fin Femiveltabs NEW

  • Novinka
  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300178

Pro ženy po čtyřicítce, pro menopauzální pohodu – INOVOVANÝ

Vaše cena: 965,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Doplněk stravy Femiveltabs NEW obsahuje výtažky z kořene Dong Quai (andělika čínská) a z červeného jetele, je obohacen o vitamín E.

Tyto rostlinné extrakty jsou zdrojem fytoestrogenů (rostlinných estrogenů), které příznivě ovlivňují fyzický i psychický stav ženského organismu v době klimakteria.

Menopauza je přirozený jev v životě ženy, který se obvykle dostaví ve věku okolo padesáti let. Úbytek estrogenů a hormonální změny mohou být spojené s příznaky jako návaly horka, nadměrné pocení, slabosti, nervozita, podrážděnost, nespavost.

Andělika čínská (Angelica sinensis) má kladný vliv na stav kloubů a chrupavek, na činnost urogenitální soustavy žen, na funkci krevního systému (transport kyslíku), má osvěžující účinek na tělo, působí jako antioxidant.

Červený jetel pomáhá ženám udržet menopauzální komfort, je součástí péče o normální stav kostí, o kardiovaskulární systém - činnost srdce a krevní tlak.

Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Parametry

Složení: látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy, hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý; extrakt z kořene Dong Quai (andělika čínská, Angelica sinensis), prášek jetele lučního, D-alfa-tokoferyl sukcinát. Vhodný i pro vegany.
Obsah účinných látek: V 1 tabletě je: extrakt z kořene Dong Quai 100 mg, což odpovídá 400 mg čerstvého kořene Dong Quai, prášek jetele lučního 28 mg, což odpovídá 500 mg květů čerstvého lučního jetele, vitamín E 12 mg
Obsah: 60 tablet/17 g
Doporučené dávkování: 1 tableta denně
Návod k použití: ráno, po jídle, zapít. . Nepřekračovat denní dávkování. Není určen dětem a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Nebyly nalezeny žádné komentáře.

Recenze

    Nebyly nalezeny žádné recenze.

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 30 let
na trhu

Garance lékařského
grémia