fin Fosfosercaps 90 caps.

 • Doplněk stravy
 • Nejprodávanější

Katalogové číslo: 300135

EAN: 6428300001086

Zdroj fosfatidylserinu

Vaše cena: 2 530,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Fosfosercaps byl vyhlášen Asociací prodejců zdravé výživy v Helsinkách produktem roku 2002. Krátce nato se dostal na český trh a brzy se zařadil mezi nejpopulárnější produkty Finclubu.

Představuje patentovaný komplex sójového lecitinu fosfatidylserinu a kyseliny fosfatidové (studie naznačují, že tyto látky mohou pomoci bojovat se stresem a čelit jeho dlouhodobému vlivu).

Fosfatidylserin je součástí mozkových buněk, přispívá k funkci nervového systé- mu, je užitečný pro koncentraci a schopnost učení.

Častými odběrateli jsou senioři, oblíbený je mezi studenty, žádaný osobami v produktivním věku, populární mezi intelektuálně aktivními lidmi.

Parametry

Složení: 1 kapsle: fosfolipidy získané ze sóji 480 mg, rostlinný olej, hovězí želatina, glycerol (zvlhčující látka), oxidy železa (barvivo). NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla.
Obsah účinných látek: ve 2 kapslích: fosfatidylserin 200 mg, kyselina fosfatidová 200 mg
Obsah: 90 kapslí/87 g
Doporučené dávkování: 2 kapsle.
Návod k použití: ráno a v poledne s jídlem. Obsahuje sóju. Nepřekročit denní dávkování. Výrobek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobry den, dcera užívá fosfosercaps a nevím, jestli ho můžu dávat trvale. Mužu k tomu přidat jaro a podzim taky biiomare? Dekuji
Jitka Viktorinová
22. 4. 2020
Dobrý den. Ano, Fosfosercaps je vhodné užívat trvale. Lze přidat také Bi-iomare caps. Jde o doplňky stravy. Finclub
Finclub
29. 4. 2020
Dobrý den, Kapské jsme koupili našemu 4 letemu synovi, ale kapsle jsou doopravdy velké a navíc tedy mají i docela “nechutnou” chuť, takže ji objeví úplně v každém jídle. Už jsme zkusili i nutelu, ale i zde ji odhalil. Nemáte ještě nějaký typ, jak do nej kapsle dostat? Nevyrábí se i menší kapsle? Dekuji
Kristyna
24. 3. 2019
Dobrý den, je nám moc líto, že nemáme k dispozici menší kapsle či jinou formu. Syn má vynikající chuť, takže bezpečně odhalí tuto složku všude. Rodiče malých dětí toto mixují do jogurtů, medu apod. Ale díky excelentním chuťovým buňkám syn přijde i na toto, možná do nějakých polévek - tedy do většího množství stravy. Finclub
Finclub
25. 3. 2019

Strana 1 z 3

Recenze

 • Tento preparát užívám už roky a paměť mám bezvadnou – doporučuji všem zapomnětlivcům, a nejen jim.
  Terka
 • Pro mozek je to úžasná pecka. Mám ověřeno. Vzpomínám si na události, o kterých už jsem ani nevěděl, že se staly.
  A.K.
 • Mám dobrou radu pro děti a ty, kteří špatně polykají tablety. Tyto jsou opravdu velké. Chuťově nechutné. Vytlačenou náplň vnuk poznal ve všem. Proto jsme tablety zamrazili a před užitím nařezali na malé kousky a vnukovi podávali jako zmrzlinové bonbony.
  Radka Macháčková
 • Z mých zkušeností mohu o tomto produktu říct, že je jedním slovem TOP :-)
  Tomáš S.

Strana 1 z 2

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia