fin Fosfosercaps 90 caps.

 • Doplněk stravy
 • Nejprodávanější

Katalogové číslo: 300135

EAN: 6428300001086

Zdroj fosfatidylserinu

Vaše cena: 2 530,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Fosfosercaps byl vyhlášen Asociací prodejců zdravé výživy v Helsinkách produktem roku 2002. Krátce nato se dostal na český trh a brzy se zařadil mezi nejpopulárnější produkty Finclubu.

Představuje patentovaný komplex sójového lecitinu fosfatidylserinu a kyseliny fosfatidové (studie prováděné v Evropě i USA naznačují, že tyto látky mohou pomoci bojovat se stresem a čelit jeho dlouhodobému vlivu). Fosfatidylserin je součástí mozkových buněk, přispívá k funkci nervového systému, je užitečný pro koncentraci a schopnost učení.

Statisticky patří mezi časté odběratele tohoto doplňku stravy senioři, oblíbený je mezi studenty, žádaný osobami v produktivním věku, populární mezi manažery a intelektuálně aktivními lidmi.

Parametry

Složení: 1 kapsle: fosfolipidy získané ze sóji 480 mg, rostlinný olej, hovězí želatina, glycerol (zvlhčující látka), oxidy železa (barvivo)
Obsah účinných látek: ve 2 kapslích: fosfatidylserin 200 mg, kyselina fosfatidová 200 mg
Obsah: 90 kapslí/87 g
Doporučené dávkování: 2 kapsle.
Návod k použití: ráno a v poledne s jídlem. Obsahuje sóju. Nepřekročit denní dávkování. Výrobek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Nebyly nalezeny žádné komentáře.

Recenze

 • Zdravím lidičky, tento produkt jsem zakoupila dceři (2roky) je mladší z dvojčátek, prodělala mozkovou mrtvicku zřejmě během porodu. Díky němu se pomalu "vzpamatovala" a funguje. Věřím, že pomůže i studentům a seniorum. Opravdu doporučuji.
  Simona Majáková
 • Fosfosercaps jsme koupili naší sedmdesátileté mamince, která loni prodělala lehčí mozkovou příhodu. Již po krátké době užívání jsem si všimla, že není tak „zničená“, má více energie a taky dobrou náladu, ačkoliv je teď tak špatné počasí. Na společných procházkách pozoruji, že „lépe a rychleji“ vnímá okolí, takže klepu na dřevo - něco se děje, a snad to bude ještě lepší.
  Jolanta
 • Môj strýko (61 rokov) mal pred rokom ľahkú mozgovú porážku. Veľmi mu pomohol Fosfosercaps, který mu odporučili. Prvé balenie v dávke 2x1 kapsula, ďalej sme pokračovali 1x1 kapsula súčasne s preparátom Fosfocaps 1x1. Tato kúra trvala štyri mesiace. Zostali sme na Fosfocapse a Ginkbicapse (jeden denne, vraj zlepšuje prekrvovanie mozgu). Fosfosercaps podľa odporučenia dávame jedno balenie raz za štvrťrok. Stav sa stále zlepšuje, funkčnosť mozgu sa prinavracia a všetci sa veľmi tešíme. Rodina R.
  Rodina R.

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 20 let
na trhu

Garance lékařského
grémia