fin Fosfosercaps 90 caps.

 • Doplněk stravy
 • Nejprodávanější

Katalogové číslo: 300135

EAN: 6428300001086

Zdroj fosfatidylserinu

Vaše cena: 2 530,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Fosfosercaps byl vyhlášen Asociací prodejců zdravé výživy v Helsinkách produktem roku 2002. Krátce nato se dostal na český trh a brzy se zařadil mezi nejpopulárnější produkty Finclubu.

Představuje patentovaný komplex sójového lecitinu fosfatidylserinu a kyseliny fosfatidové (studie prováděné v Evropě i USA naznačují, že tyto látky mohou pomoci bojovat se stresem a čelit jeho dlouhodobému vlivu). Fosfatidylserin je součástí mozkových buněk, přispívá k funkci nervového systému, je užitečný pro koncentraci a schopnost učení.

Statisticky patří mezi časté odběratele tohoto doplňku stravy senioři, oblíbený je mezi studenty, žádaný osobami v produktivním věku, populární mezi manažery a intelektuálně aktivními lidmi.

Parametry

Složení: 1 kapsle: fosfolipidy získané ze sóji 480 mg, rostlinný olej, hovězí želatina, glycerol (zvlhčující látka), oxidy železa (barvivo). NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla.
Obsah účinných látek: ve 2 kapslích: fosfatidylserin 200 mg, kyselina fosfatidová 200 mg
Obsah: 90 kapslí/87 g
Doporučené dávkování: 2 kapsle.
Návod k použití: ráno a v poledne s jídlem. Obsahuje sóju. Nepřekročit denní dávkování. Výrobek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, Kapské jsme koupili našemu 4 letemu synovi, ale kapsle jsou doopravdy velké a navíc tedy mají i docela “nechutnou” chuť, takže ji objeví úplně v každém jídle. Už jsme zkusili i nutelu, ale i zde ji odhalil. Nemáte ještě nějaký typ, jak do nej kapsle dostat? Nevyrábí se i menší kapsle? Dekuji
Kristyna
24. 3. 2019
Dobrý den, je nám moc líto, že nemáme k dispozici menší kapsle či jinou formu. Syn má vynikající chuť, takže bezpečně odhalí tuto složku všude. Rodiče malých dětí toto mixují do jogurtů, medu apod. Ale díky excelentním chuťovým buňkám syn přijde i na toto, možná do nějakých polévek - tedy do většího množství stravy. Finclub
Finclub
25. 3. 2019
Zvažuji koupi produktu pro meho syna (8let), který má poruchu soustředění. Jak jsou kapsle velké? Trochu bojujeme s polykaním tablet. Je dávkování u dětí stejné a jak dlouho doporučujeme užívat? Děkuji za informaci.
Zdenka Hayde
28. 12. 2018
Dobrý den. Co se týká kapslí Fosfosercapsu, jsou veliké. Klienti ale mají vyzkoušené to, že kapsli rozříznou a obsah vytlačí např. do jogurtu, do potravy apod. Obvykle se u dětí doporučuje poloviční dávkování než je uvedeno na etiketě. Co se týká poruchy soustředěnosti případně ADHD, velmi dobré i klinické zkušenosti jsou s podáváním produktu PYCNOGENOL. S pozdravem Finclub
Finclub
8. 1. 2019

Strana 1 z 2

Recenze

 • Mám dobrou radu pro děti a ty, kteří špatně polykají tablety. Tyto jsou opravdu velké. Chuťově nechutné. Vytlačenou náplň vnuk poznal ve všem. Proto jsme tablety zamrazili a před užitím nařezali na malé kousky a vnukovi podávali jako zmrzlinové bonbony.
  Radka Macháčková
 • Z mých zkušeností mohu o tomto produktu říct, že je jedním slovem TOP :-)
  Tomáš S.
 • Studuji lékařskou fakultu, a přestože během zkouškového období cítím ten největší tlak, k užívání doplňků stravy jsem měl lehce odměřený přístup. Až jednou – to jsem se už pár týdnů připravoval na zkoušku, počáteční nadšení vystřídala únava z množství látky, už jsem ani nevnímal, co čtu, a začal být nervózní, že termín nestihnu. Tehdy dle rčení „tonoucí se stébla chytá“ jsem začal přípravek Fosfosercaps (který preventivně koupila moje mamka), brát každý den. Zpočátku jsem nějakou znatelnou změnu nepocítil, v užívání přesto pokračoval. A skutečně, po určité době jsem si uvědomil, že si vše zapamatuji jednodušeji a látku, naučenou před časem, si snadněji vybavím. Nepochybně za to mohly „tmavé kapsle“. Zkoušku jsem nakonec udělal :-) Od té doby mám váš přípravek po ruce a sahám po něm pravidelně v největším presu. Zatím se to vždy vyplatilo!
  P. Z.
 • Zdravím lidičky, tento produkt jsem zakoupila dceři (2roky) je mladší z dvojčátek, prodělala mozkovou mrtvicku zřejmě během porodu. Díky němu se pomalu "vzpamatovala" a funguje. Věřím, že pomůže i studentům a seniorum. Opravdu doporučuji.
  Simona Majáková

Strana 1 z 2

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia