fin Lycoforscaps

  • DO VYPRODÁNÍ
  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300964

EAN: 6428300092510

Lykopen z rajčat s vitamíny a zinkem - nově v rostlinných kapslích

Vaše cena: 925,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Lycoforscaps obsahuje lykopen - karotenoid získaný ze speciálně šlechtěné odrůdy rajčat HLLS. Je obohacen o vitamíny C, D3 a zinek.

Lykopen je snadno přijímán a snášen, nezpůsobuje vznik alergické reakce jako při požití celých rajčat. Pro zajímavost - 3/4 kg pyré z rozvařených rajčat je zdrojem asi 15 mg lykopenu, což je množství obsažené v denní dávce produktu Lycoforscaps.
Mezi nejčastější uživatele lykopenu patří osoby před odjezdem na dovolenou, kdy se připravují na nápor slunečního záření, nebo muži středního a vyššího věku v rámci péče o prostatu.

Zinek je důležitý pro kosti, vlasy, nehty, pokožku a zrak

Vitamín C má kladný vliv na obranyschopnost organismu, na činnost nervové soustavy.

Vitamín D je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí, pro imunitu, je důležitý při nedostatku slunečních paprsků.

 

Parametry

Složení: mikrokrystalická celulóza (látka protispékavá), lykopenový extrakt 150 mg, rostlinná HPMC kapsle, L-askorbová kyselina, citrát zinečnatý, cholekalciferol. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek: ve 2 cps. (%DRHP): vitamín C 40 mg (50%), lykopen 15 mg, zinek 5 mg (50%), vit. D3 20 µg (400%).
Obsah: 60 kapslí/27 g
Doporučené dávkování: 1 kapsle 2x denně
Návod k použití: ráno a v poledne, před jídlem, zapít. Přípravek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Nebyly nalezeny žádné komentáře.

Recenze

  • Rada by som sa s Vami podelila o moje skúsenosti z Finclubu a to ako mi veľmi pomohol Lycoforscaps. Keď som mala 40 rokov, zistili mi myom na maternici, ktorý mal tendenciu rásť. Pani doktorka prikázala chodiť na pravidelné kontroly, čiže myom sledovať. Bola som na kontrole po pol roku a myom mal už 3,2 cm. Mala som poslednú šancu a to kontrola o 3 mesiace. Keď sa myom opäť zväčší musia odstrániť aj maternicu. Bola som zúfalá. S touto správou som sa zdôverila kamarátke a ona mi v tej chvíli ponúkla Lycoforscaps. Povedala som si, že to skúsim, veď nič nemôžem stratiť. Tak som si kúpila 2 krabičky a prvý mesiac som užívala 2 kapsuly denne, potom ďalšie dva mesiace 1 kapsulu denne. Po doužívaní som zavítala na kontrolu k svojej gynekologičke. Ona s úžasom pozerala na monitor, keď mi robila sono maternice. Ja som nevedela prečo, až sa ma spýtala - pani Anna a Vy čo ste robili? Ja som nevedela, či to je zlá správa alebo dobrá, až mi vlastne oznámila, že za tie 3 mesiace sa mi myom zmenšil o 9 mm, čím som vlastne utiekla z operačného stola a tým som vyhrala. Úžasné - za to vďačím Lycoforscapsu, čo som vlastne nakoniec aj p. doktorke povedala. Ona mi na moje počudovanie povedala, že som si vybrala správnu cestu tým, že som sa dala na prírodné produkty. Doma som si povedala, že chcem aj ja pomáhať ľuďom, ktorí o to stoja, pretože zdravie je najväčšie bohatstvo, ktoré človek má. Tak som sa zaregistrovala do Finclubu a dnes som veľmi rada, že môžem pomáhať iným. Ešte raz veľká vďaka. S pozdravom Anna
    Anna
  • Jsem členkou Finclubu již více jak 10 let, přípravky dobře znám a často je užívám. Za tu dobu vím, že pokud člověk chce pro své zdraví něco udělat a jeho odhodlání mu vydrží, určitě mu to přinese ovoce. Vždy mne potěší, když se na mě někdo obrátí s prosbou o radu, o doporučení vhodného preparátu a pak za čas přijde s tím, že se cítí lépe. Tomu jsem opravdu ráda. A nyní k jedné z mých zkušeností. Koncem roku jsem měla velké problémy s bederní páteří, rozjelo se to tak, že se ze mě stal „ležák“ a lékařka mi jezdila každý den píchat injekce. Hned 2. ledna jsem byla převezena do nemocnice na kapačky. Tímto to ale neskončilo - našli mi zvýšené markry v krvi a začaly nové trable. Lékař onkolog, který spolupracuje i s Finclubem již řadu let, mě ujistil, že se to někdy stává po zánětu v těle. Podle doporučení jsem tehdy začala užívat Lycoforscaps a „světe, div se“ - markry šly dolů! Produkty mě opět nezklamaly. Koupila jsem si další balení a pevně věřím, že vše snížím na hladinu určenou pro zdravého člověka. I v Praze v nemocnici Na Homolce mi potvrdili, že je vše v naprostém pořádku. Píši svůj dopis hlavně proto, že jsem před léty prošla rakovinou a můj strach byl na místě. Přesto jsem pevně věřila, že vše skončí dobře, vždyť se o své zdraví preventivně starám! Ještě jednou děkuji a všechny zdravím. Mirka z Benátek nad Jizerou
    Mirka

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 30 let
na trhu

Garance lékařského
grémia