenicová 90 mg, kys. linolenová 20 mg. Výrobek není určen dětem do 3 let.
Obsah: 60 kapslí
Doporučené dávkování: 2 kapsle 2x denně
Návod k použití: 2 kapsle ráno, 2 kapsle v poledne, při jídle
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Nebyly nalezeny žádné komentáře.

Recenze

 • K Vianociam som dostala preparát Mega7. Najprv som nevedela, čo s tým, pretože som o ňom nič nevedela. Po prečítaní, čo všetko rakytník v sebe ukrýva, som ho začala užívať so zvedavosťou. Nič zvláštne som nezistila, avšak po zimnom období som si uvedomila, že ani raz som nebola chorá ani prechladnutá! A to ja som si v zime vždy užila nekonečných viróz a nádchy. Teraz som to prežila bez jedinej vreckovky. A čo viac, myslím si, že rakytníkovým olejom som pomohla aj svojmu srdcu - a to znížením hladiny cholesterolu, ktorú som mala zvýšenú. S užívaním produktu som neprestala, kúpila som si ďalšie balenie, ako „udržiavaciu dávku“.
  Fanynka zo Slovenska
 • Ráda bych vám poděkovala za přípravek Mega7, který považuji za svého výborného pomocníka. Od té doby, co ho užívá má malá dcerka, se cítí moc dobře. Mám dojem, že tyto kapsle skvěle posilují její velice špatnou imunitu, navíc se nám osvědčily při zánětech žaludeční sliznice. Eva Ch., Praha
  Eva Ch.
 • K Vánocům jsem dostala od mamky preparát Mega7 i s katalogem. Protože užívám nějaké léky, nechtěla jsem je kombinovat s něčím novým a pro mě neznámým, dokonce mě napadlo, že dárek zřejmě skončí u někoho dalšího. Když jsem ale prolistovala katalog a přečetla si o tomto produktu i další údaje, vzpomněla jsem si, že u sousedů na zahradě rostou keře se stejnými bobulemi. Nejdřív jsem se zašla na rostlinu poptat, až pak jsem se dala i do užívání kapslí. Řekla jsem si, že něco na tom musí být, když obsahují takové množství vitaminů a když se navíc tak složitě sklízí - až po mrazech, jinak bobulky z trnitých větví nedostanete. Poctivě jsem snědla celé balení a koupila si druhé. Ačkoliv obvykle je pro mne zima obdobím neustálého nachlazení, rýmy a alespoň jedné chřipky, tentokrát jsem ji přečkala bez jediného kapesníku! Nejlepší na tom je, že jsem díky rakytníkovému oleji pomohla také svému srdci - a to snížením hladiny cholesterolu, kterou jsem měla (jako ostatně spousta lidí) zvýšenou. Jsem velice zvědavá na výsledky kontrolního odběru krve u svého lékaře, zda tento dobrý stav vydrží i přesto, že už mi Mega7 došla. Zdraví Marcela z Ostravy
  Marcela
 • Krátce po svém zavedení si tento olej z rakytníku řešetlákového získal značnou oblibu. V jakých případech konkrétně pomáhal? • po jeho užívání se celkově zlepšil stav pleti, vynikající zkušenosti u akné a potíží s afty • poměrně rychlé zlepšení nastalo u atopického ekzému a lupénky • pomohl u zánětu močových cest, u plísní na nohou • u růžovky se po vybrání dvou balení dostavilo viditelné zlepšení stavu pleti • u popálenin došlo k mnohem rychlejšímu hojení • vaginální výtoky ustaly po jednom balení • „zastavilo se“ nebo „zpomalilo“ šedivění vlasů (když paní odrostly zabarvené vlasy, zjistila, že už nemá tolik šedin na rozdíl od doby, kdy Mega7 nebrala)
  poznámky z anket

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 20 let
na trhu

Garance lékařského
grémia