fin Fosfosercaps 90 caps.

 • Nejprodávanější
 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300135

EAN: 6428300001086

Oblíbený mezi studenty i seniory

Vaše cena: 2 600,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Fosfosercaps byl vyhlášen Asociací prodejců zdravé výživy v Helsinkách produktem roku 2002. Krátce nato se dostal na český trh a brzy se zařadil mezi nejpopulárnější produkty Finclubu.

Představuje patentovaný komplex sójového lecitinu fosfatidylserinu a kyseliny fosfatidové (studie naznačují, že tyto látky mohou pomoci bojovat se stresem a čelit jeho dlouhodobému vlivu).

Fosfatidylserin je součástí mozkových buněk, přispívá k funkci nervového systé- mu, je užitečný pro koncentraci a schopnost učení.

Častými odběrateli jsou senioři, oblíbený je mezi studenty, žádaný osobami v produktivním věku, populární mezi intelektuálně aktivními lidmi.

Parametry

Složení: 1 kapsle: fosfolipidy získané ze sóji 480 mg, rostlinný olej (MCT olej), hovězí želatina, glycerol (zvlhčující látka), oxidy železa (barvivo). NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla.
Obsah účinných látek: ve 2 kapslích: fosfatidylserin 200 mg, kyselina fosfatidová 200 mg
Obsah: 90 kapslí/87 g
Doporučené dávkování: 2 kapsle
Návod k použití: ráno a v poledne, s jídlem, zapít. Obsahuje sóju. Nepřekročit denní dávkování. Výrobek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobry den, syn v 5 letech velke problemy ve vyslovovani hlasek, tez motorika. Navstevuje logopedii, ale posun nevyrazny. Doporucili byste nam na zlepseni reci tento produkt ci jiny? Napr s olejem z ryb? Dekuji, Fedrova
Fedrova
25. 8. 2023
Dobrý den, v první řadě je třeba zjistit příčiny, proč dochází k potížím u Vašeho syna. Co se týká Fosfosercapsu, je nápomocný při neurologických potížích a v kombinaci s Bi-iomaxin capsem by mohl mít podpůrnou funkci. Přesto je třeba nejdříve znát příčiny potíží. S pozdravem Finclub
Finclub
29. 8. 2023
Dobrý den, chci se zeptat na dávkování por dítě 5,5 roku, ADHD - jedna nebo dvě kapsle denně? Jak dlouho mám podávat, lze trvale/dlouhodobě? Děkuji moc.
Helena
19. 7. 2023
Dobrý den. Obecně dávkování pro děti u doplňků stravy platí vždy poloviční množství, než je uvedeno na etiketě. V případě, že Vám lékař doporučil dávat tento produkt pro dítě ve výši např. 1 kapsle, pak je to samozřejmě možné. Bylo by vhodné toto konzultovat na naší lékařské lince u neurologa, můžete volat v pondělky od 8 do 13 hod na číslo 603 207 805 MUDr. Stanislav Severa Neurolog.
Finclub
2. 8. 2023

Strana 1 z 4

Recenze

 • Fosfosercaps mi doporučila děvčata z Finclubu, protože kromě práce v MŠ studuju i na vysoké škole a doma se učím s prvňačkou a třeťačkou. Večer, kdy pro mnohé začíná oddych, mně musí hlava fungovat, protože je to jediný prostor pro moje vzdělávání do práce či školy. Díky Fosfosercapsu dokážu udržet pozornost a přemýšlet i v pozdních hodinách. Zkusila jsem ho dát i dcerce, která má dyslexii a ní spojený stres jí nedovolí plně se ve škole soustředit. Diktáty jsou její slabina, délky jí nic neříkají. Brala přípravek dva týdny - a už bylo vidět první výsledky! V diktátu měla jen jednu chybu, jednou dokonce nula chyb, to se nám ještě nikdy nepovedlo ;-) Cenově je to dražší produkt, ale stojí za to ho vyzkoušet. Doporučuji všem, kdo potřebují odbourat stres, protože přispívá k dobrému fungování mozku i nervového systému, je dobrý pro koncentraci a schopnost učit se, pro mě je zkrátka TOP. A Finclub je naše přírodní lékárna…
  Andrea
 • Dcera v 5 letech těžká dysfazie plus Adhd po přeočkování Adecelem nedokázala si zapamatovat 3 slova za sebou . Soustředění a paměť se zlepšila na výbornou . Teď je dcera v první třídě normální ZŠ a zvládá ji na výbornou .Další dcera 11 měsíců nechtěla jsem nic podcenil když máme k tomu předpoklad nerikala slabiky nasadila jsem fosfosercaps a výsledek výborný začala slabikovat lip se soustředí a má lepší spánek je taková vyrovnanější . Takže za nás nejlepší věc která nás mohla potkat .
  Ali
 • Dávala jsem Fosfosercaps své sestře po cévní mozkové příhodě a výsledky byly úžasné.
  Markéta
 • Začal jsem používat Fosfosercaps, protože jsem stále častěji kvůli velké pracovní zátěži zapomínal, zda jsem doma zamkl nebo kam jsem dal klíče od auta apod. Bral jsem 1 kapsli denně, takže mi balení vystačilo na 3 měsíce. Můžu říct, že po této době problém zmizel. Dávám proto 5 hvězdiček.
  Řehoř

Strana 1 z 3

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 30 let
na trhu

Garance lékařského
grémia