fin Glukimcaps+D3

  • Tip
  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300937

Beta-glukany z kvasnic s přírodním vitamínem D3

Vaše cena: 665,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Glukimcaps+D3 obsahuje patentovanou složku Wellmune® beta-glukan získanou z potravinářských kvasnic. Je obohacen o vitamín D3 získaný z lišejníku - je proto vhodný i pro vegany.

V roce 2011 obdržel na světové vědecké platformě v SupplySide West Scientific Award vítězné ocenění. Porota složená z odborníků posuzovala výrobky podle různých kritérií, v oznámení o výběru Wellmune® beta-glukanu agentura Virgo Publishing sdělila: „Všechny studie prokázaly významný přínos pro zdraví lidského organismu, včetně zlepšení fyzického zdraví, tělesné a duševní pohody.“

Vitamín D je důležitý pro funkci imunitního systému, pomáhá udržet optimální hladinu vápníku v krvi, podporuje udržení zdravých kostí, zubů a svalů. 

Parametry

Složení: 1 kapsle: Wellmune® beta-glukan 335 mg, rostlinná HPMC kapsle, látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, hořečnaté soli mastných kys., oxid křemičitý, cholekalciferol z lišejníku. NEOBSAHUJE laktózu, kvasnice, lepek a sladidla. Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek: v 1 kapsli (%DRHP): beta-(1,3)(1,6)-glukan 250 mg, vit. D3 10 µg (200%).
Obsah: 10 kapslí/4,6 g
Doporučené dávkování: 1 kapsle denně
Návod k použití: kdykoli během dne, zapít. Nepřekračovat denní dávkování. Výrobek není určen pro děti do 3 let, k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, mohu tyto vitamíny, když kojím? Dekuji
Olga
10. 12. 2022
Dobrý den. Neznáme složení Vaší celodenní stravy. Tyto výrobky jsou doplňky stravy a je tudíž ve Vaší kompetenci, zda produkt budete užívat či nikoliv. Finclub
Finclub
13. 12. 2022

Recenze

    Nebyly nalezeny žádné recenze.

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 30 let
na trhu

Garance lékařského
grémia