fin Ferrotabs

  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300935

EAN: 6428300002229

Železo z rostlinných zdrojů

Vaše cena: 365,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Ferrotabs obsahuje železo, zinek, měď a vitamín C. S nízkou hladinou železa se často setkáváme u žen, dospívajících dívek, u sportovců nebo rekonvalescentů.

Železo přispívá k tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, k normálnímu přenosu kyslíku v těle, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k funkci imunitního systému.

Zinek přispívá k ochraně před oxidativním stresem, k udržení normální hladiny testosteronu, pečuje o kosti, vlasy, nehty, pokožku, imunitu i zrak.

Měď podporuje přenos železa v těle, přispívá k udržení normálního stavu pojivových tkání, k činnosti nervové soustavy, k pigmentaci vlasů a pokožky.

Vitamín C zvyšuje vstřebávání železa, pomáhá bojovat s únavou, je užitečný pro činnost nervové soustavy a imunitního systému.

Parametry

Složení: 1 tabl.: látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, oxid křemičitý; prášek z třešně aceroly 86 mg, fumarát železnatý, extrakt ze slupek hrozna 20 mg, citrát zinečnatý, prášek z černého rybízu 10 mg, citrát měďnatý. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek: v 1 tabl. (% denní referenční hodnoty příjmu): vit. C 20 mg (25%), železo 18 mg (129%), zinek 5 mg (50%), měď 1 mg (100%).
Obsah: 120 tabl./60 g
Doporučené dávkování: 1 tabl. denně.
Návod k použití: užívat ráno s jídlem. Nepřekračovat denní dávkování. Přípravek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, může se preparát užívat v těhotenství? Děkuji!
Katka
15. 8. 2018
Dobrý den, může produkt fin Ferrotabs u dvanáctiletého dítěte způsobovat průjmy? Děkuji
Jana Jelínková
23. 11. 2017
Dobrý den, ano, může způsobovat průjmy. Výše dávkování pro dvanáctileté dítě by mělo být poloviční ve srovnání s dávkováním na etiketě, které je určeno pro dospělé. Finclub
Finclub
29. 11. 2017
Dobrý den, mám anémii způsobenou nedostatkem železa (hodnoty neznám). Předepsané léky (maltofer, apod.) mi způsobují zácpu. Koupila jsem si Ferrotabs, ale zjistila jsem, že obsahuje mnohem méně železa než třeba zmíněný maltofer (18 mg vs. 100 mg v denní dávce). Mohu brát více table denně? Nebo je ferrotabs lépe využitelný, vstřebatelný než klasický lék z lékárny? Ještě podotýkám, že se dlouhodobě léčím na reflux a dlouhodobě beru léky typu inhibitory protonové pumpy, u kterých se dle příbalového letáku, má dávat pozor právě na anémii... nevím, zda třeba nepřispívají k anémii (horšímu vstřebávání železa...). MUDr. mi v tomto neporadí, neřeší žádné souvislosti a vzájemné spolupůsobení léků a doplňků stravy. Děkuji. VB
Veronika Bešťáková
22. 9. 2017

Strana 1 z 2

Recenze

  • Mám vynikající zkušenosti s preparátem Ferrotabs, většinou pomohlo už jedno balení (stačí 1 tableta denně) - je velmi dobře tolerován, prakticky jsem nezaregistrovala zažívací problémy zvyklé u podání preparátů železa.
    MUDr. Frýblová

Podobné produkty

fin Ferrofortis B

  • Doplněk stravy
  • 440,00 Kč

Železo v „tekuté“ formě

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia