fin Ferrotabs

  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300935

EAN: 6428300002229

Železo z rostlinných zdrojů

Vaše cena: 365,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Ferrotabs obsahuje železo, zinek, měď a vitamín C. S nízkou hladinou železa se často setkáváme u žen, dospívajících dívek, u sportovců nebo rekonvalescentů.

Železo přispívá k tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, k normálnímu přenosu kyslíku v těle, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k funkci imunitního systému.

Zinek přispívá k ochraně před oxidativním stresem, k udržení normální hladiny testosteronu, pečuje o kosti, vlasy, nehty, pokožku, imunitu i zrak.

Měď podporuje přenos železa v těle, přispívá k udržení normálního stavu pojivových tkání, k činnosti nervové soustavy, k pigmentaci vlasů a pokožky.

Vitamín C zvyšuje vstřebávání železa, pomáhá bojovat s únavou, je užitečný pro činnost nervové soustavy a imunitního systému.

Parametry

Složení: 1 tabl.: látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, oxid křemičitý; prášek z třešně aceroly 86 mg, fumarát železnatý, extrakt ze slupek hrozna 20 mg, citrát zinečnatý, prášek z černého rybízu 10 mg, citrát měďnatý. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek: v 1 tabl. (% denní referenční hodnoty příjmu): vit. C 20 mg (25%), železo 18 mg (129%), zinek 5 mg (50%), měď 1 mg (100%).
Obsah: 120 tabl./60 g
Doporučené dávkování: 1 tabl. denně.
Návod k použití: užívat ráno s jídlem. Nepřekračovat denní dávkování. Přípravek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, může se preparát užívat v těhotenství? Děkuji!
Katka
15. 8. 2018
Dobrý den. Ano, výrobek obsahuje nejen železo, ale také vitamín C, zinek a měď. Případě můžete také užívat tekuté železo Ferrofrotis B, který má sirupovou formu. Finclub
Finclub
14. 9. 2018
Dobrý den, může produkt fin Ferrotabs u dvanáctiletého dítěte způsobovat průjmy? Děkuji
Jana Jelínková
23. 11. 2017
Dobrý den, ano, může způsobovat průjmy. Výše dávkování pro dvanáctileté dítě by mělo být poloviční ve srovnání s dávkováním na etiketě, které je určeno pro dospělé. Finclub
Finclub
29. 11. 2017

Strana 1 z 2

Recenze

  • Mám vynikající zkušenosti s preparátem Ferrotabs, většinou pomohlo už jedno balení (stačí 1 tableta denně) - je velmi dobře tolerován, prakticky jsem nezaregistrovala zažívací problémy zvyklé u podání preparátů železa.
    MUDr. Frýblová

Související a podobné produkty

fin Ferrofortis B

  • Doplněk stravy
  • 440,00 Kč

Železo v „tekuté“ formě

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia