fin Femiveltabs

  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300933

EAN: 6428300003080

Pro ženy po čtyřicítce

Vaše cena: 930,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Femiveltabs je zdrojem sójových izoflavonů, červeného jetele a vitamínu E. Tyto rostlinné extrakty příznivě ovlivňují fyzický i psychický stav ženského organismu v době klimakteria. Menopauza je přirozený jev v životě ženy, který se obvykle dostaví ve věku okolo padesáti let. Úbytek estrogenů a hormonální změny mohou být spojené s příznaky jako návaly horka, pocení, nervozita, podrážděnost.

Červený jetel pomáhá udržet pohodlí, vitalitu a pohodu v průběhu menopauzy. Je součástí péče o normální stav kostí, o kardiovaskulární systém - činnost srdce a krevní tlak.

Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Parametry

Složení: 1 tablety: 40% extrakt sójových izoflavonů 125,2 mg, látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy, stearan hořečnatý, oxid křemičitý; koncentrované sójové proteiny 36,4 mg, prášek jetele lučního 28 mg odpovídající 500 mg květů čerstvého lučního jetele, DL-α-tokoferyl-acetát. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek: v 1 tabletě (% denní referenční hodnoty příjmu): sójové izoflavony 50 mg, vitamín E 10 mg (83,33%)
Obsah: 60 tablet/17 g
Doporučené dávkování: 1 tableta denně.
Návod k použití: ráno po jídle, zapít tekutinou. Nepřekračovat denní dávkování. Obsahuje sóju. Není určen dětem a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je možné a jak dlouho brát 2 tbl. Femiveltabsu. Mám po hysterektomii. Děkuji
DS
2. 6. 2018
Dobrý den, Femiveltabs lze brát neomezeně, v případě potřeby až 3x1, poté, co nepříjemné příznaky klimakteria pominou, lze postupně snižovat. Za dotaz děkuje MUDr Jana Brychtová
Finclub
20. 6. 2018

Recenze

  • Projevuje se u mě začínající menopauza a Femiveltabs na mě zapůsobil opravdu perfektně! Hned po týdnu, co jsem ho brala, jsem se postupně cítila mnohem lépe. S každým dnem mizely černé myšlenky a deprese, které jsem začala mít koncem roku (byla jsem z toho mimo, bylo to pro mě něco úplně nového). Srovnal se mi cyklus, což jsem byla taky ráda. Koupila jsem si další dvě balení, nechci riskovat a zůstat bez zásob :-) Musím říct, že z produktů Finclubu jsem fakt nadšená!
    Kamila

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia