fin Mega7

 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300125

EAN: 6428300092534

Rakytník - pro srdce i pokožku

Vaše cena: 1 245,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Mega7 obsahuje za studena lisovaný olej získaný z rakytníku řešetlákového. Rakytníkový olej je zdrojem esenciální mastných kyselin (omega-3, 6, 7, 9), vitamínů i minerálů.

Rakytník řešetlákový má prospěšný vliv na stav pokožky, pečuje o imunitu a přirozenou obranyschopnost, podporuje činnost kardiovaskulárního systému, je užitečný pro udržení energie, pro boj s únavou, přispívá k normálnímu trávení. Ve Finsku byl rakytník vyhlášen rostlinou roku 2005.

Parametry

Složení: NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek: ve 4 kapslích: olej z rakytníku řešetlákového 2 000 mg - kyselina palmitoolejová 600 mg, kys. linolová 400 mg, kys. olejová 120 mg, kys. vaccenicová 90 mg, kys. linolenová 20 mg. Výrobek není určen dětem do 3 let.
Obsah: 60 kapslí
Doporučené dávkování: 2 kapsle 2x denně
Návod k použití: 2 kapsle ráno, 2 kapsle v poledne, při jídle
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Nebyly nalezeny žádné komentáře.

Recenze

 • Vážení pracovníci! Bola som chorá na zápal trojklanného nervu, odborne dg. neuralgia N.V. 3 vetva. Liečila som sa 3 mesiace u neurológa. Užívala som veľa rôzných liekov, a potom mi syn kúpil vo vašej predajni rakytníkový olej Mega7 a ten mi pomohol, zápal odišiel a teraz sa cítim veľmi dobre. Oslobodila som sa od ukrutných bolestí. Ešte som si kúpila ďalšie balenie, aby sa mi choroba nevrátila. Pre mňa ako dôchodkyňu je to síce dosť drahé, ale čo človek neurobí pre zdravie. Musím sa uskromniť a tento produkt si zas kúpim, len aby sa mi choroba už nevrátila. Videla som vo vašej predajni, ako si zákazníci kupovali rôzne výživové doplnky, asi majú tiež dobré skúsenosti s vašimi výrobkami, protože zdravie je nadovšetko. S úctou Anna E.
  Anna E.
 • Pomáhá i zvířátkům - Přípravek MEGA7 doporučuji na vnitřní i vnější použití u zvířat po operaci. Pooperační jizva se krásně „uzavře“ a zhojí. Když rakytníkový olej z kapsle vytlačíte a použijete na potření rány, jeho chuť často zvíře odradí od vykousávání stehů, rána zůstane suchá a zacelená. Moje zkušenost s vnitřním užíváním je 1 kapsle na 35 kg hmotnosti zvířete. U koček a menších psů stačí pár kapek vytlačit z kapsle a přidat do jídla, zbytkem potřít pooperační ránu. Mega7 je z mého pohledu úžasným pomocníkem i při drobných poraněních, zkrátka když máte doma nezbedného parťáka, mějte tento produkt po ruce.
  FC
 • K Vianociam som dostala preparát Mega7. Najprv som nevedela, čo s tým, pretože som o ňom nič nevedela. Po prečítaní, čo všetko rakytník v sebe ukrýva, som ho začala užívať so zvedavosťou. Nič zvláštne som nezistila, avšak po zimnom období som si uvedomila, že ani raz som nebola chorá ani prechladnutá! A to ja som si v zime vždy užila nekonečných viróz a nádchy. Teraz som to prežila bez jedinej vreckovky. A čo viac, myslím si, že rakytníkovým olejom som pomohla aj svojmu srdcu - a to znížením hladiny cholesterolu, ktorú som mala zvýšenú. S užívaním produktu som neprestala, kúpila som si ďalšie balenie, ako „udržiavaciu dávku“.
  Fanynka zo Slovenska
 • Ráda bych vám poděkovala za přípravek Mega7, který považuji za svého výborného pomocníka. Od té doby, co ho užívá má malá dcerka, se cítí moc dobře. Mám dojem, že tyto kapsle skvěle posilují její velice špatnou imunitu, navíc se nám osvědčily při zánětech žaludeční sliznice. Eva Ch., Praha
  Eva Ch.

Strana 1 z 2

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia