fin Karditabs NEW

 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300161

EAN: 6428300003424

Hořčík a B vitamíny - péče o svaly a nervy

Vaše cena: 440,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Karditabs NEW je zdrojem hořčíku, B vitamínů a nové formy kyseliny listové - tzv. QUATREFOLIC FOLATE.

Účinnější a vstřebatelnější forma kyseliny listové QUATREFOLIC – biologicky aktivní forma – IHNED využitelná v těle, ihned vstupuje do tzv. folátového cyklu (obecně je kys. listová neaktivní a musí být metabolizovaná na aktivní formu v těle), 3x vyšší biologická využitelnost v lidském organismu. Nyní již neskrývá deficit vitamínu B12 + nemůže nyní dojít k předávkování kyseliny listové (vyšší dávky kys. listové mohly skrývat deficit vt. B12 a tak zpožďovat jeho diagnostiku).

Hořčík je důležitý pro normální stav kostí, zubů, pro činnost svalů i nervové soustavy, pomáhá bojovat s únavou. Kyselina listová (vitamín B9) podporuje krvetvorbu, přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu i k funkci imunitního systému.

Vitamín B6 má kladný vliv na metabolismus homocysteinu (který bývá nazýván „cholesterolem 3. tisíciletí“), je důležitý pro tvorbu červených krvinek, pro naši obranyschopnost.

Vitamín B12 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu i ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Parametry

Složení: 1 tablety: oxid hořečnatý 363,68 mg, látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý; kukuřičný škrob (pojivo), kyanokobalamin, pyridoxin hydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutamová. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek: v 1 tabletě (% denní referenční hodnoty příjmu): hořčík 200 mg (53%), vitamin B6 2,2 mg (157%), vitamin B9 (Quatrefolic) 300 μg (150%), vitamin B12 3 μg (120%)
Obsah: 60 tablet/39 g
Doporučené dávkování: 1 tableta denně.
Návod k použití: večer před jídlem zapít tekutinou. Nepřekročit denní dávkování. Výrobek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, je tento přípravek vhodný pro těhotnou ženu? Obecně se dnes Kyselina listová doporučuje ženám užívat ve formě potravinového doplňku, nikoli však hořčík. Jaký je na to váš názor. Žena je v 1. trimestru. Děkuji za odpověď.
Hana Fremrová
30. 7. 2016
Dobrý den, pokud žena nepřekročí doporučenou denní dávku a nebude přijímat Mg ještě jinou formou (Magnesia minerální voda apod) lze Karditabs brát i v těhotenství, ovšem nejlépe po skončení 1. trimestru, a tomto období doporučuji konzultovat ošetřujícího gynekologa. MUDr. Jana Brychtová
Finclub
1. 8. 2016

Recenze

 • Velmi dobrý, vždy mě „postaví na nohy“.
  Anna O.
 • Všechno to začalo lyžováním. Na lyžařském kurzu na střední škole jsem se nebezpečně vybourala. Od té doby mě pobolívalo v pravém podbřišku a ani v nemocnici nemohli přesně určit, co mi vlastně je. Vypadalo to na slepé střevo, krevní rozbor tomu ale nenasvědčoval. Z chirurgie jsem putovala na gynekologii, ale ani vyšetření a ultrazvuk nic neukázaly. Vrátila jsem se domů s radou, že se mám šetřit a při silnějších bolestech používat studené obklady. Po půl roce jsem do nemocnice putovala podruhé, už na operaci slepého střeva. Říkala jsem si - snad už teď bude konečně klid. Ale nebyl. Lékaři navrhli testy na tetanii, které vše potvrdily - silná tetanie. Dostala jsem hořčík nitrožilně a později v tabletách, koupele s masážemi + cvičení, na kontroly jsem chodila jednou až dvakrát týdně. Bylo mi líp, ale jen „nárazově“. Bolest ustupovala, třeba i na týden či dva, ale pak se vracela s dalšími křečemi. V té době jsem ukončila školu… Po nastoupení do práce jsem si nemohla dovolit chodit pořád po doktorech a tak bylo s návštěvami rehabilitace konec. Jaká byla reakce? Bolesti o sobě daly vědět nejen v podbřišku, ale i ve stehnech, měla jsem pocit, jakoby mě bodalo tisíc malých jehliček. V práci jsem často ani nevydržela sedět na židli. V té době jsem sáhla po finclubáckém Magnesatabsu (brala jsem i 8 tablet denně), ale nějakou větší úlevu jsem nepocítila. Až pak - lékař mi doporučil Karditabs, pravidelně jednu tabletu denně. Tehdy došlo k největšímu obratu. Nevím proč, nejsem odborník, ale musím uznat, že od té doby se cítím moc dobře. Mám velkou radost, žádné bolesti, žádné křeče, žádné jehličky ve stehnech. Nedokážu si to vysvětlit, ale to nevadí. Beru Karditabs dál a doufám, že jeho účinky vydrží co nejdéle. paní Irena z Ostravy
  Irena z Ostravy

Související a podobné produkty

fin Optisaltabs

 • Doplněk stravy
 • 485,00 Kč

Draslík a hořčík - svalům, nervům, srdci

fin Mag375tabs

 • Doplněk stravy
 • 545,00 Kč

Hořčík původem z Mrtvého moře


fin Magnesatabs

 • Doplněk stravy
 • 400,00 Kč

Hořčík a B vitamíny - pro nervy, imunitu

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia