fin Guartabs

  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300997

EAN: 6428300003523

Guarana bojuje s únavou

Vaše cena: 400,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Guartabs  obsahuje extrakt z guarany, což je tropická dřevina pocházející z povodí Amazonky.

Guarana (Paullinia cupana) podporuje fyzickou kondici i psychickou vitalitu, pomáhá bojovat s únavou a nedostatkem energie.

Pečuje o imunitní systém, kladně ovlivňuje metabolismus tuků, pomáhá tak kontrolovat tělesnou hmotnost.

Mezi časté uživatele guarany patří osoby bojující s únavou nebo vykonávající činnost, která vyžaduje dlouhodobou koncentraci (např. řidiči či studenti během příprav ke zkouškám).

Parametry

Složení: 1 tbl.: sušený extrakt guarany (Paullinia cupana) 502,2 mg (10% kofeinu), látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, hořečnaté soli mastných kys., oxid křemičitý. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek: ve 2 tbl.: suš. extrakt guarany 1004,4 mg
Obsah: 40 tbl./25 g
Doporučené dávkování: 2 tbl. denně.
Návod k použití: ráno a v poledne, nezávisle na jídle, zapít tekutinou. Nepřekročit denní dávkování. Výrobek není určen pro děti a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, ráda bych si ujasnila, jak se tabletky správně užívají - zda se mají brát každý den pravidelně a tím dodají člověku síly, nebo se mají vzít při únavě a fungují povzbudivě - podobně jako třeba káva. Děkuji
Lucie Obůrková
11. 5. 2020
Dobrý den, Guartabs je životabudič "jako káva", jak uvádíte, takže podle potřeby a při nastupující únavě. Za dotaz děkuje MUDr. Jana Brychtová
Finclub
19. 5. 2020

Recenze

  • Guartabs je produkt, který nesmí chybět v našem autě - společně s manželem jsme s ním najezdili už tisíce kilometrů. Např. loni na podzim mě čekala cesta domů ze zahraničí s mým tehdy 2,5letým synem, kdy měl být poprvé vzadu sám. Ačkoliv jsem před cestou spala jen 4 hodiny, guarana hodně zvýšila mou koncentrovanost na dálnici a k mému překvapení i velkou dávku trpělivosti, co se týkalo syna. Tento přípravek upřímně doporučím každému řidiči a jsem velmi ráda, že můj manžel vyměnil 3 plechovky Red Bullu za 1 tabletu Guartabsu.
    Lucie
  • Je to perfektní věc, mám vyzkoušeno.
    Zuzana

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia