fin Fosfosercaps 90 caps.

 • Doplněk stravy
 • Nejprodávanější

Katalogové číslo: 300135

EAN: 6428300001086

Oblíbený mezi studenty i seniory

Vaše cena: 2 580,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Fosfosercaps byl vyhlášen Asociací prodejců zdravé výživy v Helsinkách produktem roku 2002. Krátce nato se dostal na český trh a brzy se zařadil mezi nejpopulárnější produkty Finclubu.

Představuje patentovaný komplex sójového lecitinu fosfatidylserinu a kyseliny fosfatidové (studie naznačují, že tyto látky mohou pomoci bojovat se stresem a čelit jeho dlouhodobému vlivu).

Fosfatidylserin je součástí mozkových buněk, přispívá k funkci nervového systé- mu, je užitečný pro koncentraci a schopnost učení.

Častými odběrateli jsou senioři, oblíbený je mezi studenty, žádaný osobami v produktivním věku, populární mezi intelektuálně aktivními lidmi.

Parametry

Složení: 1 kapsle: fosfolipidy získané ze sóji 480 mg, rostlinný olej, hovězí želatina, glycerol (zvlhčující látka), oxidy železa (barvivo). NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla.
Obsah účinných látek: ve 2 kapslích: fosfatidylserin 200 mg, kyselina fosfatidová 200 mg
Obsah: 90 kapslí/87 g
Doporučené dávkování: 2 kapsle
Návod k použití: ráno a v poledne, s jídlem, zapít. Obsahuje sóju. Nepřekročit denní dávkování. Výrobek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, je možno Fosfosercaps používat při užívání Lamictalu 100mg (2x1)? Ten je používán z důvodu EEG grafu s abnormalitou 3.st. pro výskyt spec. grafoelementů na normálním pozadí se zachovanou reaktivitou. Jediný záchvat před 30-ti lety. Předem děkuji.
Tomáš
3. 1. 2021
Dobrý den, prosím o odpověď na dotaz. Mám prudkou alergii na výrobky obsahující sojový lecitin, je pro mě tento výrobek vhodný (fosfosrecaps) ? Po tyčce s ním jsem do 15 minut opuchlá.... Díky za info.
Mirka
9. 12. 2020
Dobrý den, máte-li prudkou alergickou reakci na sojový lecitin, tent výrobek pro Vás opravdu vhodný není. Za dotaz děkuje MUDr. Jana Brychtová
Finclub
18. 12. 2020
Dobry den, dcera užívá fosfosercaps a nevím, jestli ho můžu dávat trvale. Mužu k tomu přidat jaro a podzim taky biiomare? Dekuji
Jitka Viktorinová
22. 4. 2020

Strana 1 z 3

Recenze

 • Dcera v 5 letech těžká dysfazie plus Adhd po přeočkování Adecelem nedokázala si zapamatovat 3 slova za sebou . Soustředění a paměť se zlepšila na výbornou . Teď je dcera v první třídě normální ZŠ a zvládá ji na výbornou .Další dcera 11 měsíců nechtěla jsem nic podcenil když máme k tomu předpoklad nerikala slabiky nasadila jsem fosfosercaps a výsledek výborný začala slabikovat lip se soustředí a má lepší spánek je taková vyrovnanější . Takže za nás nejlepší věc která nás mohla potkat .
  Ali
 • Dávala jsem Fosfosercaps své sestře po cévní mozkové příhodě a výsledky byly úžasné.
  Markéta
 • Začal jsem používat Fosfosercaps, protože jsem stále častěji kvůli velké pracovní zátěži zapomínal, zda jsem doma zamkl nebo kam jsem dal klíče od auta apod. Bral jsem 1 kapsli denně, takže mi balení vystačilo na 3 měsíce. Můžu říct, že po této době problém zmizel. Dávám proto 5 hvězdiček.
  Řehoř
 • Tento preparát užívám už roky a paměť mám bezvadnou – doporučuji všem zapomnětlivcům, a nejen jim.
  Terka

Strana 1 z 3

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia