fin Fosfosercaps 90 caps.

 • Nejprodávanější
 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300135

EAN: 6428300001086

Oblíbený mezi studenty i seniory

Vaše cena: 2 620,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Fosfosercaps byl vyhlášen Asociací prodejců zdravé výživy v Helsinkách produktem roku 2002. Krátce nato se dostal na český trh a brzy se zařadil mezi nejpopulárnější produkty Finclubu.

Představuje patentovaný komplex sójového lecitinu fosfatidylserinu a kyseliny fosfatidové (studie naznačují, že tyto látky mohou pomoci bojovat se stresem a čelit jeho dlouhodobému vlivu).

Fosfatidylserin je součástí mozkových buněk, přispívá k funkci nervového systé- mu, je užitečný pro koncentraci a schopnost učení.

Častými odběrateli jsou senioři, oblíbený je mezi studenty, žádaný osobami v produktivním věku, populární mezi intelektuálně aktivními lidmi.

Parametry

Složení: 1 kapsle: fosfolipidy získané ze sóji 480 mg, rostlinný olej (MCT olej), hovězí želatina, glycerol (zvlhčující látka), oxidy železa (barvivo). NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla.
Obsah účinných látek: ve 2 kapslích: fosfatidylserin 200 mg, kyselina fosfatidová 200 mg
Obsah: 90 kapslí/87 g
Doporučené dávkování: 2 kapsle
Návod k použití: ráno a v poledne, s jídlem, zapít. Obsahuje sóju. Nepřekročit denní dávkování. Výrobek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli tyhle kapsle pomáhají na stres? Kolik jich tam je?
Adél Pokorná
16. 3. 2024
Dobrý den, v balení je 90 kapslí, veškeré informace jsou zde a již v názvu je počet kapslí: https://www.finclub.cz/fin-fosfosercaps-90-caps/. Účinná látka v těchto kapslích spíše podporuje činnost mozku a paměť. Co se týká stresu, doporučujeme kapky z ovesných klíčků v produktu fin Avis v kombinaci s bylinným extraktem na zklidnění s názvem fin Relaxinis, oba produkty jsou extrakty s jistým procentem %. Od druhé poloviny dubna budeme mít k dispozici na zklidnění organismu šafránový extrakt v tabletách s názvem fin DepSTOP. S pozdravem, Finclub
Finclub
18. 3. 2024
Dobrý den, může tyto kapsle užívat žena 42 let, která pobírá léky na vysoký tlak? Děkuji
Jan Martinovský
7. 3. 2024
Dobrý den. Ano, tyto kapsle může užívat žena 42 let užívající léky na vysoký tlak. Finclub
Finclub
7. 3. 2024

Strana 1 z 5

Recenze

 • Fosfosercaps mi doporučila děvčata z Finclubu, protože kromě práce v MŠ studuju i na vysoké škole a doma se učím s prvňačkou a třeťačkou. Večer, kdy pro mnohé začíná oddych, mně musí hlava fungovat, protože je to jediný prostor pro moje vzdělávání do práce či školy. Díky Fosfosercapsu dokážu udržet pozornost a přemýšlet i v pozdních hodinách. Zkusila jsem ho dát i dcerce, která má dyslexii a ní spojený stres jí nedovolí plně se ve škole soustředit. Diktáty jsou její slabina, délky jí nic neříkají. Brala přípravek dva týdny - a už bylo vidět první výsledky! V diktátu měla jen jednu chybu, jednou dokonce nula chyb, to se nám ještě nikdy nepovedlo ;-) Cenově je to dražší produkt, ale stojí za to ho vyzkoušet. Doporučuji všem, kdo potřebují odbourat stres, protože přispívá k dobrému fungování mozku i nervového systému, je dobrý pro koncentraci a schopnost učit se, pro mě je zkrátka TOP. A Finclub je naše přírodní lékárna…
  Andrea
 • Dcera v 5 letech těžká dysfazie plus Adhd po přeočkování Adecelem nedokázala si zapamatovat 3 slova za sebou . Soustředění a paměť se zlepšila na výbornou . Teď je dcera v první třídě normální ZŠ a zvládá ji na výbornou .Další dcera 11 měsíců nechtěla jsem nic podcenil když máme k tomu předpoklad nerikala slabiky nasadila jsem fosfosercaps a výsledek výborný začala slabikovat lip se soustředí a má lepší spánek je taková vyrovnanější . Takže za nás nejlepší věc která nás mohla potkat .
  Ali
 • Dávala jsem Fosfosercaps své sestře po cévní mozkové příhodě a výsledky byly úžasné.
  Markéta
 • Začal jsem používat Fosfosercaps, protože jsem stále častěji kvůli velké pracovní zátěži zapomínal, zda jsem doma zamkl nebo kam jsem dal klíče od auta apod. Bral jsem 1 kapsli denně, takže mi balení vystačilo na 3 měsíce. Můžu říct, že po této době problém zmizel. Dávám proto 5 hvězdiček.
  Řehoř

Strana 1 z 3

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 30 let
na trhu

Garance lékařského
grémia