fin Dynaforsis 100 ml

  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300113

EAN: 6428300004445

Rozchodnice růžová v roli adaptogenu

Vaše cena: 760,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Dynaforsis a Dynaforstabs obsahují výtažek z rozchodnice růžové (Rhodiola rosea). Tabletová forma je vhodnější např. pro řidiče, oproti tomu tekutý extrakt umožňuje jednodušší dávkování. 

Rozchodnice růžová působí jako antioxidant. Je považována za tzv. adaptogen, který pomáhá organismu lépe se adaptovat, přizpůsobit se každodenním nárokům, zvýšené fyzické či psychické zátěži. Má kladný vliv na kondici a fyzický výkon. 
Doporučuje se např. při oslabení organismu, únavě, při poklesu pracovní výkonnosti, v době rekonvalescence, osobám vystaveným psychickému náporu či stresu. 
Podobně jako další adaptogeny patří mezi byliny tradiční čínské medicíny, které vykazují pozitivní vliv na tělo i mysl.

Parametry

Složení: 100% extrakt z rozchodnice růžové, obsah alkoholu 60 %. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek: v 75 kapkách odpovídá 345 mg sušeného kořene rozchodnice růžové - zdroj 13,5 mg rosavinů, 4,8 mg salidrosidů.
Obsah: 100 ml
Doporučené dávkování: 25 kapek 3x denně
Návod k použití: ráno, v poledne a odpoledne, s jídlem, rozmíchat v dostatečném množství tekutiny. Před použitím protřepat. Výrobek není určen dětem. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Nebyly nalezeny žádné komentáře.

Recenze

  • Opravdu zvyšuje sílu.
    Lucie Obůrková
  • Když se k nám před rokem přistěhovala kamarádka, měla ruce popraskané až do krve. S tím problémem se potýkala dost často, údajně i jak se vdávala, nemohla navlíknout prstýnek. Usoudily jsme, že na vině byl stres. Objednaly jsme dvě balení Glandincapsu a velký Dynaforsis, k ruce měla i Avis. Přípravky pomohly a už rok má krásné ruce! To pak člověka zahřeje u srdce, když vám někdo řekne, že vás potkal v pravou chvíli :-)
    M.L.

Související a podobné produkty

fin Dynaforstabs

  • Doplněk stravy
  • 795,00 Kč

Rozchodnice růžová v roli adaptogenu

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 30 let
na trhu

Garance lékařského
grémia