fin Lycoforscaps NEW

  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300964

EAN: 6428359992519

Lykopen získaný z rajčat

Vaše cena: 900,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Doplněk stravy Lycoforscaps NEW obsahuje lykopen - karotenoid získaný ze speciálně šlechtěné odrůdy rajčat HLLS. Je obohacen o vitamíny C, D3 a zinek.

Lykopen je lidským organismem snadno přijímán a snášen, nezpůsobuje vznik alergické reakce jako při požití celých rajčat. Pro zajímavost - ¾ kg pyré z rozvařených rajčat je zdrojem asi 15 mg lykopenu, což je množství obsažené v denní dávce produktu Lycoforscaps NEW. Lykopen se hojně objevuje v rajčatech, v červeném ovoci a zelenině, v organismu se hromadí hlavně ve varlatech, nadledvinkách a prostatě. Statisticky patří mezi nejčastější uživatele lykopenu osoby před odjezdem na dovolenou, kdy se připravují na nápor slunečního záření, nebo muži středního a vyššího věku v rámci péče o prostatu.

Vitamín C přispívá k tvorbě kolagenu, má kladný vliv na obranyschopnost organismu, na činnost nervové soustavy, je užitečný v boji s únavou.

Vitamín D pomáhá udržet optimální hladinu vápníku v krvi, je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí, důležitý pro imunitu. Je potřebný při nedostatku slunečních paprsků, užitečný v oblastech s inverzí a smogem. Doporučuje se např. seniorům, ženám v menopauze, sportovcům, vegetariánům, mládeži v období růstu.

Zinek je důležitý pro udržení zdravých kostí, vlasů, nehtů, pokožky a zraku. Pomáhá udržet správnou hladinu testosteronu v krvi, přispívá k normální plodnosti.

Parametry

Složení: Obal kapsle obsahuje hovězí želatinu.
Obsah účinných látek: Obsah účinných látek ve 2 kapslích: vitamín C 40 mg, lykopen 15 mg, zinek 5 mg, vitamín D3 20 µg.
Obsah: 60 kapslí/27 g
Doporučené dávkování: 1 kapsle 2x denně
Návod k použití: Ráno a v poledne, před jídlem, zapít. Přípravek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Nebyly nalezeny žádné komentáře.

Recenze

  • Jsem členkou Finclubu již více jak 10 let, přípravky dobře znám a často je užívám. Za tu dobu vím, že pokud člověk chce pro své zdraví něco udělat a jeho odhodlání mu vydrží, určitě mu to přinese ovoce. Vždy mne potěší, když se na mě někdo obrátí s prosbou o radu, o doporučení vhodného preparátu a pak za čas přijde s tím, že se cítí lépe. Tomu jsem opravdu ráda. A nyní k jedné z mých zkušeností. Koncem roku jsem měla velké problémy s bederní páteří, rozjelo se to tak, že se ze mě stal „ležák“ a lékařka mi jezdila každý den píchat injekce. Hned 2. ledna jsem byla převezena do nemocnice na kapačky. Tímto to ale neskončilo - našli mi zvýšené markry v krvi a začaly nové trable. Lékař onkolog, který spolupracuje i s Finclubem již řadu let, mě ujistil, že se to někdy stává po zánětu v těle. Podle doporučení jsem tehdy začala užívat Lycoforscaps a „světe, div se“ - markry šly dolů! Produkty mě opět nezklamaly. Koupila jsem si další balení a pevně věřím, že vše snížím na hladinu určenou pro zdravého člověka. I v Praze v nemocnici Na Homolce mi potvrdili, že je vše v naprostém pořádku. Píši svůj dopis hlavně proto, že jsem před léty prošla rakovinou a můj strach byl na místě. Přesto jsem pevně věřila, že vše skončí dobře, vždyť se o své zdraví preventivně starám! Ještě jednou děkuji a všechny zdravím. Mirka z Benátek nad Jizerou
    Mirka

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 20 let
na trhu

Garance lékařského
grémia